Popüler Konu LenaG ile MasterFit

di miiii
benim de bir sorunum yoktu da gerçekten yüzüm çok çöküyor başka bir insana dönüşüyorum 63 ün altına düşünce .
bir de 57 kilo ilen leğen kemiklerim çıkıyordu bir tuhaf oluyordu. ben de bu kadarına gerek olmadığına karar verdim.
63 kilo olsam yeter. ehe
ben yinede 54 istiyorum :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

Cok rahatlar anlayabiliyorum seni🤗 turizmciyim ben otellerde çalıştım . bizdeki ayıp olan çoğu şey onlar için eğlence. bir gece masada bir grup oturuyor Deli gibi kahkaha atiyorlar dinledim merak edip yellenip yellenip buna guluyorlardı 🤣
😀😀 haklisin canim. Daha rahatlar. Ogrenciyken ben de heryaz otellerde calistim 😉

aslın da o kilo boy tablosunda ki ölçüler yanlış hatırlamıyorsam fransa da podyum mankenleri için belirlenen ölçülerden yola çıkılarak yapılmıştı
normal görünüyorsan kendini sağlıklı hissediyorsan o senin ideal kilondur bence
bence de
zaten ben 52 kiloya düşersem podyuma çıkamam ancak podyumda sürünürüm zannımca :KK70:

Yazin o sicakta disarda takmistik.
Evet canim Polonysli. Haklisin fazlasina ben de gelemezdim, artik hayati kisitlamaya giriyor cunku baskalarindan kiskaninca
Onu anlamakta zorlanıyorum aslında bunu yapınca ne oluyor koruma iç güdüsümü acaba yada başka birşey.

soğukkkk dıdıdıdıdıdı yürüyemiyorum eheheh
evde de kv var spor mpor yapamıyorum
işten gelip anca yemek hazırla
ondan sonra da kv nin tv programları başlıyor
oturup kalıyorum işte... gidip yatak odasında spor fln yapmam lazım
belki bisiklet çevirebilirim :KK49:o da insanın poposunu acıtiyir
gördüğünüz üzere bende bahaneler bitmiyir :KK53:
tabiki yoruluyorsun butun gun ammaa dedigin gibi aslinda tvnin karsisinda hic yapmasan 10 dk bile spor olsa cok da daha iyi hissedersin 😉

Onu anlamakta zorlanıyorum aslında bunu yapınca ne oluyor koruma iç güdüsümü acaba yada başka birşey.
Fazlasi bence guvenmeme ki o da genelde aldatan erkeklerde goruluyor. Benim sahsi fikrim. Eger butun erkeklerden kiskaniyor kafasinda kurguluyirsa kendisi yapiyordur. Be demisler herkes burbirini kendi gibi sanarmis 😉

teşekkür ederim kizlar🥰🥰🥰

Polonyada nasıl tanıştınız? oraya nasil gittin merak ettim şimdi ben de kendimi yurtdisina atmak istiyorum. dili nasil öğrendin zor mu
Dili baya zor. Ama ogrendim. Gerci ben isyerinde sadece ingilizce kulkaniyorum ama tabii dil ogrenmek hayati cook kolaylastiriyir
Italyada tanistik Erasmusla gitmistim. Sonra nasip bitmedi iliskimiz. 2 sene bekledik birbirimixi benim okul bitince cvmi verdik buraya ben gezmeye gelfim 2 haftaligiba o sirada aradilar eski isyerimden. Gorusme iyi gecti. Sonra ise alindin. Tyrkiyeye dobup calisma iznimi bekledim sobra valiz hazirkayip geldim gelis o gelis. Kaldik gitti

Fazlasi bence guvenmeme ki o da genelde aldatan erkeklerde goruluyor. Benim sahsi fikrim. Eger butun erkeklerden kiskaniyor kafasinda kurguluyirsa kendisi yapiyordur. Be demisler herkes burbirini kendi gibi sanarmis 😉
Fazlası kendine güvenmeme derler hep,kıskançlık dozuda bir yere kadar tamam derimde hayatı zorlaştıra ak boyuttaysa sıkıntı var demektir.

45 kilo nedir abla :skandal::skandal::skandal::skandal::skandal:
Kilo o kiloooo uçuyon o kiloda hafifliyorsun kemiklerin çıkıyor 34 beden giyorsun sjksjksjk hamile kalmıştım o kiloda 60 ile doğuma girmiştim.

Dili baya zor. Ama ogrendim. Gerci ben isyerinde sadece ingilizce kulkaniyorum ama tabii dil ogrenmek hayati cook kolaylastiriyir
Italyada tanistik Erasmusla gitmistim. Sonra nasip bitmedi iliskimiz. 2 sene bekledik birbirimixi benim okul bitince cvmi verdik buraya ben gezmeye gelfim 2 haftaligiba o sirada aradilar eski isyerimden. Gorusme iyi gecti. Sonra ise alindin. Tyrkiyeye dobup calisma iznimi bekledim sobra valiz hazirkayip geldim gelis o gelis. Kaldik gitti
nasıl bir yer polonya bir türk için ? memnun musun?
hayat şartları nasıl ? ehe

ben hayatımda 60 görmedm :KK70:
ama doğumdan snra nerelerden düştüm :KK70:
şimdi 61-62 tıkanıp kaldım :KK70:
bi 5leri göreym kendimi iyi hissedecem :KK70:
sen hayatın da 60 ve üzeri görmemişsin ben de hayatım da 60 ı da altını da görmedim hep tomtiş hep şişmandım yaaavfff:KK70:

X