Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ben bi de pilates derslerinde falan en uzun yapam kişiydim, hani hareketi yanlış mı yapıyorum diye de çok düşünüyordum ama hoca iyi güzeel dediğine göre doğru yapıyormuşum. dur bi daha deniyim bakayom yıllar sonra kaç sn olcak
yanlara da yapıyoruz di mi sağ sol?
Ben duz plankdan yanlara hic gecis yapmadim.🤣🤣

Eklentiler

• Screenshot_20211229-220444_Samsung Health.jpg
    Screenshot_20211229-220444_Samsung Health.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 18
Test mi yaptirsan yarin canim nasilsa saglik ocaginda calisiyorsun
Ya öyle de herkesin haberi oluyor zaten diğerleri arka arkaya olunca kiskis gülüşmeler yok düşünüyor musun yok yaşları küçük bekleyeyim biraz daha normalde de düzen problemim hep oluyordu ama doğumlardan sonra çok düzenlendi
Bakalim şimdi ne olacak

Ya öyle de herkesin haberi oluyor zaten diğerleri arka arkaya olunca kiskis gülüşmeler yok düşünüyor musun yok yaşları küçük bekleyeyim biraz daha normalde de düzen problemim hep oluyordu ama doğumlardan sonra çok düzenlendi
Bakalim şimdi ne olacak
bence ilk etapta bi gebelik testi al eczaneden
bu arada allah bağışlasın bence yaş araları da perfect olmuş

Bakalim şimdi ne olacak
Dogru haklisin canim da stres daha kotu
Test alma sansin varsa eczaneden test al

Benim küçük ateşlendi ve kustu🤦🏻 ablamizda ateş ve kusma yoktu bu nerden çıktı şimdi 🥺
aman yaa geçmiş olsun canım. arda arda olmuş 😔 çabuk geçer inşallah.
neyse sınırdaymış
bir şey kapmışlar ama ortalıkta hem influenza hem domuz gribi hem de covid salgını var. inşallah çabucak geçer
evet üçü karışmış. doktorun biri twitter da öyle yazmıştı. çoğu kişi hasta. testler negatif. influenza ve domuz gribi. geneli de sanırım influenza 🤷‍♀️

X