Popüler Konu LenaG ile MasterFit

🍓🍓🍓🍓🍒🍎🍎🍓🍓🍎🍒Kırmızı takımmmm guzel takımmm🍒🍎🍒🍒🍓🍎🍓🍎🍎🍎🍓🍎🍓🍎🍎🍓🍎🍓
Kaptanımız bugün bir deniz havasi almaya gitti😘😘😘 ummhnisa ummhnisa 🏖️⛱️🌅🏖️⛱️🌅🏖️⛱️🌅
bugun bolca yürumemiz gereekk🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️ pazartesiye bomba olmamiz lazimmm ♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Hadi bakalim bizde soyle bir ne yaptik az raporlasalım 🔀🔀🔀🔀🔀
saat 12.30
🔀adım 6000 küsur ❤️
🔀su 1 anca icildi🎀
🔀yeşilçay simdi icilecek 🍋🌿
🔀mutfakta az islerim var onlari yapip ders calismam lazim

💐 @L u c i a
🌹 @Ucurtmaavcisi123
🌺 @Bar_na
🌷 @Nikinik
🌸 @busra ytez
💮 minerva1988 minerva1988
🏵️ @sandriyon

♥️ @zipzip
♥️@fesang
♥️ gezegenfeza gezegenfeza
YaparsinMinii YaparsinMinii niki yanlış olmus canim

2384 adimdayim 🙈🙈

Kaptanımız bugün bir deniz havasi almaya gitti😘😘😘 ummhnisa ummhnisa 🏖️⛱️🌅🏖️⛱️🌅🏖️⛱️🌅
bugun bolca yürumemiz gereekk🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️🏃🏻‍♀️ pazartesiye bomba olmamiz lazimmm ♥️♥️♥️♥️♥️♥️
saat 12.30
🔀adım 6000 küsur ❤️
🔀su 1 anca icildi🎀

💐 @L u c i a
🌹 @Ucurtmaavcisi123
🌺 @Bar_na
🌷 @Nikinik
🌸 @busra ytez
🏵️ @sandriyon

♥️ @zipzip
♥️@fesang
♥️ gezegenfeza gezegenfeza
Yaaa süpersin bebeeeemmm bende yoldayım Bi bakayım dedim size

Benim en büyük problemim su içememek malesef
Takımım üçün bende 3100 adım atmış vee 15dkcık zumba yaptım az birazda yüzerim artık. Yaa burası çoook sıcak valla oturduğun yerden buharlaşabilrim hareket isteğim hiç yokk🙊

Bugün nasıl da hareketli, nasıl da cıvıl cıvıl bir gün… mutfağa geçiyorum inşaat sesi, odama geçiyorum çimleri kesiyorlar vızır vızır, üst katımda odaları birleştiriyorlar galiba yoksa sabah 9 dan bu yana matkap neden çalışır… bir ses daha duyarsam ağzımdan kötü şeyler çıkacak derken helikopter geçti. Derdim seninle değil, yolun açık olsun canım helikopter…

Bizimkiler daha kalkmadı, kahvaltı hazır, beyleri bekliyorum 😳
bizimkiler ben yuryuse gittim geldim onlara pisi yaptim sonra uyandilar kokuya 🤣😂
😂🤣😂🤣😂 tam da dedigim gibi 🤣😂🤣
Yaaa süpersin bebeeeemmm bende yoldayım Bi bakayım dedim size

Benim en büyük problemim su içememek malesef
Takımım üçün bende 3100 adım atmış vee 15dkcık zumba yaptım az birazda yüzerim artık. Yaa burası çoook sıcak valla oturduğun yerden buharlaşabilrim hareket isteğim hiç yokk🙊
benimde en buyuk problemim su icmek mechur kendime sartlar koyunca iciyorum oglene kadar 1 lt aksam 6 ya kadar 1 lt yatana kadar 1 litre normalde ama genelde 2 zor oluyor

bol su ic hava sicak zaten gazli iceceklerden uzak dur aman kaptanım
Bugün nasıl da hareketli, nasıl da cıvıl cıvıl bir gün… mutfağa geçiyorum inşaat sesi, odama geçiyorum çimleri kesiyorlar vızır vızır, üst katımda odaları birleştiriyorlar galiba yoksa sabah 9 dan bu yana matkap neden çalışır… bir ses daha duyarsam ağzımdan kötü şeyler çıkacak derken helikopter geçti. Derdim seninle değil, yolun açık olsun canım helikopter…
oyyy hepsi canlandi okudukca .. sabırlar diliyorum ♥️ama en son cumlene koptum 🤣
Normalde haftasonunu sporsuz geçirmezdim ama reglin ilk günleri olduğu için bacaklarım ve belim sağlam ağrıyor. Çocuğumu gezmeye götüreceğim, adım sayım artar bari.
normal herkes ilk gunler yapamaz 🌿

saat 12.30
🔀adım 6000 küsur ❤️
🔀su 1 anca icildi🎀

💐 @L u c i a
🌹 @Ucurtmaavcisi123
🌺 @Bar_na
🌷 @Nikinik
🌸 @busra ytez