Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben de senin fotoyu kar sandım. Ama alıntıyı kaybettim yine. Bu arada bence gayet iyisin zayıflama artık, dur sana boşnak böreği açayım:sopa:
Bak beni yolumdan alıkoyan cümleler bunlar :KK20:minnos kalbim inaniverip mücadeleyi bırakıyor...sen yapma be kuzum inandıydim oysa sana :bicak:60 olacadik hani...:KK14:

Beni biliyosun. 2017de 90lara katilmistim. Tam 1.5 sene hiç kg vermedim. 100 kg da sabit sayilirdim. 2019da fazla veremedim. Sonra hamilelik dogumla 115i gördüm. Zaten pandemi sureci iki küçük bebek vardi. Bir yerden baslamam lazim deyip deyip yiyordum. Kendime cok ofkeliydim. Kendiimi bu duruma nasil soktum diye sinirlendikce daha cok yiyordum. En sonunda kendimle barismayi denedim. Evet herkes hatalar yapar bende yaptim dedim. Baskalarindan beklediklerimi alamayınca yemeklerden aldim hirsimi. Biraz kendi içimde dönüşüme gittim. Yeri geldigi zaman bende insanlara lafimi soylemeyi ogrendim. Kendimi oyle de sevmeyi ogrendim.
Baktigimda koskoca 50 kg, nasil gider denir ya. Ben kendime yaza kadar 111den 85e inme hedefi koydum. Başlarda kendimi cok kismadim. Hatta senin topigin vardi o zamanlar. Az veriyosun diyodunuz bana. Ama o zamanlar birden aşırı kisamazdim. Zamanla 3 5 eksildikçe şevkim artti, kendime guvencim arttı.

Senin yapacağın ilk şey kendini kabullenip kendinle barışmak. Kg verme işi sadece yemeyerek değil, psikolojini anlamakla başlıyor
Hedefine ulaştın
Kendini sevdin
Daha ne olsun
Benim idollerimden bi tanesisin
Seni tebrik ediyorum
Kafaya koydunsa yaptın 😍😍

Cok sevindim hayirli olsun cnm 😍😍😍
Birinin hayallerini gerceklestirdigini gormek cok güzel 😍😍😍😍

Aynen cnm 😐neden böyleyim bilmiyorum ama hiç biseyde hevesim yok 😔buna zayiflamakta dahil 😔burdaki 3-5 kilo fazlasi olupta kilo vermeye çalışan kizlara cok imreniyorum, öyle hissetmedigim için kendimden utaniyorum 😔-ki burda en fazla kilosu olan benim 😔

Tekrar biseyleri amaç edinmek, hayata sarilmak için ne yapmaliyim 😔
Abla beni biliyorsun ben tam umutsuz vakaydim yıllardır veremedigim kilomu verdim
Kendimi hazirladım
Kendime inandim
Kendime güvendim
Öyle çıktım yola
Ama yola çıkarken hiç yalnız degildim
Buradaki kızların destegiyle gücüyle emegiyle ilerledim Onlara ne kadar teşekkür etsem az abla
Bak yapabiliyormuşum ben kilomu verebiliyormuşum
Bide senin verdigi destegiyle de başardim bende sana tam destek !!
Yapabilirsin abla ❤️❤️😍😍

yılbaşı menülerini alalım
t1978.gif
t1943.gif
t1957.gif
t1969.gif
t19110.gif

şaka maka iyi kilo verdiriyor oryantal ile dans etmek haaa :KK6::KK6::KK6:
Kızzz yoksa kendimi nie yoruyum :KK70:

Ben kararımı verdim yarın da aynı yicem, tatları hatırlamak istemiyorum. Tatlı niyetine muz ve yulaf ile fit toplar yapıcam onu yerim.
Valla abla hiç fit mit olamam yarn :KK70:
Resmen yemekker arkamdan ağlar :KK70:
365 günde 1 kerecik :KK70:

Ben de fena yicem diyip duruyorum ama menü belli değil kio_O
Sankim bende öyle :KK70:

X