Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tamam canım cumaya kadar erir

Evet yaa aslında ne kolay tamamlanıyomuş. Ben daha spor yapmadım. Ayrıntılı temizlik derdine 7500 olmuş. Adım bitti temizlik bitmedi
Ben temizlik yaparken doğru düzgün saymıyor maalesef derin Bi temizlik yapıyorsun herhalde

Hakkı kim tatlım

Darilmadim kuşum ama seni kaybetmenin hüznü fena koydu
Yolun bahtin açık olsun bitanem kader böyleymiş Takim için yaptığın her emeğe teşekkür ederim.
ben de çok teşekkür ederim çok güzel 3 gündü canım kaptancım başarılar dilerim

Ben kaçtım iyi akşamlar hepinize hanımlar görüşürüz
İyi akşamlar canım

Tamam canım cumaya kadar erir

Evet yaa aslında ne kolay tamamlanıyomuş. Ben daha spor yapmadım. Ayrıntılı temizlik derdine 7500 olmuş. Adım bitti temizlik bitmedi
Erir erir kaptancım hesaplı yiyorum bi de
Ay çok hoşsun

canım benim çok gecmiş olsun allah acil sifalar versin insa

Mavişler güzel bir haftaya başlıyoruz. Çok motiveyiz. Bugün tekrar 68leri görmenin mutluluğunu yaşıyorum. Hesaplarıma göre böyle diyet ve egzersizime uyarsam Mart’ın ikinci yarısı 60 kiloyum inşallah. Bir kere yaptım bir daha yapabilirim. Ama o zaman çok çok yavaş kilo vermiştim çünkü spor yapmıyordum, diyeti düzgün uygulamıyordum.
Şimdi diyceem o ki yaza bişey kalmadı. Bu yaz istediğimiz elbiseleri giymeye var mısınız? İnanın hedeflediğiniz kiloya ulaşmak, istediğinizi giymek harika bir duygu.
Veeee enerji dolu bir hafta başlasın
Login • Instagram

Kahve __Kokusu
aypare ackerman
DeryaOnDiet
Diyet Salata
dolunaydagel
menekse_kokusu
Zipzip-

Kesinlikle haklisin canim.
Tip 2 .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…