Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hoşgeldin

Buz gibi oldu kahven. Tekrar yaptım. Afiyet olsun .

bu cuma senden süper bir eksi bekliyorum

Kötü birşey de demedim. Biz zaten önce hastalandik testi doktor istedi. Olsaydi zaten bizden size geçerdi dedim sonra kapattık. Kizi zaten neler neler yapmış demiş ama ben elim sonuçta, öz evlat affediliyor
El kizisin ve oyle davranmaya devam et bence . Annem son nefesine kadar babaanneme bakti ve kanser hastasi zordur , halam 3 gun geldi 3 bilezik takdi dedem ucgun bakmaya geldi diye ondada annesiyle kavga edip gitti . Oluncede mal mulk derdine dustu sevgili hala babamda sildi gitti hepsini ama sorun su ki olan yillsrca anneme ve emeklerine oldu. Bosver el gorene el gibi davran kimseye yaranmaya gerek yok. Birak uzak olsunlar .

Selam hoşgeldiniz
Biliyorum seni de

Çok doğru söylüyorsun. Ben hep gorumcemi abla gibi gormek isterdim ama o oyle davranmadikça daha çok üzülür kafaya takardim. Her lafi, davranışı daha cok batardi. Ne zaman kabullendimki o eşimin ablası benim değil o zamandan sonra bazı şeyler daha iyi oldu. Kv konusunda aynisini yapamiyorum işte, benim annem hep vericiyken onlar niye hep alıcı olmaya çalışıyor diye delleniyorum

Gecmis olsun canim bulasti kesin senxe dikkat et ilacta alamazsin .
Anneanne yasli canim bobrekler de bitmisti zaten agirlsti baya. Kuzenin oglunuda biliyorsun omurilikte su toplaniyordu simdi beyinden kaynaklandigi kesinlesmis ameliyat olacak

halbuki sırayla birkaç gün idare etseler nolur bir gün annen, birgün kayınvalide, bir gün de görümce yapsa. iki yetişkin iki de küçük çocuk var evde
Kv min oğluşu işyerinde yemek yiyor ya ondan düşünmüyor herhalde
Annem hastaneye gittigimiz gün hem büyük kizima baktı hemde yemek getirdi biraz. Ama cocuklarin yiyebilecegi seyler degildi, zaten hastayken herseyide yemiyorlar. Ne diyim kadına hicbir sey de demedim kendime yemeye calistim. Dunde ben corba yapayim dedim onuda bebekle ugrasirken dibini tutturdum bugune neyseki guzel bir corba yaptim cocuklara, makarna yaptim. Yarin insallah bende daha iyi olurumda guzel yemek yapabilirim

aslında eşi söylese daha iyi olur.

Iste bazi insanlar coxuklari evlwnincw yeni bir aile oldugunu kabullenemiyor isine gwlmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…