Popüler Konu LenaG ile MasterFit

bugün 2 gunlük yemek yaptım .buzluga birseyler attım ve saatlerdir ayaktayim belim cok agridi.. simdi kendime maydonozlu nanaeli dereitlu limonlu bir su yaptım onu iciyorum yemekten once sabah normalde icerdim ama zaman olmadi

kırmızı takımm neler yapiyor acaba ❤️♥️🎈
Afiyet olsun canim Ellerine saglik 💕💕

8400 adimdayim hava cok sicak 🙈

sagol kaptanım ☺️nasılsın dün nasıldi 😂
Ben deniz insanı değilim yaa 1 kere girdim çıktım ama çocuklar çook eğlendiler. Bi sürü yengeç, deniz kabuklularından toplamışlar eve getirip beslemek istediler😂😂
Bu sabah artı 200 çıktım persembeden beri veremedim aldım, akşama kabak yapicam bakalım . Eskiden daha kolay giderdi. Sağlıklı besleniyorum hareket ediyorum niye gitmiyor cozemedim
Canım sıkma canını elbet gider normalde yediğinden daha da az yemeye başlayınca vücut yoksunluk hissine kapılıyor. Ya da sporu artırdıysan ödem de olabilir

Son düzenleme:
bugün 2 gunlük yemek yaptım .buzluga birseyler attım ve saatlerdir ayaktayim belim cok agridi.. simdi kendime maydonozlu nanaeli dereitlu limonlu bir su yaptım onu iciyorum yemekten once sabah normalde icerdim ama zaman olmadi

kırmızı takımm neler yapiyor acaba ❤️♥️🎈
Ohhh ohhh yemek hazır olunca hepten Bi hafifliyorum ben. Hazırladığın suyu 1 bardaklık mı hazırlıyorsun canım detay verebilir misin.
Bende 45dk zumba yaptım dilim dışarda oturuyorum valla 6bin de adım olmuş akşama kadar 8bin olur artık

Acılı tarhana mı? Acıyı çok severim ama tarhana ı ıh🙈
Fena değil tadı.
Ben hiç sevemedim nedense
Şahane değil ama sağlıklı
Ayy moralim bozuldu akilli saat fiyatina baktim
195 e düşünce almadim
En son baktığımda 495 ti
Simdi 642 lira olmus 😔😔
Şimdi kaç kimbilir 🤦🏼‍♀️
Canım ben 2 haftada 84,5 tan 87,2 yi gördüm. Kendine birkaç hafta zaman ver ve bu süreçte biraz dikkat et , hemencik gider kilolar. Zaten çoğu ödemdir
Hemen önlem almalıyım. Yoksa gider de şu an çok moral bozuyor

Ben deniz insanı değilim yaa 1 kere girdim çıktım ama çocuklar çook eğlendiler. Bi sürü yengeç, deniz kabuklularından toplamışlar eve getirip beslemek istediler😂😂

Canım sıkma canını elbet gider normalde yediğinden daha da az yemeye başlayınca vücut yoksunluk hissine kapılıyor. Ya da sporu artırdıysan ödem de olabilir
Yemekten kasmazdim canım kasmiyorum sağlıklı şeylerden yiyorum. Az yersem spor yapamam. Evet sporu arttirdim bu hafta . Bakalım bakalım takıma da faydam olsun istiyorum

Selamlar kırmızı takımın müthişko hatunları nasıl geçiyor pazar gününüz
Ben yarına eksi gelebilmek için bugünü hafif geçirmek istiyorum inşallah öyle olur. Akşama diyetisyenimin verdiği karnabahar kısırını yapmayı düşünüyorum bakalım sevebilecek miyim.

L u c i a L u c i a
YaparsinMinii YaparsinMinii
Bar_na Bar_na
Nikinik Nikinik
Tutku44 Tutku44
Aijoo Aijoo
minerva1988 minerva1988
sandriyon sandriyon
Zipzip- Zipzip-
fesang fesang

gezegenfeza gezegenfeza
Tarif versene canım . Şimdiye kadar iyiydi akşam yemeginde kabak ve köfte düşünüyorum bakalım eksi gelebilme ihtimalim yok gibi ama güzel hareket ettim

bildirimler günlük olmuyor mu ekstra tarih mi ekliyoruz bu bilgiyi bilmiyordum
Evet çünkü cordelia spor sayfasına eklerken gün kısmı gidiyor ona kolaylık açısından

28 Mayıs
Adım : 18927
Ve foto ile yaparsan kolaylık olacak canim

Günaydın kızlar. Güzel bir pazar günü diliyorum herkese 💐

Güüüünnnnaaaayyyyddddııınnn :KK33: :KK33: :KK33:

Günaydın güzel hatunlarr❣️❣️

GÜÜÜNAYDIIIIN😍

Herkesee Mutlu akşamlar dilerim ❤️❤️❤️

Canım bi gaza gelelim de başlayalım diyete. 🥰
Eline sağlıık canım. 🤗

X