Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bu hafta nöbet bende. Sırayla biri temizlik kolu başkanı oluyor.
Ortaokulda herhafta oluyordu
Çünkü beyim unutuyirmus ödev vermeyi sınıf annesi hatırlatinca o saatte hemen atıyordu çocukların hakkı helal olmasın ve keşke sadece okumakla her meslek yapilmasa
O nasıl öğretmenmis oyle
cumaya gelin adaylarıyla anneleri de giderse belki işe yarar :)

Çok anladığım konu değil ama, belki yeni beslenmeye vücut alisamamis, kendince koruma yapmıştır. En azından 3 gün verin kendinize
Olabilir canım haklısın
Devam et 4 gün. Cuma görürüz sonucu bence. Ben mesela sabah peynir zeytin ekledim o kadar az yiyemiyorum. Meyve ile süt doyurmaz benim
Adetimden sonra tekrar yapicam çanim
Yarin oglum sünnet olacak. Pcr verdik bakalim. Sonuc negatif cikarsa olacagiz. Dualariniza talibim. Umarim hersey sorunsuz ilerler.
İnşallah kolaylıkla atlatirsiniz canim
Spora başla merve
Ahhh bir başlayabilsem
Mervede öyle demiş yaramadı bu detoks size
Hiç sorma yarın eksi gelsem sukredicem
Yaa aslinda temizlikten kastim baskaydi ama olsun

Afiyet olsun canim mucverler kizartma galiba neyseki 2 tane yemissin :)
Canım mücver çekti bal kabağı olsada yapsam
Izlesinler bakalim:)
Kafam rahat artik bırakır giderim
Ama ama benim karnem yok nereye
Gribal enfeksiyon dedi okula gittigi icin iyilesmeden yollamiyoruz dedi anlamadim bende
Çok geçmiş olsun canım
Valla ne desem ki yarın küçük kizimim doğum günü hazırlık yapıyorum temizlik falan
İyiki doğmuş prenses
Iyi geceler kizlar gelmedim kizin gribi burnunu acma cabalari nazlari , biyugun dis konteolu odevi simdi kk ya vakit
Hayda sizede geçmiş olsun canım

Dünki menüm
Sabah10.30 1.5 kepekli ekmek 1 haş yumurta 3 dilim hellim peyniri domates salatalık 1 çatal nutella
Ara15.30 1 elma
Akşam19.30 1 küçük tabakta kepekli domatesli makarna ayran
Su 3 lt
Spor 400 p
Bugünki menüm
Sabah09.30 1.5 kepekli ekmek 2 sahanda yumurta 2 dilim hellim peyniri 1 çatal bal kaymak
Ara15.30 2 tane form bisküvi
Akşam19.00 2 lahana sarması 1 küçük dolma biber ve patlıcan
21.30 2 kuru kayısı yarım su bardağı kayısı suyu
Su 3 lt
Spor 1 saat temizlik 60 p200 p
Zipzip- Cordelia E Elif_Eylul (wc yok 2 gündür çok kötüyüm o yüzden mecbur ilaç da aldım karnımda ağrıyor)

Afiyet olsun
Sabah
Omlet
Beyaz peynir
5 zeytin
Havuc
Roka
1 dilim tb ekmegi

Ara
Muz

Ara
2 hurma
2 k yogurt

Aksam
6 k kabak yemegi
80 gr ton baligi + 5k makarna
Domates
Ayran

Ara
Bitter 15gr
Z zipzip E Elif_Eylul Cordelia
Afiyet olsun

Anam eğitim sistemi mi çöktü ne oldu ya , velilere ödev yollamak nedir ya , ,ödevi çocuğa verirsin niye veliye yolluyorsun ? Bir problem olursa aile ile konuşursun çocukta bir yaştan sonra sorumluluk sahibi olmalı. Benimki de 1. Sınıfa başladı . Okuldan gelir yemek yer sonra hemen dersinin başına oturur. Hafta içi bizde yasak vardır telefon televizyon tablet ve şeyler yasak hafta sonu da sadece 1 saat . Yaz tatili serbest tabi, çok şükür bağımlı değiller yoksa baş edemezdim . Bu tv telefon falan çocuklardan çok şey götürüyor. Duymuştum ki çocukların yarım saat tv bakmaları , çocuklardan çok şey götürüyormuş . 2 saat kitap okumaları lazımmış ki gidenler geri gelsin bu tarz birşeydi de cümleyi toparlayamadım.
Allah yardımcımız olsun bu zamanda herşey çok zor ama elimizden kontrolü bırakmamak gerekiyor .

Bunu neden alintiladim unuttum. İyi ki aktif değilsiniz. 30 sayfa geçmiş.
Afiyet olsun canım.

Dunun menusu
Sabah(10:00)
1 dlm tam bugday
1 yumurta
1 kk pwynir
1cay kasigi findik ezmesi

Ogle
1 kucuk salkim uzum
1 yas incir

Aksam
5yk taze fasulye
1dlm ekmek
Salata

Su; 2lt Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia
Afiyet olsun canım..

Suan canim oyle bi seftali suyu çektiki anlatamam
Evde yok mu? Başka bir meyve suyu iç.
Canım bizim sorunumuz genelde açlık değil ki. Tokken de yiyoruz.

Cok uzucu bi haber aldim
Arkadasimin annesi babasi Turkiyeden belcikaya gelmek icin yola cikmisti dun. Gece tirin altinda kalmis araba
Tirci alkolluymus
Annesi agir hastanede
Okadar uzuldumki dondum kaldim suan yerimden kalkamiyorum
Çok geçmiş olsun inşallah iyilesir.

Valla ne desem ki yarın küçük kizimim doğum günü hazırlık yapıyorum temizlik falan
Yarın oldu artık. Nice mutlu yaşları olsun.
Geçmiş olsun hepinize.
İyi geceler canım.
Afiyet olsun.

Sana niye guvenelim peki?
Afiyet olsun canım .

Haşlama ne bilmiyorum ama afiyet olsun. Haşlanmış ise sağlıklıdır.
Iyi geceler kizlar yatayim ben bari yarina iyilesmis olarak kallayim
Amin canım. İyi geceler.
Cumartesi gunu ablamın dugunu var canim
Geçen hafta elbisemi aldım ama bana bir rahatlama geldi cok yemege basladim
Onun üzerine espiri yapiyoruz kapanmayacak diye :)
Hayırlı olsun mutlu olsunlar. Düğününüz güzel geçsin inşallah.

Iyi geceler kizlar ❤❤
Kilo bildirimlerini unutmayin
İyi geceler.
Afiyet olsun canım.
Sabah
Omlet
Beyaz peynir
5 zeytin
Havuc
Roka
1 dilim tb ekmegi

Ara
Muz

Ara
2 hurma
2 k yogurt

Aksam
6 k kabak yemegi
80 gr ton baligi + 5k makarna
Domates
Ayran

Ara
Bitter 15gr
Z zipzip E Elif_Eylul Cordelia
Afiyet olsun canım

Geçmiş olsun dikkat et kendine. Afiyet olsun canım.

Ölumuz 30 sayfa ediyor

1. Sınıfta okuma yazma bilmedikleri için ödevler veliye gönderiliyor. Sonra öğrenince ödevleri çocuklar yazıyor. Hatta yasaklanıyor velilere yollanması. Sadece okula gelmeyen çocuklarin velisine yollanıyor. Türkiye de böyle.

Anasinifina giderken herseyi anlatirdi simdi unuttum diyor israr etmiyorum sohbet arasinda hepsini dokuluyor tek tek :) bu cocuga odev versen unuttum der :)

Et , patates sebze var içinde ama patatesi yemedim sebzelerden etlerden yedim ❤teşekkür ederim
Öyle ise iyi . Dilek yazmıştı öğretmen 11 de ödev yolluyor diye . Yoksa ben mi yanlış anladım sabah 11 mi gece 11 mi ? Gece anladım yani 11 de çocuğun ayakta ne şi var? Af ya ebeveyn olmak çok zor

Biz 2.sınifız ödev listesi hala bize de gönderiliyor. Ayda birde her öğrenciye özel veliye faliyet raporlaniyor. (Ne ögrendiler hangi çocuk ileri geri vs diye) sanirim bazı çocuklar eve gidince ödevimiz yok diyormuş . Bende ödev verilmesine gıcık oluyorum. Özelliklede ezber ödev verilmesinden hic hoşlanmiyorum. Çocuk zaten 17.00 ye kadar okulda . Eve gelmesi 17.30. Banyo yap giyin yemek ye derken saat 19.00 oluyor. O saatten sonrada benim oğlan koltuga uzanip bayiliyor. Sabahta 06.00 da kalkip ödevlerini yapiyor.

Öncelikle menüleri yazmam lazım
15 Eylül Çarşamba menü
07.30
2 yumurta
1 fincan yeşilay

12.30
Ton balıklı salata
1 kase yoğurt

15.30
1 küçük elma

17.30
2 kaşık bulgur
3kaşık tavuk haşlama

2 litre su
6000 adım

16 Eylül Perşembe menü
08.00
2 haşlanmış yumurta
1 fincan yeşilay

13.30
Ton balıklı salata
2 bardak kefir

18.00
1 kase çorba
1 büyük bardak kefir
2 tane köfte
1 kaşık salata

3 litre su
20 dk leslie

Cordelia
E Elif_Eylul
Zipzip-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…