Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah kaçta gidiyorlar. Sen Türkiye'de misin?

Afiyet olsun canim ❤
Sabah
Omlet
Beyaz peynir
5 zeytin
Havuc
Roka
1 dilim tb ekmegi

Ara
Muz

Ara
2 hurma
2 k yogurt

Aksam
6 k kabak yemegi
80 gr ton baligi + 5k makarna
Domates
Ayran

Ara
Bitter 15gr
@zipzip E Elif_Eylul Cordelia
Afiyet olsun canim ❤
Canım mücver çekti bal kabağı olsada yapsam
Bal kabagindan mi yapıyorsun hic duymadim onu
Ama ama benim karnem yok nereye
Karne mi oda ne

Afiyet olsun canim ❤
Normalde regl olurken hiç sancılanmam kızlığımdan beri ama bu sefer wc de yok sancılanıyorum dünden beridir giremedim kızlar k.bakmayın
Gecmis olsun canim
Hayırlı olsun mutlu olsunlar. Düğününüz güzel geçsin inşallah.
Sagol canim inşallah ❤
Günaydın kızlar
Günaydın canim ❤
Afiyet olsun canim
Gunaydin kizlar
10 eylul cuma 67,1
17 eylul cuma 66,1
-1 kg
Günaydın canim eksin cok guzel tebrik ederim
Eksin guzel canim uzulme tebrik ederim
Günaydın kizlarr hayırlı cumalar
Günaydın canim hayirli cumalar ❤

Her öğretmen aynı değil. Her okul aynı değil canım.

Daha güzelini bekliyordum ama buna da şükür ama o kadar çaba nere gidiyor kaptanım

Anasinifina giderken herseyi anlatirdi simdi unuttum diyor israr etmiyorum sohbet arasinda hepsini dokuluyor tek tek :) bu cocuga odev versen unuttum der :)
Benim yeğenimin öğretmeni yazdırıyordu canım. Unuttum diyemez. İlkokul 2 ve 3 te tahtaya ödevi yazıyordu. Çocuklara da ödevi defterine yazın deyip takip ediyordu, yazıyorlar mi diye. Ödevini yapmayan çocuklara uyarı veriyordu.
Tahtaya kaldırıp uyariyordu. Bir kez benim yeğenim sayfayı yanlış yazmış. Öğretmen kontrol yaparken teyze açtım sayfayı bomboştu. Diye anlatti. Öğretmen onu da tahtaya kaldırmış. Ben de doğru yaz o zaman dedim. Senin hatan.
Yapar senin çocukta.

Günaydin
Hem tartiya cikip hem cekmek zor oluyor yukaridan zoomla bu sekilde cektim pilimi azaldi nedir egilince rakam hemen degisiyor
Bu ara biraktim aslinda haftaya apaya basliycam o sebeple bu ara bahanem oldu akilli bileklik aldim onun gelmesini bekliyorum haftaya cok daha guzel olacak inşallah
Giden : -500 gr

Eklentiler

• IMG_20210917_084348.jpg
    84,2 KB · Görüntüleme: 34
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…