Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kizlar evden cikmazken hasta olduk. Oglum nezleydi okulda arkadasinsan kapmus. Zaten bütün cocuklarin burnu akıyornus. Kızımda 2 gündür nezle. Burnu akıyor sürekli aspiratörle temizliyorum. Bugün benimde agzim burnum akmaya basladi. Korona mi olduk diye korkmaya basladim. Ev hastaneye döndü. Benim cocuklarla ilgilenmekten hastaligimi yaşama lüksüm bile yok 😦 aman sizler dikkat edin.
Gecmis olsun canim :KK43:

Sagol canim🥰
Kizlar evden cikmazken hasta olduk. Oglum nezleydi okulda arkadasinsan kapmus. Zaten bütün cocuklarin burnu akıyornus. Kızımda 2 gündür nezle. Burnu akıyor sürekli aspiratörle temizliyorum. Bugün benimde agzim burnum akmaya basladi. Korona mi olduk diye korkmaya basladim. Ev hastaneye döndü. Benim cocuklarla ilgilenmekten hastaligimi yaşama lüksüm bile yok 😦 aman sizler dikkat edin.
Ayni durumdayiz bizde canim gecmis olsun

Gecmis olsun cano. Delta da grip gibi

Gecmis olsun cano. Delta da grip gibi

Sağol canım benim. 😍. Valla okul açılmadan önce hiçbir şeyimiz yoktu. Her sene eylül mart arasini hastalikla geçiriyoruz 😧. Unarim korona degildir . Benim bogazlarim acıyor. Önlem amaçlı oglani yarında okula göndermicem . İllaki korona kaptiysak pazartesiye kadar netlesir. En azindan başkalarinin günahina girmeyelim.

Kızlar bugünki menüm

Sabah domates salatalik biber söğüş 1 parca peynir 3 siyah 2 yesil zeytin 1 tatli kaşığı erik marmelatı çay 1 dilim ekmek

Ara 1 haslanmis yumurta
Ara 1 elma

Öğle yesilmercimek çorbası/yemegi

Ara 2 si bir arada nescafe

Aksam mercimek çorbasi 1 dilim ekmek 1 tas yogurt

Birazdan ıhlamur içerim

2litre su

Zipzip- Zipzip-

Kızlar bugünki menüm

Sabah domates salatalik biber söğüş 1 parca peynir 3 siyah 2 yesil zeytin 1 tatli kaşığı erik marmelatı çay 1 dilim ekmek

Ara 1 haslanmis yumurta
Ara 1 elma

Öğle yesilmercimek çorbası/yemegi

Ara 2 si bir arada nescafe

Aksam mercimek çorbasi 1 dilim ekmek 1 tas yogurt

Birazdan ıhlamur içerim

2litre su

Zipzip- Zipzip-
Afiyet olsun canim öğlen yemegin yanina salata yoğurt ekleseydin keske

X