Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bugün çok halsizim çoktan beridir yapmayı düşündüğüm şeyleri yaptım.

Yıllardan sonra ilk kez bebeğimin eşyalarının olduğu hurçları açtım neler neler almışım ne güzelmiş hepsi hiçbirini giymediği halde oğlumun kokusu vardı sanki üzerlerinde ağladım gözyaşlarım beni dinlemeden akıp gittiler içimde kaynayan bir volkan var sanki ve hiçbir okyanus o ateşi söndüremiyor oyuncaklara baktım neler almışım meğer unutmuşum bir çoğunu primalar bebek bakım örtüleri neler neler ayırdım onları ihtiyaç sahiplerine verecem kıyafetleride öyle sadece bazı kıyafetleri özellikle annemin aldıklarını eliyle yaptıklarını ayırdım onları ömür boyu saklayacağım..........

Bebeğimin odası o gittiğinden beri öylece duruyordu beşiğinin üzerini bile yeni açtım ve beşiği dahil tüm oda takımını ihtiyacı olan birine verdim.....

Bugün benim için çok zor bir gündü başım ağrıyor ruhum daralıyor sanki............
Sen bunu yazdın ya benim tee 7 yıl öncekine gitti oğlumu kaybettim
Ama aynısını yaşadım bazı kıyafetleri hala saklıyorum ultrason resimleri doğum belgeleri vb
Kardeşi oldu ama içimdeki yangınım hala sönmedi bunu okuyunca bende ağladım 😭😭😭 simdi canım benim sarammm Allah sana bebiş nasip etsin inşallah gönlüne göre versin canım 😢🙏
O duyguyu bende hissediyorum

Geçen gün köye gittik mezarları kazmislar
Oğlumun mezarını da kazacaklardi okunmuyor diye ben o an sinirlenmisim
mezarlarını çoğu gitmiş okuyanda var o kötü oldu :KK43: her köye gittiğimde oğlumun mezarini öpüp gidiyorum
Yanına gelicem diyorum her seferinde
Canım benim oğlumun seni çok özledim mm coook 😩

Günadın kızlar. Ben ilaç düzenlemesi yapılıp gönderilir derken, doktor doktor gezmelerimiz sonucu ameliyat var gündemimizde. Hiç aklıma hayalime gelmeyecek ciddi rahatsızlıklar üzerine de tetkikler yapıldı, hiç burada bahsedip gözümde de ağzımda da büyütmek istemiyorum şimdilik. Perşembe gün bir kontrolü daha var, ondan bir çıksın bakalım. Ateşi düşmüyor, 2 gecedir uyuyamıyorum… iğneye başladık bakalım, şu ateşi bir düşse yavrumun… dün akşama kadar sürdü doktor maceramız, kendi muayeneme gitmedim bile. Dün adımlarımı fotoğrafını çektim ama gecem gündüzüm birbirine karıştı, yeme düzeni falan kalmadı. Usülen yaz derseniz yazacağım ama şu an en son düşündüğüm şey diyet sanırım… Duanızı esirgemeyin olur mu?
Yaa cook uzuldum canim Allah sifa versin inşallah 🙏🙏

Diyet ve sporu düşünme bile sagliginiz daha önemli

Günadın kızlar. Ben ilaç düzenlemesi yapılıp gönderilir derken, doktor doktor gezmelerimiz sonucu ameliyat var gündemimizde. Hiç aklıma hayalime gelmeyecek ciddi rahatsızlıklar üzerine de tetkikler yapıldı, hiç burada bahsedip gözümde de ağzımda da büyütmek istemiyorum şimdilik. Perşembe gün bir kontrolü daha var, ondan bir çıksın bakalım. Ateşi düşmüyor, 2 gecedir uyuyamıyorum… iğneye başladık bakalım, şu ateşi bir düşse yavrumun… dün akşama kadar sürdü doktor maceramız, kendi muayeneme gitmedim bile. Dün adımlarımı fotoğrafını çektim ama gecem gündüzüm birbirine karıştı, yeme düzeni falan kalmadı. Usülen yaz derseniz yazacağım ama şu an en son düşündüğüm şey diyet sanırım… Duanızı esirgemeyin olur mu?
Allah acil şifa versin. Sağlık mutluluk versin canım benim. 🙏🙏🙏

Dün en son doktorun odasına girince hüngür hüngür ağladım. Çocuk öksürse alıp doktora gidiyorum, antibiyotik yazıp gönderiyorlar. Bi tanesine farketmez mi ya altında yatan daha ciddi problemler olduğunu? Üst solunum yolu ve kulak ameliyatından kaçamayacağız anladığım kadarıyla ama o minicik yüreğinde sorun olma ihtimali var. Gözlerim acıyor artık ağlamaktan. Rabbim dermansız dert vermesin.

Vandayım canım
Burada bir hatay künefe yaparlar
Hatayı aratmaz
Zaten severim
İyi oluncada tadından yinmez🤣🤣🤣🤣
Lezzetli olan herşey neden bu kadar zararlı ya dostum🥴
Baştan çıkarmayayım seni😂😂
Benim eşim Hataylı 🤗 bir ara her hafta künefe yapardık, ben dikkat etmeye başlayınca onlar arkadaşlarıyla yapıp yiyorlar artık 🤣
Canım evet lezzetli olan her şey çok zararlı. Mesela burger K.g, pizza, kızartmalar, tatlılar… bayılırım ama işte hepsi cısss 😬neyse bu kadar konuşmadan sonra kahvaltıya yulaf tost yapacağım 🤣

Dün en son doktorun odasına girince hüngür hüngür ağladım. Çocuk öksürse alıp doktora gidiyorum, antibiyotik yazıp gönderiyorlar. Bi tanesine farketmez mi ya altında yatan daha ciddi problemler olduğunu? Üst solunum yolu ve kulak ameliyatından kaçamayacağız anladığım kadarıyla ama o minicik yüreğinde sorun olma ihtimali var. Gözlerim acıyor artık ağlamaktan. Rabbim dermansız dert vermesin.
Bitanem çok geçmiş olsun. Hepsi düzelir Allahın izniyle. Şimdi sen güçlü olmalısın, bu süreç yorucu olabilir, kendine dikkat et ki evladın için rahat koşturasın. Allah yardımcın olsun canım🙏

Allah şifa versin inşallah 🙏☹️

Sabah
2 yumurta
Domates
Salatalık
1 dilim peynir
Ara
Dün yaptığım hindistan cevizli labneli toplardan 2 tane yedim
4 ceviz
Akşam yok
1 kase erik
11300 adım
HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip- ❤️
Afiyetler olsun
Takimlar kapandi rahatladim cok stresliydi 🙈🙈
Stres olmayacak gibide değilmiş yani.
30.05.2022 menüm
Sabah
Bir tane muz

Öğle
Bir kase mercimek çorbası
Salata
Beş tane et köfte

Ara
Tarçınlı Türk kahvesi

Akşam
İki kaşık basmati pirinç pilavı üzerine üç kaşık kuru fasulye

Su 3.5 litre spor yok

Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir
Afiyetler olsun
Atarsin abla birden dusur tarti stres yapma

Afiyet olsun canim ayağına saglik

Afiyet olsun canim ayagina sağlık

Ayagina sağlık canım
Çok dert etmem zaten,vereceğim kadar verdim kiloyuda
28 ve 29 mayıs spor menü

Afiyet olsun ayaklarınıza sağlık ❤❤❤
Saol kaptanım seninde ellerine sağlık olsun.

Günaydın kızlar 🥰

30 mayıs pazartesi

Kahvaltı yok

Oglen
Mercimek çorbası
Orman kebabı
Yarım porsiyon bulgur pilavı

Akşam
1 kepce Tarhana çorbası
Yarım tabak mercimekli bulgur pilavı
Yogurt

Yesil erik Yarım kase
Bulgura düştüm resmen 😬😬🙄

Adım 5883

Zipzip- Zipzip- ummhnisa ummhnisa Cordelia Cordelia

Eklentiler

• Screenshot_20220531-080808_Zepp Life.jpg
    Screenshot_20220531-080808_Zepp Life.jpg
    16,3 KB · Görüntüleme: 24
Günaydın kızlar 🥰

30 mayıs pazartesi

Kahvaltı yok

Oglen
Mercimek çorbası
Orman kebabı

Akşam
1 kepce Tarhana çorbası
Yogurt

Yesil erik Yarım kase

Adım 5883

Günaydın canim afiyet olsun ♥️

Günaydın kızlar 🥰

30 mayıs pazartesi

Kahvaltı yok

Oglen
Mercimek çorbası
Orman kebabı

Akşam
1 kepce Tarhana çorbası
Yogurt

Yesil erik Yarım kase

Adım 5883

Afiyet olsun adımlar için resim atabilir misin?

Canım benim çok geçmiş olsun,sen güçlü olmak zorundasın ki,evladına daha çok yardımcı olabilesin.
Bu süreçten bende geçtim,kızım 9 aylıkken kalça çıkığı ameliyatı oldu,6 ay alçıda kaldı bacağı,yaşadığım zorlukları anlatsam tam sıkıntı.
Buda geçecek emin ol,evet biliyorum zorlu sıkıntılı bir dönem olacak belki,sonunu düşün iyileşecek kendine gelecek bitecek bu rahatsızlıkları.

Canım hemen moralini bozma inşallah korktuğun gibi bir şey değildir. İyi olacak inşallah 🙏🙏🙏💋❤️

X