Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yalan yok bazen ozluyorum biri beni kiskansin. Sonra da diyorum Derya kasinmaaa 😀😀
Saka bir yana tabiki esimi evimi isimi herseyi seviyorum alisti burda yasamaya. Ama insan bazen diyor yani dinledigim muzigi anlasa, beraber Turkce birseyler izlesek filan.. artik kizlarimla yaparim insallah. Onlarin da mecburen Turkce ikjnci dil oluyor. Okulda lehce egitim. Ne diyelim rabbim baska sorun. Vermesin 😉
Eşiniz yabancımı.
Ciddi diyorum kaşınmayın kıskançlık kadar insanı rahatsız eden daha ne vardır bilmiyorum.
Çok şükür hiç yaşamadım böyle bir durumu,yaşasaydım sıkıntı olurdu tahammül edemezdim.
Su koronaya cok kizdim bu sene 😀😀
Yaa Turkiyeye geldik heryer kapaliydi disarda bile maske zorunluydu. Dobduk zaten sonra burda karantina. Biz donduk Turkiyede heryer acildi maskeler cikti 🥲🥲
Maske hala zorunluda sorumsuz olan bazı vatandaşlar maskeyi off yaptılar takmıyorlar bile ..

Polonyali canim. Ondan bunlarda pek yok kiskanclik kavrami. Yani tabi arada cikar deli kiskananlar ama biz 10 yildir evliyiz, 12 yildir beraber yasiyoruz, 14 yil once tanistik. Yani artik eskidik 😃😃
Cok rahatlar anlayabiliyorum seni🤗 turizmciyim ben otellerde çalıştım . bizdeki ayıp olan çoğu şey onlar için eğlence. bir gece masada bir grup oturuyor Deli gibi kahkaha atiyorlar dinledim merak edip yellenip yellenip buna guluyorlardı 🤣

Afiyet olsun canim. Ee spor neden yokk ☹️☹️
soğukkkk dıdıdıdıdıdı yürüyemiyorum eheheh
evde de kv var spor mpor yapamıyorum
işten gelip anca yemek hazırla
ondan sonra da kv nin tv programları başlıyor
oturup kalıyorum işte... gidip yatak odasında spor fln yapmam lazım
belki bisiklet çevirebilirim :KK49:o da insanın poposunu acıtiyir
gördüğünüz üzere bende bahaneler bitmiyir :KK53:

Cok rahatlar anlayabiliyorum seni🤗 turizmciyim ben otellerde çalıştım . bizdeki ayıp olan çoğu şey onlar için eğlence. bir gece masada bir grup oturuyor Deli gibi kahkaha atiyorlar dinledim merak edip yellenip yellenip buna guluyorlardı 🤣
Adamlar hayatın dibini yaşıyorlar rahat insanlar birde.:KK53:

Merhaba kızlarrr 😘🙏☔☔☔
FB_IMG_1639655149869.jpg

kolay gelsin canım 💫

Heyy masallah canim. Kolay gelsin. Ohh icin nasil rahatyir temizlik sonrasi.

Selam canim kolay gelsin ♥️
teşekkür ederim kizlar🥰🥰🥰
😀😀 benimki kiskansa zaten isimiz zor. Ben teknolojide calisiyorum koca sirkette topu topu 2-3 kiz variz, hepsi erkek.
Polonyada nasıl tanıştınız? oraya nasil gittin merak ettim şimdi ben de kendimi yurtdisina atmak istiyorum. dili nasil öğrendin zor mu

X