Popüler Konu LenaG ile MasterFit

evde diyet yapan herkes 1,5 kilo civarı alınca sesi kesildi
onun sesi kesildi de benim iç sesim ha bire ye diyor
KV içindeki cevheri cikarmis desene
nazlı da laf mı ?
gitmemek için adeta bahaneler arıyor.
yok regl oldun, yok grip oldun, yok uykusuz kaldın, yok nem oldu tüy oldu kıl oldu... habire bahaneler üretip gideceği varsa da geri geliyor terbiyesiz kilolar
Bahaneler hazır zaten
Sağol canım
Afiyet olsun canim

Yaa gecmis olsun canim
Sağolasın kaptanım
neyse sınırdaymış
bir şey kapmışlar ama ortalıkta hem influenza hem domuz gribi hem de covid salgını var. inşallah çabucak geçer
İnşallah başka birşeydir ve bir daha cikmaz

askrhpozitif kuzum geçmiş olsun, salgın var deli gibi. Benim oğlum da kusma ile başladı rabbim şifa versin inşallah ilerlemeden atlatırsınız
Amin canım inşallah uykusu var herhalde dedim koltukta uyudu uyanınca istifra etti bir baktım ateşi var rabbim şifa versin hastalara

İnşallah canım büyük topladı çok şükür ateş yoktu onda kucukte var umarım çabuk toplar

bizimkilerin bana verdiği harçlıkları biriktirip kendime 3 4 ay bisey almicam çok şükür eksik yok idare ederim ya

Hıım anladım kuzum arkideş o zaman

Ayyy biz öyle olmayacağız korkutma kendini canım
di mi di miii

Saat 9 da iyi geceler demiş herkez karpuz kesecektik daha
Heeee hadi çıkaralım dolaptan

Vuuu günün bombası da romantik yürüyüş tabi kiii

Ayy alma o zaman sütlü tablet çikolata erit sıcakken koy içine o da yoksa boşver tahin pekmez sür cnm ay kendimi kulağa fısıldayan şeytangibi hissettim ahahaha

beyaz çay içiyorum
Şifa olsun canım

Kilolari nasıl verdiğin önemli değil ki. Eski alışkanlıklara dönünce hoop yine siskosun.
Evet cnm koruma en önemlisii ve sen mikemmelsin

Benim küçük ateşlendi ve kustu ablamizda ateş ve kusma yoktu bu nerden çıktı şimdi
Hadi ya balgam mı kustu cnm

ben de plank yapıyım bari ama bana hiç kasları çalıştırıyor gibi gelmiyor o yaa
Toton karnın tir titremior mu

Iyi geceler kizlar
İyi geceler kaptan

Benim küçük ateşlendi ve kustu ablamizda ateş ve kusma yoktu bu nerden çıktı şimdi
yaaa çok geçmiş olsun
Iyi geceler kizlar
iyi geceler kaptanım
100 er TL abin ve ablandan istesen nasıl olur? kimseye de dokunmaz. 100 TL de annenler verse. bu fikir nasıl?
çekiniyorum ya. 750tl tuttu bu sefer fiyatı ortaya çıkacak. abim gerçi verir de ben bizimkilere ücretsiz yapılıyor dicem diye dusundum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…