Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Iyi aksamlar kızlar bugün temizlik yaptim çok yoruldum bugünki menüm

Sabah 1 yumurta 1 cay kasigi yagla pırasa kavurma 1 dilim ekmek 4 zeytin 1 parca peynir çay

Ara anne çayı 2 yulafli büskivi
Ara 1 elma

Öğle 1 lahmacun 2 bardak ayran salata

Akşam peynirli salata limonlu soda tavuk suyu çorba

gece 1 cay bardagi diyet süt icerim

3 litre su

Zipzip- Zipzip-
Afiyet olsun canım 💕

Iyi aksamlar kızlar bugün temizlik yaptim çok yoruldum bugünki menüm

Sabah 1 yumurta 1 cay kasigi yagla pırasa kavurma 1 dilim ekmek 4 zeytin 1 parca peynir çay

Ara anne çayı 2 yulafli büskivi
Ara 1 elma

Öğle 1 lahmacun 2 bardak ayran salata

Akşam peynirli salata limonlu soda tavuk suyu çorba

gece 1 cay bardagi diyet süt icerim

3 litre su

Zipzip- Zipzip-
Afiyet olsun canim 🥰
Yulafli biskuvi yerine kuruyemis yesen canim nasil olur

Bende Ekim ablayi daha yaşı olsn biri zannederek abla diyordum 😁 @ekim2009 Aslında olay şöyle zuhal abla ile kanka idiler bende Zuhal abla yaşında olduğunu düşünmüştüm😬
Aslında aynı yasitlariz ama yazı dilinde çok olgun .Acaba sorun bende mi benmi olgulasamadim olgunlaşmam yaşlara geldim de benmi kacirdim .Aklımda deli sorular 😂😂
Olgunlaşma yaşı diye bir şey yok tatlım :KK60:enerjik olmayı başaramayinlarin uydurdukları laf .. :süslü:
Elhan Elhan @SATURN71 ablalarim 💕 hoşgeldiniz aramiza. Yazdimmi hatirlayamadim. Biraz stresli günler geçiriyorum herşeyi unutuyorum bu aralar, beynim kendini kapatiyor 🙈
Tatlım hoş buldum. 🥰 Zuhali göremedim ben düğün bitsin gelirim demiş ondan sonra yazdı mi bilmiyorum. Allah kalbine işlerine ferahlık versin. Gelir geçer inşallah. Takma gitsin ..

Selam kızlar napiyosunuz nasilsiniz bugünün menüsünude yazayım
Kahvaltı saat 09.00
Öğlen 14.00
2 biber dolması
3 yemek kaşığı yoğurt
1 domates

Ara 16.40
İncir üzüm
Akşam
1 kase tarhana çorbası
2 çatal mantı
Salata
1.5 litre su
Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul
Cordelia Cordelia bugun adim var ama adım sayarim bı kaç saatte bir kendini yenileyip başa dönmüş o yüzden adım sayısı bildiremiyorum.. ancak çarşıya gidince saatciye yaptiricam saat olayini

Eklentiler

• IMG_20210914_085531.jpg
    IMG_20210914_085531.jpg
    136,3 KB · Görüntüleme: 27
Menü yazayim.
Sabah (11.00)
1 kase menemen 1 dilim ekmek

Ögle
Türk kahvesi
1 muz

Aksam
2 tabak etli patates haslama

Spor yapamadim. Adim sayim 5bin ancak olmus.
Afiyet olsun canım 💕
2tabak çok degilmi 1tabak yiyip yanina salata yogurt yada 1dilim ekmek ekleseydin

Ben ilkokulda kitap kurduydum. Cordelia Cordelia
Ders arasinda kitap okurdum gizli gizli. Birgün evde paul ve virjine yi okudum. Babam dedi ki anlat bakalim. Ben bir başladim anlatmaya babam bayilcakti 🤣😅 sonunu bitirdigimde nerdeyse uyuyacakti adam. Lise 2 de kitap yarismasina katilip dereceye girip bosna herseğe gittim. Ama o yil anksiyetem cikti, psikolojik baska seylerle panik atak gibi birsey oldum. Sonra ne ders calisabildim ne kitap okuyabildim. Hemen daralip birakir oldum. O yuzden iyi bir bolum okuyamadim universite de, kitap okumayida cocuklarla birlikte tamamen birakmis oldum. Keşke yeniden başlasam
Zamanı geldiğinde tekrar okursun endişelenme bu ilgi kaybolmuyor meşguliyetler de artmış. Geçmedi mi o dediğin rahatsızlık. Tedavisi yok mu 🥺

Selam kızlar napiyosunuz nasilsiniz bugünün menüsünude yazayım
Kahvaltı saat 09.00
Öğlen 14.00
2 biber dolması
3 yemek kaşığı yoğurt
1 domates

Ara 16.40
İncir üzüm
Akşam
1 kase tarhana çorbası
2 çatal mantı
Salata
1.5 litre su
Zipzip- Zipzip- E Elif_Eylul
Cordelia Cordelia bugun adim var ama adım sayarim bı kaç saatte bir kendini yenileyip başa dönmüş o yüzden adım sayısı bildiremiyorum.. ancak çarşıya gidince saatciye yaptiricam saat olayini
Afiyet olsun canım 💕

12:00
2 kahve , 1 adet buranın simidi diyeyim.
16 00
8 kaşık bulgur pilavı , balık ,
19 30
2 dilim ekmek arası domates salatalık .
Sonra 1 incir saat bilmiyorum
2 lt su
Birazdan yeşil çay .
Adım 3.515 = 351p.
E Elif_Eylul Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia 💕

Eklentiler

• Screenshot_20210914-205358_Pedometer Step Counter.jpg
    Screenshot_20210914-205358_Pedometer Step Counter.jpg