Popüler Konu LenaG ile MasterFit

selamlar
Menümü yazıp gidicem
Sabahtan akşama dek annemdeydim
Sabah 8:00
1 haşlanmış yumurta
7 siyah zeytin
1 mini peynir
1 dilim salçalı ekmek
1 tutam Maydanoz
2 ceviz bal
Çay
Ara: kahve 5 fıstık
Öğle 13:00
Bi kase çorba
1 haşlanmış yumurta ( kızımın yumurtasını yedim )
Akşam 19:30
1 tabak patatesli bezelye yemeği
Roka salatası
50 mekik
Adım
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Elhan Elhan

Eklentiler

• 9297131E-08E8-4A59-94B6-D357F2B67284.png
    9297131E-08E8-4A59-94B6-D357F2B67284.png
    270,3 KB · Görüntüleme: 27
Kaç saniye duruyorsun. Hissedene ve titreyene kadar bırakma.
Şimdi okuyunca yapayım dedim 12ye kadar sayabildim. Karnımda bişey hissetmiyorum kollarım kasılıyor anlamadım
Amin canım inşallah uykusu var herhalde dedim koltukta uyudu uyanınca istifra etti bir baktım ateşi var 🥺 rabbim şifa versin hastalara
İlaç veriyosan onlar mı bozdu acaba midesini? Offf inşallah hemencik iyileşir
@MaYa_MiLa fesang fesang kaç sn yaptınız bebekler?
Yarın kapısalim mi :super:
:KK47:hahahaha

çekiniyorum ya. 750tl tuttu bu sefer fiyatı ortaya çıkacak. abim gerçi verir de ben bizimkilere ücretsiz yapılıyor dicem diye dusundum
canım zaten ücretsiz yapıldığına inanmazlar ki :KK64: sen öğrencisin ve çalışmıyorsun. bence böyle daha mantıklı. zoraki bir durum. ailenden istemende bir sorun yok bence. hem zaten elleri müsait değilse söylerler. hem senin için de daha iyi olur.

Şimdi okuyunca yapayım dedim 12ye kadar sayabildim. Karnımda bişey hissetmiyorum kollarım kasılıyor anlamadım

İlaç veriyosan onlar mı bozdu acaba midesini? Offf inşallah hemencik iyileşir

:KK47:hahahaha
Mat var mı canım,? Benim de kollarım acidi. Yarın mat üzerinde yapacağım. Haftaya 50 sn. Plank 500 puan. ♥️

canım zaten ücretsiz yapıldığına inanmazlar ki :KK64: sen öğrencisin ve çalışmıyorsun. bence böyle daha mantıklı. zoraki bir durum. ailenden istemende bir sorun yok bence. hem zaten elleri müsait değilse söylerler. hem senin için de daha iyi olur.
haklısın. en olmadı öyle yapayim

Canım hiç korkma inşallah negatiftir sonuç. Moralini yüksek tut. Dağıtma kendini. Aşı olmuş muydunuz?
Çocuğuna vitamin ver. Varsa kemik suyu kaynat çorba içir. Sağlıklı beslenme ile rahat bir şekilde geçirirsiniz. :dua::dua::dua:
Allah esirgesin yine de...
2 doz aşısını oldu abla.ilk duyduğum da daha kötüydum ama şimdi daha iyiyim🥰amin abla Allah razı olsun 😘

X