Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım 💕
2tabak çok degilmi 1tabak yiyip yanina salata yogurt yada 1dilim ekmek ekleseydin
Hicbirsey yapacak halim yoktu. Olandan yedim. Cocugun hastaligi is okul ev hepsi birlikte beni cok yordu cok yipratti bikac gündür. Prs de büyük oglum sünnet olacak bi taraftan da onun hazirliklariyla ugrasiyorm. Ins bu haftadan sonra rahat bir nefes alacagim🤲

Benim oglan tatlim

Annemler şeker fabrikasinin biraz asagisindalar cnm 😁

Yok anacim nerdeee
Burda adetler anca oglan evine calişiyor :)) iyiki kınayı cikarmislar, yoksa kiz tarafi kizin evlendiginin farkina varmiyacak 😂

Adımın anlami olunca onu seçtim 😁
daha sağım da solum da ne var bilmiyorum öğreniriz elbet nasipse görüşürüz de :))
he yaa her şey erkek tarafına çok abartılıyor sonra sıkıntıyı evlenen çift çekecek daha sade eğlencesi yine olan düğünler olsa ne güzel olurdu , ben oğlana boşuna yabancı gelin getir örf adet, alışveriş v.s. ben dolanamam yorma beni demiyorum :KK70:
adı gibi güzel hatun:KK15::KK200:

Artık bu tür adetlerin kalkması lazım bence görgüsüzlük utanç verici .Resmen adım başı damattan kayınpederden para kopartmsk adına adetler uydurulmuş
o anda bile adet uydurup para alıyorlar yaa , yok bayrak kapma yok ayakkabı saklama , binanın kapısından evin kapısın da düğün salonun kapısın da kapı tutma vıcığı çıkmış :)
yeğenimi sözledik bu yaz kızın kardeşleri kuzenleri hiç bir şey demedi komşu kızları yok makas kesmiyor yok şu bilmem ne olmuyor diye yeğenimden para almış en son gelin kız yeğenim için bir tane soda verin demiş , komşu kızlar yok kapak açılmıyor diyince yeğen sinirlenmiş , gelin kız da komşu kızlara kızmış bu kadar da olmaz diye :)

Bende Ekim ablayi daha yaşı olsn biri zannederek abla diyordum 😁 ekim2009 ekim2009 Aslında olay şöyle zuhal abla ile kanka idiler bende Zuhal abla yaşında olduğunu düşünmüştüm😬
Aslında aynı yasitlariz ama yazı dilinde çok olgun .Acaba sorun bende mi benmi olgulasamadim olgunlaşmam yaşlara geldim de benmi kacirdim .Aklımda deli sorular 😂😂
hahahaha ben seni yerim yaaaaa :KK200:
mefkuşum büyük ablamla yaşıt aslın da da kız ben cinsim ablamlara abla demem isimleriyle hitap ederim büyüğüne bazen diyorum , amcalarıma da isimleriyle seslenirdim, eltiler kayınlar yaşı bana en yakını 9 yaş var aramız da onlardan sadece en büyük abiye abi diyorum, eşi abiden de büyük annemden 5 yaş küçük ,ona da abla onun dışın da herkese samimiysem, seviyorsam direk ismi ile yoksa isminin yanına hanım ya da bey ile mutlaka hitap ediyorum , benden yaşı küçüklere de kim bana nasıl isterse öyle seslenebilir derim hep ister abla ister direk isim önemli olan saygı ve tavırlar ekler benim için o kadar da önemli olmadı
kız cidden ben olgun mu yazıyorum yaaa bak mutlu oldum şimdi :rolleyes:

Annemde balik ayni senin gibi icindz tutar tutar heryerinden biseler cikar
Yani okadar siradan biseyi bile soylemeye cekinir

Kizimda balik oda E Elif_Eylul gibi, henuz 11 yasinda ama dusunduklerini soyler. Onu ben oyle alistirdim

Soyle kucuk bi anekdot anlatim

Ben genc kizken annemin duygusalligindan alinganligindan aglamasindan artik bikmistim. Offf siz baliklar hep boylesiniz ben balikla hic gecinemem sinir olurum diyodum. Kizim balik oldu🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Kizimi boyle icine atmadan guzel bi dilde anlatabilecegi bi sekilde yetistirdim. Oradan yirttim en azindan🤪
Bende annemi bazi seylerde cok elestirirdim bil bakalim kim ayni burç 🤦🏻‍♀️ benimde 2 numarali kizim erken dogarak kova burcu oldu🤣😅

Bende annemi bazi seylerde cok elestirirdim bil bakalim kim ayni burç 🤦🏻‍♀️ benimde 2 numarali kizim erken dogarak kova burcu oldu🤣😅
Abimin ex esini bazi huylarindan dolayi itici bulurdum
Bil bakalim kim ayni burc, esim kova burcu. Yani abimin eski esinin burcu🤦🏻‍♀️
Neyi kinarsam basima geldi
Zayiflari kiniyorum ayyy bu ne amaaan falan ama yok o daha basima gelmedi 😂

Abimin ex esini bazi huylarindan dolayi itici bulurdum
Bil bakalim kim ayni burc, esim kova burcu. Yani abimin eski esinin burcu🤦🏻‍♀️
Neyi kinarsam basima geldi
Zayiflari kiniyorum ayyy bu ne amaaan falan ama yok o daha basima gelmedi 😂
Ben kinamaktan cok korkarim. Benim eşim cok herşeyi kinar oyle. Ve hep basimiza geliyor 😬 bu arada benim eşimde balik fakat duygusal ve romantik değildir 😭😅

hoş bulduummmmmmm hayat deneyimi olarak kıdemlim , kıymetliimmmm:KK19::KK36:
maşallah bir kere başarmış mezun olmuşsun , bir kez daha başarırsın bu defa 1-0 öndesin tecrüben var , beraber gençleşip güzelleşelim el ele:KK50:
Çok tatlısın aynı zamanda da çok zarif. Teşekkür ederim güzel sözlerin için aynısını ben de senin için diliyorum. :KK60: tatlı hanımlara bayılırım. :KK76:ne iyi ettin de geldin. :KK15:anlastik kilo vermeden kaçıp gitmek yok tamam mı :KK5:

Iyi aksamlar kızlar bugün temizlik yaptim çok yoruldum bugünki menüm

Sabah 1 yumurta 1 cay kasigi yagla pırasa kavurma 1 dilim ekmek 4 zeytin 1 parca peynir çay

Ara anne çayı 2 yulafli büskivi
Ara 1 elma

Öğle 1 lahmacun 2 bardak ayran salata

Akşam peynirli salata limonlu soda tavuk suyu çorba

gece 1 cay bardagi diyet süt icerim

3 litre su

Zipzip- Zipzip-
Afiyet olsun canım. 💋
Menü yazayim.
Sabah (11.00)
1 kase menemen 1 dilim ekmek

Ögle
Türk kahvesi
1 muz

Aksam
2 tabak etli patates haslama

Spor yapamadim. Adim sayim 5bin ancak olmus.
Afiyet olsun canım. 💋
Selam kızlar napiyosunuz nasilsiniz bugünün menüsünude yazayım
Kahvaltı saat 09.00
Öğlen 14.00
2 biber dolması
3 yemek kaşığı yoğurt
1 domates

Ara 16.40
İncir üzüm
Akşam
1 kase tarhana çorbası
2 çatal mantı
Salata
1.5 litre su
Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul
Cordelia Cordelia bugun adim var ama adım sayarim bı kaç saatte bir kendini yenileyip başa dönmüş o yüzden adım sayısı bildiremiyorum.. ancak çarşıya gidince saatciye yaptiricam saat olayini
Afiyet olsun canım.💋 Spor puanına yazarım. Adım yarışı olduğu için adım tablosuna yazamiyorum. 🤷
12:00
2 kahve , 1 adet buranın simidi diyeyim.
16 00
8 kaşık bulgur pilavı , balık ,
19 30
2 dilim ekmek arası domates salatalık .
Sonra 1 incir saat bilmiyorum
2 lt su
Birazdan yeşil çay .
Adım 3.515 = 351p.
E Elif_Eylul Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia 💕
Simit bulgur ekmek. :skandal:
Superrrr.💋🧿
Menüm
10:30 gibi
2 haşlanmış yumurta.
1 kupa yeşil çay

15:30 gibi
1 koca kase ton balıkli salata
1 kupa yeşil çay

Su : 2 lt

Eki Görüntüle 2916402
Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia Cordelia @Tutaste53
Bir öğün daha yapmalıydın. Yoğurt salatalık havuç falan ye canım çok az bu.
@kackaloribu
Canim yorumu okurken aklima soyle bise geldi
Cocugu bi etkinlige spora falan ver
Mesela football olabilir dans olabilir
Yuzme olabilir onu yoracak bise olsun ayni anda sevdigi bi spor dali olsun
Enerjisini atar ozaman hiperaktiviteligi kalmaz
Güzel fikir. 💋
8 kasik bulgurun ustune bide eppek mi yedin 🧐
Simiti gördün mü?
Sabah
2 tb ekmegi ile 1 dilim peynir tost
1 haslanmis yumurta
5 zeytin
Salatalik
Domates

Ara
3 grissini
Ayran

Ara
Muz

Aksam
90 gr firin kofte
Ayran
Karnibahar corbasi

Ara
Bitter

Su 2,5 - 3 arasi
Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul Cordelia Cordelia
Afiyet olsun canım. 💋
Superrr. ♥️🧿
Hee ayni bende iste :) 16 mart baligiyim...
Bir 🐟 gördüm sanki... Bir balık daha gördüm sanki.... Etrafim balıklarla çevrildi sanki... 😂😂😂
ayyy sabremedim kalan 12 sayfayı atladım geldim :)))
İyi yaptın. 😂😂😂
evet gecenin sorusu geliyor :KK28:

bu gününüzden memnun muydunuz ..............
Muhabbet kuşum seni çok seviyorum dedi. Günümdeki tek guzel şey. Çok şükür sağlıkla geçti. Memnunum genede. Peki sen?

Menü ve spor 14 Eylül

Sabah 09.00
2 haşlanmış yumurta
salata

Öğle iki kase çorba 13.30
3 erik yoğurt (içine 2 kaşık yulaf)

Akşam 19.00
1 haşlanmış tavuk but
Salata

Sütlü kahve
Yeşil çay
Sade Nescafe