Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam kizlar öğlenden sonra arkadaşım geldi onla vakit gecirdim buraya gelmem bu saati buldu bu sebeple 😬 menumude yazıyım çıksın aradan

Kahvaltı 11.3o
1 dilim beyaz peynir
1 dilim TB ekmek
1 üçgen peynir
Zeytin
5 dilim sucuk 2 yumurta ile omlet
Salata
1 tk tereyağıbal tahin pekmez
Afiyet olsunda canim musadenle yorum yapicam. Hem peynir hem ucgen peynir biraz sey olmus, fazla. Sucuk var tereyagi bal var pekmez var abooow Masallah bacim
Öğle 15.30
1 kase yulaf ezmesi sütlü

17.oo
1 tane kurabiye 1 küçük kase kısır
Kurabiye olmasaymis olurmus
19.30
1 kase patlıcan yemeği
Salata
1 kase domates ezmesi 2 kaşık yoğurt
3,4 dilim pancar turşusu 2 tane kabak mücveri

2,5 lt suEki Görüntüle 2916882 @Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia Cordelia
Kizmiyon demi yorum yaptim diye:110:
2 gundur cok sessiz burasi kimse gelmiyor artik :)
Ben burdayim kaptan

Biz burlardayiz bekliyoruz Mefkusum seni😍Gelmeden önce haber ver hazırlık yapalım kısır di borekti yaprak bile sararız sen gel yeterli😁😉
Kız zaten kilo almıştır bide kısır börek diyo 😅

Telefona bağlanmadi yataktan bildiriyorum iyi geceler canlar👀

Eklentiler

• IMG_20210915_222647.jpg
    IMG_20210915_222647.jpg
    32,6 KB · Görüntüleme: 24
2 gundur cok sessiz burasi kimse gelmiyor artik :)
Günlük ilk zaman çok aktif oluyor ileri zamanda kimse kalmıyor inşallah öyle olmayız 😕
Takım yarışmasında listede sorumluluk vardı.
hepimiz eskisi gibi olamiyacaz 😕

Yarin oglum sünnet olacak. Pcr verdik bakalim. Sonuc negatif cikarsa olacagiz. Dualariniza talibim. Umarim hersey sorunsuz ilerler.
allahın izniyle hiç sorun çıkmadan olup biter annesi , rabbim hayırlı kılsın inşallah sünnet sonrası birden boy atıyorlar yeni kıyafet papuç almaya hazır olun :KK36:

Bugün sabah yürüyüş yaparken bir arkadaşımla oturup konuşmayı özledim nekadsr ihtiyacım var diye düşündüm 🙄 öğlen iş yaparken tel çaldı dostum dediğim arkadaşım bugün izinliymis sana geliyorum dedi ben şok😳resmen dilek kapım acıkmış yada telapati yolu ile arkadasimla iletişime geçmişim 😁
evrende her şey belli dalga da titreşir, enerjidir tüm organlarımızın da farklı frekansta titreşim dalgası vardır beynin titreşim hızı yüksektir ama kalbin titreşim hızı beyinden 5 bin kat daha güçlüdür dünyanın bir ucuna da olsa enerji dalgası radyo istasyonu yayını gibi gider ve enerjiler birbiriyle rezonansa girer(etkileşime diyelim)
yaniiiiiiiiii kalpten istediğin arkadaşını tetikler seni arar :rolleyes:

9 00
2 haşlanmış yumurta, domates , salatalık 2 dilim ekmek, krem peynir, marul 1 kahve
Arada 1 muz 3 kuru kayısı 1 kahve
14 00
1 tabak etli patates yemeği
18 30.
Salata yoğurt
19 30
1 dilim ekmek üzeri domates salatalık kaşar peynir soğan 1 kahve
2.5 lt su
Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul

Eklentiler

• Screenshot_20210915-221014_Pedometer Step Counter.jpg
    Screenshot_20210915-221014_Pedometer Step Counter.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 20
evrende her şey belli dalga da titreşir, enerjidir tüm organlarımızın da farklı frekansta titreşim dalgası vardır beynin titreşim hızı yüksektir ama kalbin titreşim hızı beyinden 5 bin kat daha güçlüdür dünyanın bir ucuna da olsa enerji dalgası radyo istasyonu yayını gibi gider ve enerjiler birbiriyle rezonansa girer(etkileşime diyelim)
yaniiiiiiiiii kalpten istediğin arkadaşını tetikler seni arar :rolleyes:
Peki bunu bilinçli olarak yapmayı ogrenebilirmiyiz

Günlük ilk zaman çok aktif oluyor ileri zamanda kimse kalmıyor inşallah öyle olmayız 😕
Takım yarışmasında listede sorumluluk vardı.
hepimiz eskisi gibi olamiyacaz 😕
Bu bizim elimizde canım misal bende bi degisim olmadı beni listede pek zapdedemiyordu🤣🤣
Elisacigim gruba girmeyi ilaç alımı gibi zoraki düşünürsek günde 3 kere yemeklerden sonra girmeye calisirsak her daim aktif kalır takım😁

Afiyet olsunda canim musadenle yorum yapicam. Hem peynir hem ucgen peynir biraz sey olmus, fazla. Sucuk var tereyagi bal var pekmez var abooow Masallah bacim

Kurabiye olmasaymis olurmus

Kizmiyon demi yorum yaptim diye:110:

Ben burdayim kaptan
Olurmu cnm estağfurullah ❤️❤️Canım arkadaşım çok kısamiyirum ben ya kaloriyi vurdunmu 15oo geçmez yefiklerim genelde aksam çeşit olur ama genelde salata türüdür.. bugün ki kurabiye yi kisiri saymıyorum tabi 😁

Olurmu cnm estağfurullah ❤️❤️Canım arkadaşım çok kısamiyirum ben ya kaloriyi vurdunmu 15oo geçmez yefiklerim genelde aksam çeşit olur ama genelde salata türüdür.. bugün ki kurabiye yi kisiri saymıyorum tabi 😁
1500 kalori cok degilmi canim
Ben 1200 max takiliyorum

Selam Mira 95 dk Eva yaptı geldi.♥️ Aferin sana Mira.

Menüsü şöyle v15 Eylül

Sabah 09.30
1 porsiyon üzüm
1 porsiyon erik
1 sütlü kahve

Öğle 14.00
Ton balıklı bol salata
1 dilim ekmek
yesil çay

Akşam 19.00
1 kase çorba
1 kase yogurt