Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Herkes cuma gunu abartacak gibi duruyor canim toparlayabilir miyiz:-)

Biz bir program yok ablacim gecen sene 00.00 olmadan uyumustum 🙈🙈
En kotun3 gun yerler 4 gun toparlariz ama ara verirsek 1 hafta yer herkes bak demedi deme :KK70:
Hay masallahhh kac yassindasiniz 😬

oyyy yerimm sut kokulum 😘😘😘

💕💕💕

biz tatildeyiz ve ev ahalisi yerinde durmuyor yok sunu yapalim yok suraya gidelim hakikaten kendi duzenimi kuramiyorum 😬

💗

burdaki ıspanaklar kucuk yaprakli ve koksuz pırıl pırıl ayyy nasil sevindmistim gorunce anaaam dedim biz kac lt su harciyoruz bir ispanak icin icim parcalaniyo fazla su gidince

abla su an icin dugun salonlari acik diye biliyorum 😊 ne tarafa geliyorsunuz bende geleyim dugune 😬 sıra kızına geldi demek 💗

oyyyyy kuzummm canımm benim yaa baya çileli oldu ama insa sifa olsun

ortim harikaaa 💕

gecmis l
olsun canim ✨

kiz sen dogru duzgun bise yememissin ki 😬

geldim geldim burdayim kuzum bir millet uyurken sabah vakti rahat yazabiliyorum 🤪

burdayim bebegim ama sk giremiyorum 😘 tatildeyiz ve ev ahalisi evde surekli birseyler istiyorlar ve surekli bir yere gidelim derdi .. kendi duzenimde olamiyorum

💗

oglun kac yaşındaydı 😬
7 olacak canim subatta
abla esim burayi bilmiyor bilmesinide istemiyorum ama gerek yok 🤭
sen bildigin tehdit ediyormussun 😅😂😂😂

sagol canım 😘
Kk yi bilmeyen es kaldimi kiz kadinlar kulubu bile demiyorum kk diyorum . Hatta aksam bdv yi anlatiyorum arada sirada :KK70:
Fistik gibi hatunu var kiskaniyor tabii 😉
Benimkinde dogustan kislanclik eksiklik. Ama zayif oldugum donemlerde cok daha fazla ilgi gosteriyirdu🥲🥲
Yok ya vardir ama evet zayifladikca tepkileri degisiyor kesinlokle

Ikizler canim. Yukselenim de ikizler burcum da. Anlar musin astrolojiden? Cok mu kotu durumum 😀😀
Kız boğa olmasın yükselen ya da ay burcun filan😀 çünkü ikizlerde olan çok fikirlilik kafa karışıklığı yok sende, diyet dışında netsin bilgilerin sağlam ve kararlısın ondan şaşırdım 😀burcunu biliyodum da 😘
Benzer sıkıntılar hepimizde var tatlım. :olamaz:Kahvaltida eşim telefonuma taciz eylemlerinde mutlaka bulunur. Bak deli gibi yer şişko olurum diye tehdit ediyorum. Kulubume karışma yoksa fena olur diyorum. Sen de uygula etkili oluyor. 😅
Hehe de ki sana da haşlama brokoli yediririm akşam canımı sıkma bağğğ :confused:
Olsun canim. Suzde beraberliginizi sagliginizi kutlarsiniz 😘 ❤️ ne yazik ki ben de seviyorum. O yuzden bu haftaki odulum yilbasinda icmek olacak. Mumkun oldugunca yememete ozen gostercem.
Eeee niye cuma ve haftasonu birkaç küçük kaçamakla devam edersin deyince yöööüüüğ hiç de bile devam diyete didin :-)
Eveeet Abbas yolcu...
İneyim deniz kenarına :süslü:Ama önce kahvemi içeyim :kahve:
Ay bizim için de yürü mis gibi içine çek canım 😍😘

şimdi sabah ev poğaçası yedim. çok ufaktı ama inan hala açım :KK43:
ev poğaçası ortalama kalori 117 iken su böreği 750 kaloriymiş :KK70:
canım da su böreği çok çekmişti ama nöööö kalsın dedim doğal olarak.
öğlene tavuk pilav varmış kız kim yapmıştı @askrhpozitif sen çocuklara yapmıştın değil mi?
başka sey isteseymişim olacakmış. onunla ayran içmeyi planlıyorum 3 gibi. akşama yoğurt belki yerim yine.
Planım bu şekil.
Kiz şu süreçte poğaça nereden çıktı :skandal:
Ev mev dinlemem istediği büyüklükte olsun bir daha sakin yeme :KK20::KK20::KK20::KK20:
Yumurta ye peynir ye ....tabi duymazsın...😡

Ben de yeni yıla 60in altında girerim diye hayaller kuruyodum sonra araya bir sürü olay girdi biliyorsunuz.

Ama 36 yaşıma 36 beden giricem marta kadar zamanım var hedefim 6 kilo vermek
vallaha da olur billaha da olur martta 36 yaşına girdim 36 bedenim diye diye gez inşallahhh

X