Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kim evleniyor tatlım
Benim oglan tatlim
ayy burası yazır mahallesiymiş , annenler de buradadır belki:KK8::rolleyes::KK36: ne güzel olur gelince görüşme şansımız olur :halay:
şükür güzel geçmiş , geçen sana yazmayı unuttum şimdi kına da damatta elini açmıyormuş kv si altın veryormuş sizde de oldu mu , darısı düğüne :)
Annemler şeker fabrikasinin biraz asagisindalar cnm 😁

Yok anacim nerdeee
Burda adetler anca oglan evine calişiyor :)) iyiki kınayı cikarmislar, yoksa kiz tarafi kizin evlendiginin farkina varmiyacak 😂
avatar resmin nick in değişti ama yine sensin ya görür görmez bana bir mutluluk geliyor bundan sonra en sevdiğim gezegen saturnnnnnnnnn:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Adımın anlami olunca onu seçtim 😁

Başladım tatlım. Yalnız ben biraz ek yapıyorum. Sporda yaptığım için az geliyor. Yoğurda 2 kaşık yulaf ekliyorum. Doymazsam meyve yiyorum . 4-5 saat aç kalma kuralına uyuyorum. O önemli. Yalnız ben tavukla başladım. Balık 3. Gün olacak. Yerlerini değiştiriyorum yani. Ama listeye uyuyorum.
Ben başlayamadım 🙈 yarın başlayacam inşallah nöbette zorlamazsa uyarım.. bu sabah kahvaltıyı geç yaptık büyük oğlanın kontrolü vardı ona gittik geldik gelince normal kahvaltı yaptım akşama da annemlere geçecez orda hafif bişeyler yaparım yarın da yemeklerimi hazırlar yanıma alırım

Tatlım pazarda sarı incirler minik minik 24 lira...bu ne la . Yetişmesi çok mu zor bunun ? :confused:
Off abla sorma pahali bu sene ama biz verirken düzeltiyolar bizi biz sizin aldiginiz inciri 10tl ye veriyoz incir isi cok zor 6da gitt oglen gel toplamakla bitmiyor

X