Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ideal kilom 55 miş
gebelikten önce 52-53-54 gidip geliyordum :KK70:
ideal kilomu 52 gösteriyor ... tövbeler olsun ... kendisine imkansız demek istiyorum
diyetisyen ise 64 kilo olsanız ideal kilonuzda olursunuz dedi
ben 2 çocuk annesi 43 yaşında bir bayanım
en son orta okulda 52 kilo oldum ben :KK70:
57 kiloya diyetle düştüğümde herkes bana ne oldu hastalığa mı yakalandın yüzün çökmüş dedi. anam ve kv karalar bağladı. komşularım bir sıkıntın mı var diye sordu. eşim lütfen kilo alır mısın deyip durdu :KK70:

Sakın haaaa durmak yok.
Bu sene bikini aldım seneye giyecem şu yüksek belli olanlardan
ablaaaaaaaaaaaaa
azmine hayranımmmmmmmmmmmmm

ideal kilomu 52 gösteriyor ... tövbeler olsun ... kendisine imkansız demek istiyorum
57 kiloya diyetle düştüğümde herkes bana ne oldu hastalığa mı yakalandın yüzün çökmüş dedi. anam ve kv karalar bağladı. komşularım bir sıkıntın mı var diye sordu. eşim lütfen kilo alır mısın deyip durdu :KK70:
o zaman bu hesaplamada sorun var :KK70: :KK70: :KK70:
bende 54 olduğumda herkes iyimidin hastamsn dio :KK70: ama ben halimden memnundum :KK70:

Dayanamayip din gece kalkip yattim. Ayy dedigin gibi sihitli su icer gibi ictim. Oyy rabbim tabiki sukurler olsun baska bir derdim yok ama su kilo cok uzuyor beni ya. Bi gorse su gozlerim 60 oldugumu 🙏🙏
Neye inanirsan o odur. Ben inandim bu sihirli suya sayende 😉

Masallah canim. Cok guzel kenu de adimlar da. Boyle guzel olmasa zaten 60larda bu kadar kalamazdin 🧿🧿🧿
sen de : seni sağlıkla ideal bedenine kavuşturan iksirin olduğu için teşekkür edip suya seni seviyorum de her gün yap
büyük bir sürahinin üzerine yazı olarak da yazıp yapıştırıp bir gece bekledikten sonra içebilirsin yazı da aynı şekil de suyun yapısını değiştiriyor

8000 -10000 adim atiyorum sporda yapmiyorum
Metabolizmam hızlı sanırım
heee evet met çok hızlı olmalı
benim met hızım 1200 kalori heheheheh
yani su içsem yarüyür
aslında 1200 kaloriden fazla almamam gerekiyor ki kilo vereyim
fakkat ne mümkün bende bu boğaz varkene :KK70:

aslın da o kilo boy tablosunda ki ölçüler yanlış hatırlamıyorsam fransa da podyum mankenleri için belirlenen ölçülerden yola çıkılarak yapılmıştı
normal görünüyorsan kendini sağlıklı hissediyorsan o senin ideal kilondur bence

abla yk benm bildiğin kilo ya :KK70:
artık ödemim olduğunada inanmıorum
löpür lpür aslan gibi yağlarm var :KK70:
Yağ hepimizde var kuzu,gidecek onlarrrrr gidecekkkk :KK53:
ablaaaaaaaaaaaaa

bende 54 olduğumda herkes iyimidin hastamsn dio :KK70: ama ben halimden memnundum :KK70:
Kararlıyımmm ben birde bu kiloda olmadım ki hiç.,
Hep zayıftımm

ablaaaaaaaaaaaaa

di miiii
benim de bir sorunum yoktu da gerçekten yüzüm çok çöküyor başka bir insana dönüşüyorum 63 ün altına düşünce .
bir de 57 kilo ilen leğen kemiklerim çıkıyordu bir tuhaf oluyordu. ben de bu kadarına gerek olmadığına karar verdim.
63 kilo olsam yeter. ehe

Eşiniz yabancımı.
Ciddi diyorum kaşınmayın kıskançlık kadar insanı rahatsız eden daha ne vardır bilmiyorum.
Çok şükür hiç yaşamadım böyle bir durumu,yaşasaydım sıkıntı olurdu tahammül edemezdim.

Maske hala zorunluda sorumsuz olan bazı vatandaşlar maskeyi off yaptılar takmıyorlar bile ..
Yazin o sicakta disarda takmistik.
Evet canim Polonysli. Haklisin fazlasina ben de gelemezdim, artik hayati kisitlamaya giriyor cunku baskalarindan kiskaninca

X