Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sabah 7 de gunaydin yazdiktan sonra 72 sayfa gecmis olmus cikonun daha çoktur 😅😅
Gecmis birikmesin diye bir elim iste bir ekim tlf da 😂
Sonra herşeye fransiz kalıyorum 🙈
Ciko gecmisimize gulerek soverek gelir birazdan 😂

Gecmis birikmesin diye bir elim iste bir ekim tlf da 😂
Sonra herşeye fransiz kalıyorum 🙈
Ciko gecmisimize gulerek soverek gelir birazdan 😂
Ayy valla bende bir tablo yapana kadar bile 4 syafa geciyor
Çikolata en son dun iyi geceler yazmis daha gelmemis 87 sayfası var daha gelmezse 150 sayfası olur 😅😅

Bulgur,yogurt salata,bulgur yoksa 1dilim ekmek,yogurt yoksa cacik🤪

Bulgur ve barbunya ikisi karbonhidrad ekmek yenezsen salata yada cacik guzel olur canim

😂😂😂😂

Yok kuzum o gidecek bana soruyor diyette 3 aylık şeker tavan çıkmış diyet yapması gerekiyor.

Deme kız öyle sabah 79 çıktı 🙄

Görüşürüz 😂

3 kaşık bulgur ne kız sen onu 5 yap 😂
Teşekkür ederim kizlar

24 -30 Eylül Menü Bildirimleri

MasterFit Yarışması 2. Etap24.09.2021 CumacumacumartesiPazarpazartesisaliÇarşamba perşembe
Kırmızı Takım
1​
zeyneppk zeyneppk kırmızı kaptan
82,5​
✅✅✅
2​
F Frozen01 kırmızı
65,6​
✅✅✅
3​
@Brzhuzurkırmızı
67,2​
✅✅❌
4​
@sandriyonkırmızı
66,2​
❌❌❌
5​
@askrhpozitifkırmızı
86​
✅✅✅
6​
Cordelia Cordelia kırmızı
59,45​
✅✅✅
7​
@Tutku44kırmızı
75,7​
✅✅✅
8​
Nehir6161 Nehir6161 kırmızı
80,4​
✅✅✅
9​
madamhd madamhd kırmızı
79,4​
✅✅✅
Kırmızı Takım ortalama
Mavi Takım
1​
Hedef_69 Hedef_69 mavi kaptan
71,7​
✅✅✅
2​
North River North River mavi
69,95​
✅✅✅
3​
Umutumut82 Umutumut82 mavi
90​
✅✅✅
4​
bluegreeneyes bluegreeneyes mavi
71,6​
✅✅✅
5​
C _CikiLeta mavi
61,7​
✅✅✅
6​
ekim2009 ekim2009 mavi
74,2​
✅✅✅
7​
fantastikaaa fantastikaaa mavi
100,7​
✅✅✅
8​
@Ytmzmavi
65,6​
✅✅✅
9 Aijoo Aijoo mavi 75,2✅✅✅
Mavi Takım Ortalama
Şimdi kaptanım sandriyon gelmezse bizim halimiz nice olar 🤔
Bide iki takımda menülerini paylaşırsa avantaj kimin olacak 🤔

Mavi takımın kızları yaklaşın yamacıma ve iyi dinleyin beni ...Bugun mavi takım için savaşmaya başlamanın zamanı geldi ...Bu cuma ya zaferle cikicaz yada başarı ile masterfit yarışmasina başlayan mavi takımı ilk yenilgiye biz sebep olarak ismimizi yazdıracaz😔
Maç 9o dk çok gördük son dk kaderin değiştiği maçları ve buna bu cums bir yenisi ekliycez💪💪
Ben bunu tek başıma basaramam sizin desteğinize ihtiyacim var... ben sayet bu cums alamazsak bu yarışı kendimi sucluycam bugün ki yenilgiden dolayı 😔
Takım ruhunun oluştuğunu düşünüyorum Sizinde bu zeferi istediğinizi ve bunun icinde ne yapılması gerekirse yapacağıniza gözlerinizden gormesemde yüreğimde hissediyorum 💙💙💙💙
Sevgili kızlarım umudun rengi maviyiz biz bende cums cok güzel olucagini umut ediyorum 😊😊💙💙

Şimdi arkadaşlarim elinizden geleni ardinaza koymadan savaşın 😈😈detoks yapabilirseniz yapın iki öğün beslenin sporu ödem suyunu eksik etmeyin
Ama öncelik sağlık herkes kendi vücudunu limitini bilir ..şayet yaptigin detoks cums patlama yaptiracaksa sakin yapms çünkü haftaya da baska bir arkadasin için yarisacaksin
Lütfen menü paylaşımı adim atmayı unutmayın ordan gelicek yüzde puanına ihtiyacımız olacak
Ve de aktif olun yanımda olmanızı istiyorum 🤗🤗heyecanı birlikte yasadigimizi hissetmek benim ve takım arkadaşlarimiz için çok iyi gelecektir 💙💙💙
Bunların hepsini yapincada otamatikman iyide kilo vericez😁
North River North River
C _CikiLeta
fantastikaaa fantastikaaa
Aijoo Aijoo
@Ytmz
bluegreeneyes bluegreeneyes
Umutumut82 Umutumut82
ekim2009 ekim2009
BİZ BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ💪💪💪💙💙💙💙🤗🤗

Spor yapıldı kabaklar pisti. Herşey kırmızı takım için. 🔥♥️🔥♥️🔥♥️♥️

🤩🤩🤩🤩🤩🔥🔥🔥🔥🔥♥️♥️🔥🔥🔥🤩🤩🤩

Eklentiler

• Screenshot_20210927-145854_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210927-145854_WhatsApp.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 20
Mavi takımın kızları yaklaşın yamacıma ve iyi dinleyin beni ...Bugun mavi takım için savaşmaya başlamanın zamanı geldi ...Bu cuma ya zaferle cikicaz yada başarı ile masterfit yarışmasina başlayan mavi takımı ilk yenilgiye biz sebep olarak ismimizi yazdıracaz😔
Maç 9o dk çok gördük son dk kaderin değiştiği maçları ve buna bu cums bir yenisi ekliycez💪💪
Ben bunu tek başıma basaramam sizin desteğinize ihtiyacim var... ben sayet bu cums alamazsak bu yarışı kendimi sucluycam bugün ki yenilgiden dolayı 😔
Takım ruhunun oluştuğunu düşünüyorum Sizinde bu zeferi istediğinizi ve bunun icinde ne yapılması gerekirse yapacağıniza gözlerinizden gormesemde yüreğimde hissediyorum 💙💙💙💙
Sevgili kızlarım umudun rengi maviyiz biz bende cums cok güzel olucagini umut ediyorum 😊😊💙💙

Şimdi arkadaşlarim elinizden geleni ardinaza koymadan savaşın 😈😈detoks yapabilirseniz yapın iki öğün beslenin sporu ödem suyunu eksik etmeyin
Ama öncelik sağlık herkes kendi vücudunu limitini bilir ..şayet yaptigin detoks cums patlama yaptiracaksa sakin yapms çünkü haftaya da baska bir arkadasin için yarisacaksin
Lütfen menü paylaşımı adim atmayı unutmayın ordan gelicek yüzde puanına ihtiyacımız olacak
Ve de aktif olun yanımda olmanızı istiyorum 🤗🤗heyecanı birlikte yasadigimizi hissetmek benim ve takım arkadaşlarimiz için çok iyi gelecektir 💙💙💙
North River North River
C _CikiLeta
Aijoo Aijoo
@Ytmz
Umutumut82 Umutumut82
ekim2009 ekim2009
Ulan bu ne cumhurbaskani bukadar uzun yazmiyor

North River North River
C _CikiLeta
Aijoo Aijoo
@Ytmz
Umutumut82 Umutumut82
ekim2009 ekim2009
Wooowww:KK9::KK9::KK9::KK9:cumayi çok merak ediyorum 🤗

X