Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canim

Afiyet olsun canım. Ooo 9.250 adım ayağına sağlık
Çok şükür kaptanım bende harika gibiyim sanırım regl geldi belim ağrıyor yarın 10 kilo artı çıkarim diye korkuyorum
Yok canım

benimki de gelse çok iyi olcak
Hayır zamansız geliyor cumartesi gelsene demi yani bir de kaç gündür onun verdiği aclik hissi ile savaşıyorum bu hafta açlık oyunları oynadım resmen
Herkes beklemede anlaşılan
Bende başı okuyunca yemeği 1 gnlük serbest sandm

Hahahaha ne kadar güzel yemeeeeeeeeeeeee deme şekli bu ya
Kalp kırmadan, cok tatlısın abla
Teşekkür ederim canım
15 binle baslayalim canim :)
Yarın 15 pazar 20
E ben geceden başlıyım o zaman , birleştire birleştire geceyi gündüze öööyle bitiririm artık

Aslinda her saat 1000 adim atsak aksama cok rahat tamamlariz da ben tembellik yapiyorum

Bugun 8 de basladim 2000 , 9 da 2000 attim sonra adim atamadim :))

şu alt üst böreğini de yediysen başla masterfit e bence canım yarın da if şeklinde yapıp tatlıyı daha önce yiyip akşamda protein sebze alırsan eksi bile gelirsin bence
valla iki dilim yedim çayla
yarın pilavdan az alayım diyorum. protein ve salata çeşitlerinden yerim. akşam da az cips, portakal yerim. çerez yemem. yeşil çay içerim.
tatlı yapmayacağız canım. fazla olur dedik.

yok zaten Allahın izniyle cumartesi tam gaz devam edeceğim. ocak sonu 79.9 olsam ne güzel olur dur onun hayalini kurayım

tamam
internette zayıflatan filtreler var mı ? denesene

Şimdi camdaki kıza bakıyorum
Rafete sinir oldum cocuklarına illa psikolojik baskı yapıyor valla izlerken sinirden kudurdum yaw Zipzip-

hiç modum yok yaa
o kadar çok çalıştım ki başım ağrıyor, keyfim sıfır
09.00 kepekli tost
09.30 süt kremalı türk kahvesi
15.00 karnabahar haşlama ve mısır çorbası
15.30 sade türk kahvesi ama yoğunluktan onu da içemedim
19.30 ufak muz.
8.000 adımımı da tamamladım, gerçi bugün sayım yok ama koştururken tamamlamışım bi şekilde
Zipzip- Cordelia Elhan Tutku44

Eklentiler

• C5234D68-7A6B-47CB-836A-F96369DBA2C1.jpeg
    56,2 KB · Görüntüleme: 26
bilmiyorum ki bakmak lazım. programla olmuyor mu o?
olur galiba cnm
Diyet Salata bu arada yazmayı unutmuşum, bu hafta masterfite katılıyorum canım.
hah tamam şöleee
Şimdi camdaki kıza bakıyorum
Rafete sinir oldum cocuklarına illa psikolojik baskı yapıyor valla izlerken sinirden kudurdum yaw Zipzip-
ben de internetten açıcaktım reklam varmış leyla mecnun açtım eski bölüm şimdi geri açtım kırmızılar kazandı cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…