Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Mesela sen çok açık sözlüsün pat diye soyluyosun içindekini ama ben aksine öyle olamıyorum yapım gereği. Hani karşıdaki kırılır, yada yanlış anlaşılırim daha doğrusu insanlrla uğraşmak istemiyorum yoruyorlar.
Yada mutfakta pasta borekte magrifetlisin ben yaparım ama cok yapmam yaparsam dayanamam yerim 🤣🥰
Yani çok tanımıyorum ama balık ve yengecle iyi anlaşırim. Frekansim tuttumu tutuyo. Zaten uyumlu biriyim
Açık olmak iyidir canim sonradan kırilcagina bastan kırilsın karsidaki😂
Ben özümde neysem oyum hic sevmem yalani,yalanciyi,arkadan iş cevireni,dayanamayip soylerim cunku çok kırildım zamaninda oyuzden böyle oldum

IMG_20210914_220549.jpg
14 Eylül 2021
Cordelia Cordelia 😘🌺🌹

Açık olmak iyidir canim sonradan kırilcagina bastan kırilsın karsidaki😂
Ben özümde neysem oyum hic sevmem yalani,yalanciyi,arkadan iş cevireni,dayanamayip soylerim cunku çok kırildım zamaninda oyuzden böyle oldum
Zaten yaşanmisliklar, tecrübeler insanın gözünü aciyo sana hak veriyorum. Ben daha çok kimseyle ugrasmamayi tercih ediyorum. Sonuç olarak insanlar değişmiyor niye kendimi yorayim ki boşa benimde düşüncem böyle ama hakedene bende lafımi veririm.

Evet canım her zaman haklı olduğun gibi yine haklısın 😘

Benimde arkadaşın çocuğu hiperaktif hap kullanıyordu şimdi kullanıyor mu bilmiyorum . Yaklaşık 2. Sınıftan 9. Sınıfa kadar kullandı. Hap kullanınca çocuk robot gibi kolunu kaldırmaya hali kalmıyor. Hapını etkisi geçince çıldırıyor sağa sola saldırıyor. Başka çaresi var mı bilmiyorum ama çok üzülüyorum böyle çocuklara. ALLAH yardımcınız olsun canım 💕 inşaallah en iyi şekilde atlatırsınız.
kackaloribu kackaloribu
Canim yorumu okurken aklima soyle bise geldi
Cocugu bi etkinlige spora falan ver
Mesela football olabilir dans olabilir
Yuzme olabilir onu yoracak bise olsun ayni anda sevdigi bi spor dali olsun
Enerjisini atar ozaman hiperaktiviteligi kalmaz

Mesela sen çok açık sözlüsün pat diye soyluyosun içindekini ama ben aksine öyle olamıyorum yapım gereği. Hani karşıdaki kırılır, yada yanlış anlaşılırim daha doğrusu insanlrla uğraşmak istemiyorum yoruyorlar.
Yada mutfakta pasta borekte magrifetlisin ben yaparım ama cok yapmam yaparsam dayanamam yerim 🤣🥰
Yani çok tanımıyorum ama balık ve yengecle iyi anlaşırim. Frekansim tuttumu tutuyo. Zaten uyumlu biriyim
Annemde balik ayni senin gibi icindz tutar tutar heryerinden biseler cikar
Yani okadar siradan biseyi bile soylemeye cekinir

Kizimda balik oda E Elif_Eylul gibi, henuz 11 yasinda ama dusunduklerini soyler. Onu ben oyle alistirdim

Soyle kucuk bi anekdot anlatim

Ben genc kizken annemin duygusalligindan alinganligindan aglamasindan artik bikmistim. Offf siz baliklar hep boylesiniz ben balikla hic gecinemem sinir olurum diyodum. Kizim balik oldu🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Kizimi boyle icine atmadan guzel bi dilde anlatabilecegi bi sekilde yetistirdim. Oradan yirttim en azindan🤪

Sabah
2 tb ekmegi ile 1 dilim peynir tost
1 haslanmis yumurta
5 zeytin
Salatalik
Domates

Ara
3 grissini
Ayran

Ara
Muz

Aksam
90 gr firin kofte
Ayran
Karnibahar corbasi

Ara
Bitter

Su 2,5 - 3 arasi
Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia Cordelia

Eklentiler

• Screenshot_20210914_213321_com.huawei.health.jpg
    Screenshot_20210914_213321_com.huawei.health.jpg
    42,7 KB · Görüntüleme: 15
Selam canım. Olağan durumlar. Diyet spor devam. Sen nasılsın?

Geldim geldim.😂🙈

Aç kalmış kuzu. Afiyet olsun.♥️

Afiyet olsun canım. tereyagli 🍯 ve tahin pekmezine gerek var mıydı?

Hee simdi böyle.🤷

Hiç bilmiyor. Hayırlısı olsun canım.♥️

Bravo.♥️🧿
kuzumu kuzucuk surekli emiyor hastalik dis ust uste ama benimde bogazim aciyor corba iyi geldi 3 gunluk stok var vucutta ordan karsilar :KK70:

Bahar ben şuan çok açım ya 😆 akşam öğününu yaomadigina çok pismanim

Menüm
10:30 gibi
2 haşlanmış yumurta.
1 kupa yeşil çay

15:30 gibi
1 koca kase ton balıkli salata
1 kupa yeşil çay

Su : 2 lt

Eki Görüntüle 2916402
Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia Cordelia North River North River
bak ya niye yemedin aksami simdi yogurt ye en azindan zaten gec yatiliyor

Menüm
10:30 gibi
2 haşlanmış yumurta.
1 kupa yeşil çay

15:30 gibi
1 koca kase ton balıkli salata
1 kupa yeşil çay

Su : 2 lt

Eki Görüntüle 2916402
Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia Cordelia North River North River
Afiyet olsun canım 💕
Aksami erken kapatmissin karnın gurul gurul olcak🙄
Sabah
2 tb ekmegi ile 1 dilim peynir tost
1 haslanmis yumurta
5 zeytin
Salatalik
Domates

Ara
3 grissini
Ayran

Ara
Muz

Aksam
90 gr firin kofte
Ayran
Karnibahar corbasi

Ara
Bitter

Su 2,5 - 3 arasi
Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım 💕

Tanismadik Ekimcim. Sen de benim dikkatimi çektin inan yazmayı düşünüyordum sen erken davrandın. Kızlar sana abla deyince acaba akran miyiz dedim de aramızda yine bayağı bir fark varmış. Neyse olsun ruhumuz genç sonuçta. Ben de 52 yaşındayım senin gibi pozitif olduğumu düşünüyorum. Daha önce 60' la mezun oldum ama üç yılda tekrar 70' lere dayandım. Zararın neresinden dönersek kârdır ipleri elimize alalım kuzum. İnşallah burada istediğimiz kilolara ineriz. Hoş geldin aramıza sağlıklı günler dilerim. :KK60: :KK68:
hoş bulduummmmmmm hayat deneyimi olarak kıdemlim , kıymetliimmmm:KK19::KK36:
maşallah bir kere başarmış mezun olmuşsun , bir kez daha başarırsın bu defa 1-0 öndesin tecrüben var , beraber gençleşip güzelleşelim el ele:KK50:

X