Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Korumadayim 2 haftadır da yemeği oturtamadim, ya az yiyorum ya abartılı. Buraya yazarak belki mantıklı bir şey olur

Selam kızlar napıyosunuz. Genel olarak son günlerde bi mod düşüklüğü oldu bende okuldaki 58373637449 tane sorundan dolayı ama kaderimse çekerim dedim toparlandim bugün
hoş geldiiinnn ponimmmmm
gülüm hyatta sorun biter mi hiç biri biter diğeri gelir o yüzden kısa sürede kendini toparlamak lazım hayatı sırf sorunları görerek yaşamak olmazzz bardağın dolu tarafı da var ki

Kiz sen keşke yakınımda olsaydın. Akşama kadar geyik yapardık, aynı kafadayız valla bam bam bam Arada lafını da sokmuş kaşla göz arası

Mesela bu sene domateslere zarar veren bir otu tespit ettim
Bu ot uzun yıllardır vardı ama bu sene daha cok zarar vermeye basladi domatesin dallarini kurutuyor
Biraz arastirinca insan herseyi öğreniyor
vaaayyy cidden öğreniyorsun domatesin dallarına zarar veren ot olduğunu bile bilmiyordum , harikasıınnn

Değişiklik iyidir arada

Kizlar evden cikmazken hasta olduk. Oglum nezleydi okulda arkadasinsan kapmus. Zaten bütün cocuklarin burnu akıyornus. Kızımda 2 gündür nezle. Burnu akıyor sürekli aspiratörle temizliyorum. Bugün benimde agzim burnum akmaya basladi. Korona mi olduk diye korkmaya basladim. Ev hastaneye döndü. Benim cocuklarla ilgilenmekten hastaligimi yaşama lüksüm bile yok aman sizler dikkat edin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…