Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gözün aydin canim

kızım başlayınca bende oyle olmustum aynı bu duygular ama bende 1 cocuk var gercekten ilk basta zor ama sonra alisiyoruz

Hayırlı sabahlar canim iyiyim senn nasilsin
Sağol canım iyiyim okula uyum süreci işte aslında çocuk alıştı masallah bizi şaşırttı ben alışamadım tempoya ya
Bak sabahtan yeni oturdum çay içiyorum şimdi birazdan kalkar oğlan tempo başlar..
Dün gece yatağa bayıldım tabiri caizse attım kendimi yorganı başıma çektim

kızım başlayınca bende oyle olmustum aynı bu duygular ama bende 1 cocuk var gercekten ilk basta zor ama sonra alisiyoruz
İnşallah canım senelerdir bugünlerin hayaliyle yaşıyordum
Bol bol kitap okurum diyordum ama kendime gelemiyorum ki çocukta bişey yok hopla zıpla git gel yapıyoruz olan bana oldu

Kolay gelsin canim
Oglunun alismasina sevindim iletisimi icin cok faydali olacaktir

Kolay gelsin canim
Oglunun alismasina sevindim iletisimi icin cok faydali olacaktir
İnşallah canım şimdilik süreç güzel gidiyor beslenmesini yemesine çok seviniyorum dün mesela börek meyve suyu ceviz ve kuru üzüm vardı evde hayatta yemez orda kuru üzüm hariç götürmüş maşallah

Evet sınırlamalar var 23 ten sonra kapali eglence uerleri ve restarontlar.. 3 doz aşilama hizla ilerliyor. 2 haftalik tatil 3 hafta yaptilar ..simdi tatildeyiz abla ..

cocuklarla beraber yiyor demek ki masallah insan cok mutlu oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…