Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bu arada ben hala düzelmedim, doktor tavsiyesi falan değil baya benzer rahatsızlıkları geçirenlerden aldığım ilaç isimlerini eczacıma sorarak deneysel bir tedaviye başlıyorum bugün. 3 hafta önce ukulele aldım kendime, elime alıpta yarım saat eğlenemedim. Sesimi unuttum resmen 🥺

Bu arada ben hala düzelmedim, doktor tavsiyesi falan değil baya benzer rahatsızlıkları geçirenlerden aldığım ilaç isimlerini eczacıma sorarak deneysel bir tedaviye başlıyorum bugün. 3 hafta önce ukulele aldım kendime, elime alıpta yarım saat eğlenemedim. Sesimi unuttum resmen 🥺
Cicikuşum acil şifalar diliyorum bir an önce tamamen düzel inşallah

Ne zamandır avm de yiyip içmiyorsam, 250 ml kolaya 13,5 lira vermek çok pis canımı acıttı 😕

Yemek ve icecek fiyatlari cok artti son 1 senede😔😔
bugün işimiz vardı dışarı çıktık. hafiften acıktık. gittiğimiz yerde bildiğimiz bir dönerci var. en basiti dürüm döner bile 39 yani 40 TL olmuş. içinde de 100 gram et yok. yanında içecek alsan 50 yi geçecek. 2 kişi 100 eder en az. dedim et alsak evde doya doya yeriz boşver. yemeden geldik. artık dışarıda yemeyi tercih etmiyorum.
migrosa girdik, rosemanna girdik fiyatlar el yakıyor. herşey sinir bozucu.

bugün işimiz vardı dışarı çıktık. hafiften acıktık. gittiğimiz yerde bildiğimiz bir dönerci var. en basiti dürüm döner bile 39 yani 40 TL olmuş. içinde de 100 gram et yok. yanında içecek alsan 50 yi geçecek. 2 kişi 100 eder en az. dedim et alsak evde doya doya yeriz boşver. yemeden geldik. artık dışarıda yemeyi tercih etmiyorum.
migrosa girdik, rosemanna girdik fiyatlar el yakıyor. herşey sinir bozucu.
cok fazla dışarı cikmadigim icin yemek fiyatlari hakkinda cok bilgim yoktu
Ablamlar geldiginde avm ye gittik yemek fiyatlarini gorunce hafif bir sok yaşadım

Gecmis olsun canim😔😔

Hic kullanmadim canim
Sen kullaniyor musun
Cnm herbalife kullanıyordm bıraktım bu daha güzel görünüyor bir denemek istiyorum belirli günlerde 😘

Ben öyle şeylerden korkuyorum
😘

Kalkayım da spor yapayım 🤩
Yap cnm 😍😘

Pelinin çayı diye bir şey kullanmıştım canım bende hiçbir işe yaramamıştı😂😂
Aa ne varmış içinde 😀

kızlar merhaba. kilomu bilmiyorum. bu aralar tartılmadım. gece yemelerim var. moralim bozuluyor. hiç diye modunda değilim 😭😭😭
Boşver cnm halloluuur 😘
Bitti mi demir depo şurubun

North River North River Zipzip- Zipzip-

16537508003513271829895860608647.jpg

Aslinda istedigin seyleri sabah yesen canim kendine boyle bir kural getirsen🙈
akşam coşuyorum canım.
cok fazla dışarı cikmadigim icin yemek fiyatlari hakkinda cok bilgim yoktu
Ablamlar geldiginde avm ye gittik yemek fiyatlarini gorunce hafif bir sok yaşadım
pandemi döneminde dışarıda az yedim. zaten bu anormal zamlar son 6-7 ayda oldu. şu anda ölçüsüz bir zam var. ömrümde böyle hızlı zam görmedim. Rabbim korusun cümlemizi 🙏
Boşver cnm halloluuur 😘
evet hap bitti. şimdilik kullanmayacağım. az tahin eklemeli pekmez yiyorum hergün. kahveyi 1 içiyorum. yeşil çay, siyah çayı abartmıyorum vs.

kızlar merhaba. kilomu bilmiyorum. bu aralar tartılmadım. gece yemelerim var. moralim bozuluyor. hiç diye modunda değilim 😭😭😭
Kuzum benim yedikçe moral bozuluyor bozulunca yiyoruz. Tartilman şart yoksa yuzlesemezsen olmayacak . Moralim bozukacak ama adım atmani sağlayacak. Uzun vadeli düşün en fazla su anda bir kaç kilo aldın süre uzadıkça o 5 10 kilo olacak

Cnm herbalife kullanıyordm bıraktım bu daha güzel görünüyor bir denemek istiyorum belirli günlerde 😘

😘

Yap cnm 😍😘

Aa ne varmış içinde 😀

Boşver cnm halloluuur 😘
Valla hatırlamıyorum bebeğim ya zaten yanında su içip diyet yapman da lazımdı tek başına bir mucize değil. İşime gelmedi o yüzden hahaha

X