Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Geldim de geçmişten çıkış yok Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
7’de kalkıyorum, kahvaltı et hazırlan çık okula git gel. Bu saat oldu. Valla yoruldum gııı. Kollarım ağrıyo , dün çok halı silkeledim. Bugün nasıl devam etcem bakalım. Ayrıntıya giriyom da:temizlik:
Sana demedik canım. Sayfanın eski kızlarına dedik kayıplar. Sen buralardasin. 🤗

💕pazartesi menusu💕

➡️ 10.00 1 tane tereyag gumurta,4 zeytin ,1 siyah cay ,1 dilim cavdar ,roka marul domates

➡️14.00 Sütlü kahve ,kuru üzüm leblebi
➡️18.30 boo rokali salata 3 kofte 4 yk yogurt

su 1.5 lt
spor
30 dk leslie
24 dk eva
50 yari mekik
8000 adım
IMG_20211228_080133.jpg
Cordelia Cordelia
Zipzip- Zipzip-
Elhan Elhan

benim ortim spor yapıcam herkes gelsin dedi ve gitti gidiş o gidiş... Tutku44 Tutku44
ortimmm burdayımmm 😅😅😅
dun spor yaoarken esim aradi biirden evden hazirlanip ciktik eve geldik yemek falan yarisinida 23 den sonra yaptim bide su an turkiye ile aramizda saat farki iki saat tam uyusamiyoruz 😬
ben geldigimde millet uyumus oluyor simdi sabah namazi vakti düsün hatta 30 dk vakit var 🤭

ortimmm burdayımmm 😅😅😅
dun spor yaoarken esim aradi biirden evden hazirlanip ciktik eve geldik yemek falan yarisinida 23 den sonra yaptim bide su an turkiye ile aramizda saat farki iki saat tam uyusamiyoruz 😬
ben geldigimde millet uyumus oluyor simdi sabah namazi vakti düsün hatta 30 dk vakit var 🤭

heh iyi
menün neydi dün spor nasıldı?
8 bin adımı geçtik mi?
sorularım bu kakar :KK70:

Çok şükür oğlum okula başladı🧡
12.30-16.00 saatleri arası tek çocuğa düştüm🤪🤪🤪
Acayip yoğun geçiyor bu nasıl bişeymiş böyle ya çocuk okula gider rahat rahat takılırım diyordum ama öyle olmadı..
Sabah kalk kahvaltı beslenme kıyafet değişimi öğle götür eve dön ufaklıkla ilgilen evi topla bi daha git almaya gel yemek yedir yemek yap ev topla..
Cordelia Cordelia topuk atmıyoruz şekerim veliyim ben bi kere havam kurusun 🤪🤪

X