Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Günlük ilk zaman çok aktif oluyor ileri zamanda kimse kalmıyor inşallah öyle olmayız 😕
Takım yarışmasında listede sorumluluk vardı.
hepimiz eskisi gibi olamiyacaz 😕
Ah elisam ya , yine kötü enerji yayıyorsun. Takımı kapatıp gidelim diye diye kapandı . Şimdi de buraya el attın burası da mı kapansın 🤣 pozitif düşün pozitif enerji yay . Karamsarlığa yer yok. Mesela ben bu hafta yedim mi yedim ama pişman mıyım evet, yapabilir miyim ? Tabiki yapabilirim beyin bedava yönetmesini bil yeterki 😁
(Beyin bedava diyen adam geldi aklıma o yüzden beyin bedava yazdım )

Menum

Sabah
1 sb sut
2 yk yulaf
1 tk kakao
1 tk chia tohumu
3 ceviz
1 muz

Ara
2 hurma
1 tk fistik ezmesi

Ara
1 cb leblebi
10badem

Aksam
6 yk kabak yemegi
Ayran
Salata

Ara
2 badem
3 grissini
Su 2,5

Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia Cordelia

Eklentiler

• Screenshot_20210915_222942_com.huawei.health.jpg
    Screenshot_20210915_222942_com.huawei.health.jpg
    43 KB · Görüntüleme: 22
Selam Mira 95 dk Eva yaptı geldi.♥️ Aferin sana Mira.

Menüsü şöyle v15 Eylül

Sabah 09.30
1 porsiyon üzüm
1 porsiyon erik
1 sütlü kahve

Öğle 14.00
Ton balıklı bol salata
1 dilim ekmek
yesil çay

Akşam 19.00
1 kase çorba
1 kase yogurt
50 gram et kavurma
Soda

Spor 15 Eylül
15.027 adım 1500 puan
Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul
Tebrik ederim tatlım. Bir aferin de benden sana 😍

Ah elisam ya , yine kötü enerji yayıyorsun. Takımı kapatıp gidelim diye diye kapandı . Şimdi de buraya el attın burası da mı kapansın 🤣 pozitif düşün pozitif enerji yay . Karamsarlığa yer yok. Mesela ben bu hafta yedim mi yedim ama pişman mıyım evet, yapabilir miyim ? Tabiki yapabilirim beyin bedava yönetmesini bil yeterki 😁
(Beyin bedava diyen adam geldi aklıma o yüzden beyin bedava yazdım )
Yok canim ya kötü enerji değilde günlükler takım yarışmasının yerini tutmuyor zaten dedim inşallah öyle olmayız diye
Elif yazmış bende ona karşılık yazdım bu hepimizin elinde sende durum nasıl artıda misin yoksa dikkat et canım almak kolayda vermek zor
Takimin kapanmasında kızlar espiri yapıyordu bende söylüyordum gerçek oldu 🤐
Kızına üzülüyorsun galiba ondan yeme düzenin bozuldu Allah kavuştursun çok uzak değilde gidip görebilirsin canım

Bu bizim elimizde canım misal bende bi degisim olmadı beni listede pek zapdedemiyordu🤣🤣
Elisacigim gruba girmeyi ilaç alımı gibi zoraki düşünürsek günde 3 kere yemeklerden sonra girmeye calisirsak her daim aktif kalır takım😁
Evet bu bizim elimizde guruba girmesek filiz zopayı gösterir zaten 🤭
Elifle filiz burda olduğu sürece hep aktif oluruz canım

Yok canim ya kötü enerji değilde günlükler takım yarışmasının yerini tutmuyor zaten dedim inşallah öyle olmayız diye
Elif yazmış bende ona karşılık yazdım bu hepimizin elinde sende durum nasıl artıda misin yoksa dikkat et canım almak kolayda vermek zor
Takimin kapanmasında kızlar espiri yapıyordu bende söylüyordum gerçek oldu 🤐
Kızına üzülüyorsun galiba ondan yeme düzenin bozuldu Allah kavuştursun çok uzak değilde gidip görebilirsin canım
Tartıya çıkmaya korkuyorum 🙈 Aynen ama alışacağım inşaAllah.
Bugün akşama kadar uyumak istedim. Sonra kalk salma kendini dedim biraz yürüdüm açıldım . Haftaya daha iyi günler beni bekliyor inşaAllah

X