Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hamile konusu kaynıyor ortada beni sarmadı
Tamam canım çok sağol kahvemmm
Neymis niyetin merak ettim.
Devam eden var mı korumaya nasıl geçmişler diye bakayım dedim ama eskiden baktığımla aynı kişiler cnm bayağı eskimiş postlar var yani tekrar almışlar gibi görünüyor

kızlar. pc tamiri için bankadan para mı çeksem
arkadaşlardan borç mu alsam ne yapsam sizce
Cnm döndün mü annenlerin yanından, ailenden istesen?

Ayy pişiii nutellalı ye e mi

İyi geceler hanımlar
İyi geceler kaptancım

Görev tamam
Afiyet olsun bitanem Ayaklarına sağlık.

Para cekersen faiz odersin
Arkadaşından alsan taksitli verme sansin varsa arkadasindan alman daha mantikli olur gibi

Arkadaş diyorum ben canım
Bana da mantıklı geliyor samimi arkadaşlarım var sorun yokk diyorlar
ne kadar tutuyor masraf canım?
abla 750. Ben biriktirdiydim 350 kadar kenarda köşede param olsun diye. o gidicek üstüne 400 daha lazim
yok ailemden kesinlikle istemicem diye kendime dedim annem cok üzülür.. suan bizimkiler kredi borcu ödüyor kendim halledicem

Canım hiç korkma inşallah negatiftir sonuç. Moralini yüksek tut. Dağıtma kendini. Aşı olmuş muydunuz?
Çocuğuna vitamin ver. Varsa kemik suyu kaynat çorba içir. Sağlıklı beslenme ile rahat bir şekilde geçirirsiniz.
Allah esirgesin yine de...

Ayyy biz öyle olmayacağız korkutma kendini canım

hahahah gidip nutella alayım o zaman sabah baştan çıkarma beni ben sabah yanına kayısı kıvamında karabiberli pulbiberli yumurta, peynir ve söğüş, yeşillikle yemeyi düşünüyorum
tamir ücretleri de fazla tutuyor. anladım canım. ben de ailenden istesen diyecektim.
arkadaş daha mantıklı o zaman. ama sen çalışmıyorsun nasıl ödeyeceksin geri?

Eklentiler

• Screenshot_20211229-213745_Samsung Health.jpg
    46 KB · Görüntüleme: 17
  • Screenshot_20211229-214129_FatSecret.jpg
    70,6 KB · Görüntüleme: 19
  • Screenshot_20211229-214123_FatSecret.jpg
    83,5 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_20211229-214055_FatSecret.jpg
    68 KB · Görüntüleme: 22
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…