Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok geçmiş olsun canım keşke sende covid testi yapsan en azından için rahat ederdi
Spor kilo aldırmıyor doğru ama istediğim eksiye inebilmek için kalori açığı oluşturmak zorundayım...benim meto sıfır öyle düşün

Bendensin desene benimde metabolizmam çok yavaş çalışıyor

5 tane yarım mekik zor yaptım.
30+20+10sn plank
İkisini de ilk defa denedim Alalh canımı aldı sanki pastelfit Cordelia
Valla plank çok iyi yapmışsın hayatım
Canım afiyet bal şeker olsun. Biraz daha fazla yesen, bana az geldi . Doymadım yani ben bunlarla
Anaaam benim burnuuum işten kurtulur mu aheeeey aheeey . Ayrı bi tiyatro az sonra anlatırım.
Eline sağlık canım brn de emeklerin için sana çok teşekkür ederim
Eline emegine saglik kaptanim ❤❤❤❤

Tebrik ederim her iki takimi

Mavi takim pastelfit tebrikler kaptanim
Canım canım
Canım ellerine sağlık.
pastelfit seni ve çekirgelerini tebrik ederim.
Çok teşekkür ederim balım

Ben de atlayayım buraya. Hangi türleri seviyorsun canım
Canlar ferfecir kitap kulübüne misafir olarak uğrayıp yazın onlarca kitap önerirler valla

Tebrik ederim canımmm
Ay çok tatlışsınız yaa maşallah

Sagol kaptancim. Bu videoda tam eksi 14 dereceydi.
Brrrrrr

Şimdi ben biliyosunuz yaklaşık olarak bütün öğleden sonra yarım kilo ıspanağı yıkadım durdum. Arada da diğer işlerimi yapıyorum falan.Bu bi kenarda dursun
Eşim dün babasını görmeye görümceme gitti. Dünden beri yoktu. Ben de çocukları getir götür ve ayrıntılı temizlikle kendimi oyalıyordum. Saat 1’e doğru geldi rengi renk değil. Sultanım , cennet evim falan ayaklarıma kapanacakGörümcemde yemeklerden motor bozulmuşSabaha kadar wc’de kalmış. Hala uyuyup uyanıp söyleniyo
Şimdi gelelim banabenim bütün derdim ıspanak ve sporumu yapmak tabi. Neyse onu uyuttum biraz toz aldım yer sildim yemek yaptım okula gittim geldim sofra kurdum spor yaptım duş aldım ben pert. Yemeğimi az önce yedim düşün Elhan

yani ıspanak ve başka evde yemek pişmanlıktır

Çok geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…