Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günaydın kızlar tartı hala sabit bugün normal beslenicem 4 günlük liste ilk defa hayal kırıklığı oldu bir daha reglime yakın yapmam bu listeyi
Normal beslenmeye geçerken ekmeğe dikkat et canım ağır diyet sonrası normal beslenme artı getirir sebze protein agirlikli beslenmeye çalış

Günaydın kızlar tartı hala sabit bugün normal beslenicem 4 günlük liste ilk defa hayal kırıklığı oldu bir daha reglime yakın yapmam bu listeyi

Günaydin kizlar hayirli sabahlar

Günaydın kizlarr

Günaydın kızlar, güzel bir gün olsun yarında cuma bakalım neler olacak

Gülersin diyince ben daha çok merak ettim.acaba ne aldın
Günaydın kızlar
Günaydın kızlar

ALINTILAR eskiden malesef okuyup cevap yazamadımlarimm bazilari yeni

Mekanin sahibi geri geldi bebeleri pisten alalim alalım

H

gefeliciteerd lieverd.
ya tatlı kuzumm

Flemenkceye mi başladın

hosgeldiniz bende malatyalıyım
Guzel olabilir canim bu cuma en cok kilo vereni mavi takim kaptani yapalim
Pazartesiden cumaya kadar olan kilolar gecerli olsun
Bu fikirde guzel hırs olur en azindan
masterchefi severimm ama tv de cok uzun veriyorlar cok zaman aliyor kurallarini bilirim harikaaa olurrrrr
Bende izlemiyorum. Ama burada kural belirleriz. Ona göre birşeyler olur. Yarısmanin adını da buldum. Masterfit olsun mu?
sen harika bir isim buldun bu bi topic adı bile olabilir girise yazalımm burasi masterfit
Aynen ablacım büyük kızım başladı 1. Sınıfa abla küçük evde

Spora teşvik etmek için birşeyler yapılabilir de onu oturramadim kafamda
benim kızda basladi 1 e
Canım spor yapan yapıyor, yapmayan yapmıyor. Çünkü ona da vakit ayirmak lazım. Kırmızı takım kaptanı spor yapan ilk 5 ten seçsin mavi takım kaptanı mesela. Düşünürüz birşeyler
aslında cuma günü bir aksam saatinde ONLİNE buluşup yapabiliriz
Be insafsizlar
Be vicdansizlar
Nasil gecmistir bu uuuu
Sevmek dedik sevmedik mi
Diyet dedik yapmadikkk mi
Butun karbonhidratlari
Kahve yani cikolatalarii
Sizin icin terk etmedik miiii

bunu ilk defa duydummmm

Sabah 5bucukta kalkiyorum canim
baya erken
Bitti azonce geldik yukari bakmaktan başım ağrıyor
allahim sana guc kuvevet versin
Erikleri topladik ama cogunu dağıtacağız sanirim
Annem 4-5 kavanoz kirmizi erikten marmelat yapti bu balli erik diye geçiyormuş sari erik
ballı sarı erigide cok severimmm
ayyy ne guzelll yaaaa cok merak ediyorum bende cok isterdim konusan bir kuş gercekten heyecan verici
sagol canimmm her yerde guzel dudak goruyorum
Günaydın bebeklerim bugün temizlik yapacağım
kolay gelsinnn
Günaydın şekerler

Gözün aydın canim ne geliyor merak ettim
bende merak ettim hala soylemedi

Ya nette takip ettiğim bı kadın var tarcinli kahve çıkarmış o kadar çok met ettiki iştahı kapatiyo baya bir faydası varmis bende evde yaptım ama bunun yaptırdığı içerik daha orjinalmis merakima yenik düştüm sipariş verdim ikipaket uygunda öyle çok pahalı bişey değil bugün gelecek kullananlar çok memnun basım gorucem

hadi bakalımm afiyet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…