Popüler Konu LenaG ile MasterFit

kızlar kedi piresi insana geçer mi?
bilemedim canım geçmez herhalde.
Merhaba
Şu manzaranin güzelllgi 😍😍
aynen yaa valla bayılıyorum kar manzaralarına 🥰 doğa eşsiz güzel 🙏😍💕
Hiç giyemedigim bütün kıyafetler bosboll o kadar mutluyum kiiiii😍😍😍😍😍😍
Allahım bana da nasip ettttt 🙏🙏🙏 çok amin :dua::KK200:
canımmmmm valla yakında olsan hemen getiririm 😔😔😔
öksürük varsa bak hatmi çiçeği çayı çok iyi geliyor.

Evet canlar bayağı tok tutuyorr 1 tatlı kaşığı yulaf kepeğini yeşil çaya kattım artı limon ve sirke 😘 toplam 500 ml sıvı oldu
tadı nasıl oldu?

Yada bizde bu yeme aşkı boğaz oldukça döner döner geliriz 🤣
keşke normal yeme aşkı olsa ,acıkınca , yemekten zevk alıp her lokmanın tadını çıkarıp sadece yemeğe odaklanıp yesek yeme aşkı olurdu , muhtemelen genelimiz çoğu zaman neyi ne kadar yedik neremize gittiğini bile fark etmeden yedik kalktık, sıkıldık atıştırdık , strese girdik , olaylara ses çıkaramayıp hıncını yemekten alır gibi tükettik de kilo aldık gülüm

bilemedim canım geçmez herhalde.

aynen yaa valla bayılıyorum kar manzaralarına 🥰 doğa eşsiz güzel 🙏😍💕

Allahım bana da nasip ettttt 🙏🙏🙏 çok amin :dua::KK200:

canımmmmm valla yakında olsan hemen getiririm 😔😔😔

öksürük varsa bak hatmi çiçeği çayı çok iyi geliyor.

tadı nasıl oldu?
Kahve yapıyorum şimdi kac gundur kahve bile icmedim ☺️ cok sagol ❤️❤️

keşke normal yeme aşkı olsa ,acıkınca , yemekten zevk alıp her lokmanın tadını çıkarıp sadece yemeğe odaklanıp yesek yeme aşkı olurdu , muhtemelen genelimiz çoğu zaman neyi ne kadar yedik neremize gittiğini bile fark etmeden yedik kalktık, sıkıldık atıştırdık , strese girdik , olaylara ses çıkaramayıp hıncını yemekten alır gibi tükettik de kilo aldık gülüm
Psikolog tikanircasina yeme var mi dedi, ohooo olmaz mi dedim 😅

Bunu bende yapiyorum canim sıkıldıginda yemek yiyorum
Özellikle ekmek :-)

X