Popüler Konu LenaG ile MasterFit

oovvvvv
şu an yaşaması bile mucize bağırsak patlaması sonrası anın da ölenler çok oluyor , rabbimin mucizesi çok gülüm inşallah arkadaşının annesi de yaşar
senin şu an tek yapabileceğin dua etmek ve arkadaşını her gün arayarak destek olmak , başka elden bir şey gelmez
Evet duadan baska bise gelmiyo elimizden
Insallah bir umut iyilesir
12 saat oldu hala bi gelisme yok annesinde :KK43:

Yok kız ole demek istemedim 😅
iyi canım devam et vazgeçme sakin sen iyi kilo veriyorsun
Bende biraz aldım iki gündür yine diyete devam ediyorum yarın güzel ekşi bekliyorum inşallah
Bende 1 gün dikkat etmesen hemen alıyorum burdan kopmamak lazım 🙄
Burdan kopunca haklısın canım diyet daha doğrusu dengeli beslenme hayatımızın bir köşesinde hep olmali
Benimde iki gündür öyle neden ki 🤔
Çıkamıyorum da çıksam sıkıntı olmayacak
Artın çok az dikkat edince cumaya güzel eksi gelecek inşallah 🥰
İnşallah canım
Bol eksiler getirsin inşallah cnm ❤️
İnşallah

Erik toplama işleri var 11 gibi gelirim kizlar
Maşallah canım baya bağ bahçe var herhalde
Canım yoğurt ye yada salata ye havuç ye
Keşke yeseydim
Afiyet olsun canım 💕
Aksami erken kapatmissin karnın gurul gurul olcak🙄

Afiyet olsun canım 💕
Oldu da bi işe yaramadı bakalım yarın tartı ne diyecek
Bugunde devam et Yarın degisim olmazsa daha dolu menuler oluştur kendine
Bugün klasik ekmeksiz kahvaltı yaptım bakalım
Aha bi tane daha ben bugun kahvaltiyi guzel yaptim aksamda yesil fasulye yogurt yiyecegim
Valla bir heves başladım cuma tartı sasirtsa bari bugün Dukan birasi yaptım onu içimcem sabah ta detox çayı içtim
Insallaj hepimizde aynisi olmus
İnşallah
Gunaydin canim
Tartida yag su oranina baktın mi peki odem vardir belki
Hiç aklıma gelmedi kaptanım
Canim sen hergun tartiliyomusun diyette yapilan en buyuk hatalardan biri
Haftada 1gun ideal biz 2 tartiliyoruz zaten
Hergun olsa iyi canım ama becerebilirsem bu hafta cuma ve pazartesi tartilicam
Hepimizinde regli yakinmis belki ondan olmqdi ben dun fasylye yedim _200 :)
Eksi süper bakalım şimdilik benim çakılı kaldı yarın ne diyecek
Normal beslenmeye geçerken ekmeğe dikkat et canım ağır diyet sonrası normal beslenme artı getirir sebze protein agirlikli beslenmeye çalış
Ekmek diyette pek tuketmem ben canim
benim kızda basladi 1 e 😅
Ayy gazan mübarek olsun seninde😂

4 bahce var canim 3 unde ekili sebze var ,eskiden 1 bahce yetiyordu simdi 3 e ciktik:)
Babam emekli olunca daha dogrusu dukkani kapatinca koyde vakit geçirmeye başladı :)
Anladım kaptanım Allah bol bereket versin toplamak içinde kolaylık versin 😆dalından yemek gibisi yok ya evimin yakınında ufak bi bahcem olsa herşeyden az az eksem ohh 🤔

Diyetisyenden geldim. 500 gr yağdan gitmiş, odemim artmış. Yağ oranı 17 olmuş, çok şükür almamışım Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Bu geceden itibaren menü yazarım artık. Bugün farkettim, diyetisyenim tartısı 1 kg düşerek veriyor🙄 üzerinde ki kıyafet olarak dusuyormus🙄[/USER]

4 bahce var canim 3 unde ekili sebze var ,eskiden 1 bahce yetiyordu simdi 3 e ciktik:)
Babam emekli olunca daha dogrusu dukkani kapatinca koyde vakit geçirmeye başladı :)
şükür varda ekip biçiyorsunuz gülüm ,iyi ki annenle sen de seviyorsunuz bağ bahçe yoksa çok büyük eziyet olurdu herkese ,

Diyetisyenden geldim. 500 gr yağdan gitmiş, odemim artmış. Yağ oranı 17 olmuş, çok şükür almamışım Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Bu geceden itibaren menü yazarım artık. Bugün farkettim, diyetisyenim tartısı 1 kg düşerek veriyor🙄 üzerinde ki kıyafet olarak dusuyormus🙄[/USER]
çok güzel yağdan gitmiş :KK50:

Anladım kaptanım Allah bol bereket versin toplamak içinde kolaylık versin 😆dalından yemek gibisi yok ya evimin yakınında ufak bi bahcem olsa herşeyden az az eksem ohh 🤔
Sagol canim cok gec yetisiyor Temmuz sonu ürün vermeye başlıyor yaklasik 3 ay toplayip yiyebiliyoruz ama 2 aydir pazara gitmedik 🤭
Patatesi bile bahceden söküp yiyoruz
Ama zor oluyor ya toplamasi birde topladiktan sonra curumeden urunu ne yapilacaksa ayarlamak gerekiyor ,tursu ,kurutma buzluga atma gibi
Ne guzel canim yuzde 17 yag orani 🤩🤩
Koruyacak misin bu kilonu canim daha vermeyi düşünüyor musun

Tospik, Tospik canım arkadaşım
Hiç yalnız bırakmadım hep yanındayım
Tospik, Tospik sen çok sevimlisin
Seni çok sevdiğimi bilmelisin
Kendine arkadaş bulmuşsun
Beni ne çabuk unutmuşsun. Nereye...
Nereye gidiyorsun Tospik'im
Nereye gidiyorsun...
Gitme birlikte oyun oynayalım
Gidersen eğer kimle oynayacağım.