Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Slm.kizlar 29 mayıs menüm Cordelia Zipzip- North River
Adimlarim 8bin civarında 10 a tamamlarım biraz da eliptik yapacağım inşallah onları sonra yazarım yine Menüye akşam ben 1 bardak kendim vişne komposto yapmıştım onu unutmuşum

Eklentiler

• Screenshot_20220529-190242_Samsung Notes.jpg
    93 KB · Görüntüleme: 20
Yemekten kasmazdim canım kasmiyorum sağlıklı şeylerden yiyorum. Az yersem spor yapamam. Evet sporu arttirdim bu hafta . Bakalım bakalım takıma da faydam olsun istiyorum
Yarın olmasa da cumaya eksi gelirsin canım merak etme. Sporun menün gayet güzel senin
Tarif versene canım . Şimdiye kadar iyiydi akşam yemeginde kabak ve köfte düşünüyorum bakalım eksi gelebilme ihtimalim yok gibi ama güzel hareket ettim
Canım karnabaharı rondo da çektim az yağla kavurdum içine soğan ekledim birazda onunla kavurdum. Sonra salça ekledim. İçine istediğin gibi yeşillik ekleyebilirsin. Eşim ilk kaşıkta anlamadı bile karnabahar olduğunu biz sevdik

29 Mayıs pazar menüm

10.30 kahvaltı: 3 kaşık mantarlı omlet, 3 dilim ekmek, 2 kk peynir, domates salatalık

15.00 ara 1 fincan sade Türk kahvesi, 3 kare bitter çikolata

17.00 ara 10 badem, 10 leblebi, 2 hurma

19.00 akşam yemeği: 1 kase yayla çorbası, 1 tabak mantar sote, 3 kaşık pilav, salata

Su: 3 litreden fazla

Zipzip- North River Bar_na

Yaa ben de deneyeyim aklımda olsun . Canım çözdüm olayı reglim gecikti ahaha ondan sisim inşallah öyledir

Afiyet olsun canim
Afiyet olsun canim
Afiyet olsun canim
Her zaman canım benim sistemi otururturuz denk geldikce anlatıyorum ben :)
Teşekkür ederiz canim
Afiyet olsun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…