Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sagol canim cok gec yetisiyor Temmuz sonu ürün vermeye başlıyor yaklasik 3 ay toplayip yiyebiliyoruz ama 2 aydir pazara gitmedik 🤭
Patatesi bile bahceden söküp yiyoruz
Ama zor oluyor ya toplamasi birde topladiktan sonra curumeden urunu ne yapilacaksa ayarlamak gerekiyor ,tursu ,kurutma buzluga atma gibi

Ne guzel canim yuzde 17 yag orani 🤩🤩
Koruyacak misin bu kilonu canim daha vermeyi düşünüyor musun
Korumadayim 2 haftadır da yemeği oturtamadim, ya az yiyorum ya abartılı. Buraya yazarak belki mantıklı bir şey olur 🙄

Selam kızlar napıyosunuz. Genel olarak son günlerde bi mod düşüklüğü oldu bende okuldaki 58373637449 tane sorundan dolayı :olamaz: ama kaderimse çekerim dedim toparlandim bugün :KK45:
hoş geldiiinnn ponimmmmm:KK74:
gülüm hyatta sorun biter mi hiç biri biter diğeri gelir o yüzden kısa sürede kendini toparlamak lazım hayatı sırf sorunları görerek yaşamak olmazzz bardağın dolu tarafı da var ki

Tospik, Tospik canım arkadaşım
Hiç yalnız bırakmadım hep yanındayım
Tospik, Tospik sen çok sevimlisin
Seni çok sevdiğimi bilmelisin
Kendine arkadaş bulmuşsun
Beni ne çabuk unutmuşsun. Nereye...
Nereye gidiyorsun Tospik'im
Nereye gidiyorsun...
Gitme birlikte oyun oynayalım
Gidersen eğer kimle oynayacağım.
:KK70: :KK70: :KK70: :KK70:
Kiz sen keşke yakınımda olsaydın. Akşama kadar geyik yapardık, aynı kafadayız valla😂😂😂 bam bam bam 🤣🤣🤣 Arada lafını da sokmuş kaşla göz arası 😮

Mesela bu sene domateslere zarar veren bir otu tespit ettim :-)
Bu ot uzun yıllardır vardı ama bu sene daha cok zarar vermeye basladi domatesin dallarini kurutuyor
Biraz arastirinca insan herseyi öğreniyor 🥰🥰
vaaayyy cidden öğreniyorsun domatesin dallarına zarar veren ot olduğunu bile bilmiyordum , harikasıınnn

♥️♥️♥️🧿🧿🧿 Süper. Maşallah canım.

Ooo Leslie yapılmış. 🧿😂 Afiyet olsun. ♥️

Afiyet olsun canım. ♥️

Canım afiyet olsun. ♥️

🧿🧿🧿Güzel spor. Güzel menü. ♥️

💋♥️

♥️

Güzel spor. Afiyet olsun.♥️🌺

Afiyet olsun canım. 💋♥️

Nerde hareket orda bereket devam. 🧿🧿🧿♥️♥️♥️

Afiyet olsun canım. ♥️

Bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz. 💋♥️ Spor çok güzel.🧿🧿🧿

🧿🧿🧿♥️♥️♥️

Her zaman mutlu uyan. ♥️😂

Eline sağlık canım. ♥️

Geçmiş olsun. ♥️

Günaydın kaptanım. ♥️

Günaydın. ♥️💋

Günaydın abla. :confused:

Günaydın. 🌺🌺🌺♥️♥️♥️
Değişiklik iyidir arada 😍🤣🤣

Kizlar evden cikmazken hasta olduk. Oglum nezleydi okulda arkadasinsan kapmus. Zaten bütün cocuklarin burnu akıyornus. Kızımda 2 gündür nezle. Burnu akıyor sürekli aspiratörle temizliyorum. Bugün benimde agzim burnum akmaya basladi. Korona mi olduk diye korkmaya basladim. Ev hastaneye döndü. Benim cocuklarla ilgilenmekten hastaligimi yaşama lüksüm bile yok 😦 aman sizler dikkat edin.

X