Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Akşam yemeği yemiycem yeterki sen mutlu ol ablacım herşey MAVİŞŞ İÇİN

aaa demii öylemi yapsam kiii
kız kendi elimle yazdım benim regl 10 gün sürüyor diye daha dün başladı hesap yapınca bu ekim cuma da fos olur didiler tabi kii kazanmak ateşiyle yolladılar , ama ekimin bedeni de kendi gibi cins sağı solu belli olmaz kiiii

Ekimi vermiyecedik diye pişmanlık yaşat abla onlara bu cuma

Regl döneminde daha hızlı çalışıyor meto ya ondan faydalanalom abla Kurban olurum ödemi atmak için bol su bitki çayı içmeyi unutma
he yaa şu gün de iki demlik çayı terk edip su içmem lazım , meto en az yüzde 10 hızlanıyor değerlendiririm gülüm allahın izniyle cumaya kadar gider

Aşk olsun . Sen de kaptan olsan kendini gönderirdin. Sanırsam galiba. İnşallah güzel kilolar verirsin canım. Bütün bunlar zaten hepimiz kilo verelim diye.

Aşk olsun . Sen de kaptan olsan kendini gönderirdin. Sanırsam galiba. İnşallah güzel kilolar verirsin canım. Bütün bunlar zaten hepimiz kilo verelim diye.
önce dedim ya gülüm strateji gereği ben de listenin hepsini görünce ben de olsam beni yollar nisy girl yada nehiri alırdım diye aklın yolu bir yanii , takılıp şakalaşıp eğleniyoruz şurda yaaaa alınmak yok hemii bebemm

Teşekkür ederim bir deneyeyim

Geçmiş olsun şimdi sağlık durumun nasıl ?
Teşekkür ederim canım iyiyim şükür
Anaamm öldürecek bizi
bluegreeneyes in bugun nöbeti varmis belki giremez @zeyneppk Secim yapabilirsin artik canim
Aynn kaptanım nöbetteyım sayfayı açtım yazamadan çıktım şimdi aklıma geldi hemen fotoyu attım ben sabah çekmiştim evden çıkmadan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…