Popüler Konu LenaG ile MasterFit

senin kilon masallah 🤭
ne kadar daha vericen canım

yok be orti
ben 64 tüm en son şükür buralara geldim.
etrafımdaki tüm arkadaşlarım 2 çocuklu ve 36 bedenler, hepsi de çalışıyor
bu tempoya nasıl ayak uydurdular da zayıfladılar vallahi anlayamadım ama azmettim ben de olacağım.
Dün şükür uyudum, uyudum dediğim 3 kere falan kalktım ama buna da bin şükür.

günaydın güzel ve yürekleri pırıl pırıl hanımlaaaarrrr :KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:

27 aralık menüsü

kahvaltı
1 yum omlet
domt biber peynir zeytin
1 dlm tbe

ara 1 muz

ikindi
peynir zeytin yarım paket form buskuvi

akşam
1 kepçe nohutlu buğdaylı ayranlı çorba
7 adt kıymalı bulgurlu lahana sarması
1 dlm tbe
yoğurtlu pancarlı salata

1 elma 2 aedt kuru incir 3 adet gong

su 1 lt
spor yok

Zipzip- Zipzip-

günaydın güzel ve yürekleri pırıl pırıl hanımlaaaarrrr :KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:

27 aralık menüsü

kahvaltı
1 yum omlet
domt biber peynir zeytin
1 dlm tbe

ara 1 muz

ikindi

akşam
1 dlm tbe
yoğurtlu pancarlı salata

1 elma 2 aedt kuru incir 3 adet gong

su 1 lt
spor yok

Zipzip- Zipzip-
Afiyet olsun canim su 1 lt icmissin artirmaya calis 🤗🤗

Ya sütlü tatlıya tepki gösterdin emoji de yok diyorum bu kız ciddi mi ya 😂

Demi yani yılbaşına özel yapayım bari 😘🤫
Aynen 😘

💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙
GÜÜÜNAAAYDIIIIIN MAVİ TAKIMIN GÜZEL HANIMLARI
💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙
Dün kırmızı takım kaptanıyla bire bir yarıştık, Cuma günü hep birlikte yarışacağız. Hepimiz yediğimiz her lokmaya özen göstermeliyiz. Lütfen, herşeyden yiyeyim mantığını bir kenara bırakın. Yumurtanız omlet menemen tarzı ise zeytininizi çıkararak, çorba yediyseniz ekmek yemeyerek, tek çeşit ana yemek seçerek, et türü yemekleri 4 köfte büyüklüğünde porsiyonlayarak dengeyi kurabilirsiniz. Ara öğünlerde meyve yediğinizde yanına mutlaka süt veya yoğurt tüketin. Mesela öğlen ana yemek olarak et, akşam sebze seçebilirsiniz hafif olur. Her öğünde bol salata yemek, doymanızı ve tok kalmanızı sağlar.
Sakın aç bırakmayın kendinizi. Çabuk acıkıyorsanız mutlaka ana öğüne 2-2,5 saat kala ara öğün yapın.
Su çok çok önemli 2,5 litre + her küçük çay kahve için bir bardak.Kendimde denedim çay kahve azaltılınca su tüketimi otomatikman artıyor.
Müge Anlı, Esra Erol ve Netflix hareketin baş düşmanıdır,izlemeyin 😂 Telefona da çok takılmayın. Hepsini deneyimledim işe yaradı.
Başaracağımızı biliyorum, hep birlikte zayıflayabiliriz. Hadi gün başlasııııın
💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙
Obaaaa, oturmaya mı geldik a bee, adi atın göbecikleri erisin gitsiiiin
Login • Instagram

@Kahve __Kokusu
@aypare ackerman
@dolunaydagel
Diyet Salata Diyet Salata
@DeryaOnDiet
@masal_19
Zipzip- Zipzip-
Tamammm :KK76:

SAAT 10 OLDU NERDE BU KIZLAR. KALKIN GIIIII, SONRA YAĞLAR ERİMEDİ. ERİMEZ TABİ, UYUSUN DA BÜYÜSÜN YAPIYONUZ:KK20:
Ahahaha 😂😂😂

Hayırlı sabahlar hatunlar nasılsınız ?
Çok şükür oğlum okula başladı🧡
12.30-16.00 saatleri arası tek çocuğa düştüm🤪🤪🤪
Acayip yoğun geçiyor bu nasıl bişeymiş böyle ya çocuk okula gider rahat rahat takılırım diyordum ama öyle olmadı..
Sabah kalk kahvaltı beslenme kıyafet değişimi öğle götür eve dön ufaklıkla ilgilen evi topla bi daha git almaya gel yemek yedir yemek yap ev topla..
@Cordelia topuk atmıyoruz şekerim veliyim ben bi kere havam kurusun 🤪🤪
İnşallah canım şimdilik süreç güzel gidiyor beslenmesini yemesine çok seviniyorum dün mesela börek meyve suyu ceviz ve kuru üzüm vardı evde hayatta yemez orda kuru üzüm hariç götürmüş maşallah😍😍
Aynen canım ya bugün krep,ıhlamur,fındık,havuç var bakalım beslenmesini yiyecek mi 😍
Birazdan tempom başlar😊
Hayırlı sabahlar canım ay çok sevindim 😍😘sıpalar bazen evde yemediğini dışarda yiyor aynen 😘afiyet şifa olsun miniğe kocaaaman büyük adam olsun annesini ailesini seven 😘😘😘

burdaaaaaaayııııımmm ceeeeee :KK15:
yoğun çalışmalarım yüzünden çok yazamıyorum. gün boyu sitede oluyorum lakin yazamıyorum ehe

27 aralık menüsü

kahvaltı
1 yum omlet
domt biber peynir zeytin
1 dlm tbe

ara 1 muz

ikindi

akşam
1 dlm tbe