Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Öğlen yemeğini ye canım ,biz öcü değiliz
Degil miyiz gercekten
ekim2009 abla gordun mu regl artisi demediler kestiler biletini cuma goster onlara ekim kimmis
Hedef_69 dilekim ellerin oldum gidiyorum . Affet beni bacım
Ahh ahhh
Canım bana yolla ne kadar özelden yaz alayım ben
Tabi yersin insafsiz
Dilek allah seni hep guldursun
Hepsi siyah takima bunlarin
Bildirimsizleri siyah takima atalim gelince yarismasinlar 1 hafta cezali olsunlar

Teşekkür ederim cnm Sıkıntı değil bizde cuma günü yarışır alır odesiriz

Aşıdan geldim. Biraz dinleneyim
Şifa olsun canım
Şimdi @chikolatagozlum gelecek yuh ne geçmiş diye diye
Geçmişten gelemeyecegi için
Ben bile gaza geldim
Spor yapıldı kabaklar pisti. Herşey kırmızı takım için.

Wowwww

Ben seni tebrik etmemiş olabilirim üzüntüden tebrik ederim cnm neguzel kilo vermişsin öyle çok mutlu oldum senin adına

cumaya göre eksi bir miiii
şimdiden başladım kımıl kımıl ediyorum ağrılara rağmen eksi 1 olur mu bilmem ama eksiye geçicem sözzzz gülüm

listeye bakınca benim aklımdan geçen de noisy girl ya da nehiri alıp beni postalamak en doğru hamle olurdu diye geçmişti aklımdan , aklın yolu bir gülüm hadi hepimize hayırlı uğurlu olsun cumaya sabit kimse olmadan herkes bol eksi görsün inşallahh

cumaya göre eksi bir miiii
şimdiden başladım kımıl kımıl ediyorum ağrılara rağmen eksi 1 olur mu bilmem ama eksiye geçicem sözzzz gülüm
Regl döneminde daha hızlı çalışıyor meto ya ondan faydalanalom abla Kurban olurum ödemi atmak için bol su bitki çayı içmeyi unutma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…