Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ellerine sağlık canım
Aijoo canım bu hafta çiçek kızlar olarak şöyle kendimizi Bi gösterelim değil mi
Harikasın canım afiyet olsun
Sabah
İki haşlanmıs yumurta
Domates peynir
Bir dilim tb
Çay

Öğlen
Türk kahvesi
6 erik

Sütlü nescafe

Akşam
Bir kase kavurma
Az fırında patates
Bır kase salata

Zipzip- ummhnisa
Afiyet olsun bugün sporda eklersek biraz daha da güzel olur
günaydın herkeseee

Günaydınnn kırmızı takımmmm
Günaydın kaptanim ummhnisa
Günaydın kırmızı takımın en enerjik hatunu
Hadi bakalım kalkın ayağa kızlar 1600 adım
Oooo erken kalkan yol alır diyorsunuz süpersiniz
Seni bilerek almadim yeni kaptanla baslangic yap diye . Iyi verirsen ptesi alirim
Bak yaaa Tutku44 elimden kayıp gitmemen için yarın aç mı yatsam acaba

sen bi çabala bir istikrarını sagla bi göreyim dedin
eee çok haklısın

geride kaldı be gülüm insa
Insallah canim hayir sana diyen bende ayniyim sonucta bi ileri 5 geri bak 1 ileri 2 geride degil resemen 5 geri 5 geri gide gide 80 oldum
Ac yatma canim . Saglikli verelim ben ac yatmayacagim

Kaptanım günaydın. Bak sen de bana etiket yapmışsın lakin benim bildirimlerimde çıkmadı Allah Allaaah sara_28

Insallah canim hayir sana diyen bende ayniyim sonucta bi ileri 5 geri bak 1 ileri 2 geride degil resemen 5 geri 5 geri gide gide 80 oldum

Gözümü korkuttun napiyim. Bak o korkuyla kalktım azcık ucundan Bi zumba yaptım
Iyi eglenceler kaptanim
Teşekkürler canım
Kaptanım günaydın. Bak sen de bana etiket yapmışsın lakin benim bildirimlerimde çıkmadı Allah Allaaah sara_28
Canım ben kopyala yapıştır yapmıştım belki o yüzdendir. İnternetim yavaş dün çok zor etiketlemiştim bugün kolaya kaçtım

Ahaha çok güzel oldu böyle canım puanlı yaziyorum @Cordelia ya ekran görüntüsünü alıp excele 2 günde bir ekledim

hayırlı uğurlu olsun tekrardan insa güzel hafta olur
yaaakaptanımmm canımmm
iyi eğlenceler kaptanımmm

ah ah inan gecen hafta aynanın karsısinda 1 saat oylece oturdum düsündüm .. olmuyor dedim ya çıkamiyorum bu handikaptan ... ne kadar istiyorum ne yaoiyorum ne kadar faaliyete geciyorum.. sonra dedim yapmak zorundasın .. kıyafet alcam icimde istek yok.. bir magaza gezme istegi yok.. neler gidiyor benden .. neler kaciriyorum hayatimdan .. gelmisim en guzel 32 yaşima ..

Allahım nolur sen guc kuvvet verbu durum cok zor cunku Allahım nolur irademi kuvvetlendir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…