Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hoşgeldin canımgecmis olsun salgın heralde hep çocuklar hasta
Çok teşekkür ederim canım
Herkes hasta tatlım ya Cok geçmiş olsun. Evet şimdilik ama çok çabuk iyileşir inşallah.
Sagolasin abla inşallah çabuk toparlanir
Kizini mi götürdun canim nasil iyilesti mi
Kızı götürdüm canım ilaçların etkisiyle iyi şimdilik 3 gün rapor verdi
Ne oldu cnm hayırdır
Hümayi götürdüm abla
Geçmiş olsun önemli b,şey değildir umarım.
Teşekkür ederim büyük kız biraz rahatsız onu goturdum
çok geçmiş olsun
Teşekkür ederim
Sorun yok canım. Bugün değişimi etkilemiyor senin kilon. Ne dedi doktor nasılsın canım. ?
Kızı götürdüm canım hastane ana baba günü gibi özel değil sanki devlet doktor öğle arasında bile hasta kabul ediyor üst solunum yolu enfeksiyonu dedi doktor

Kaptanım bu hafta beni listeden çıkar boşuna zahmet etme sirazem kaydı benim bu hafta

canımm çok teşekkürler inşallah güzel eksilerle devamı gelir

eline sağlık canımm

canım hoşbulduk ben de haftaya 69ları görmek istiyorum hadi bakalım inşallah yarışalım
canımm çok teşekkürler inşallah güzel eksilerle devamı gelir

eline sağlık canımm

canım hoşbulduk ben de haftaya 69ları görmek istiyorum hadi bakalım inşallah yarışalım
bende 70 hadi bakalım kim öne geçecek

Çok geçmiş olsun canım.

Cok gecmis olsun canim. Sukur bulmussunuz

Baska birsey istesem olacakmis cok sukur regl oldum inerim cumaya insallah 73 e
Oo super
Ben de olcam ama haftasonuna.
Eksi 12 derecede yurudum geldim rakibem haberin olsun. Beni ne soguk ne bebis durdurabilir. Fit anne olcam ben. Her bakan diycek bu iki cocuk nerden cikti

Bir koparamadiniz çekirgeleri hadi bakalım cuma'ya aynı salon konuşmasını yapmada .. dikkat et çekirgeler Hamm yapmasın seni.

ne diyorsun yaa, neyseki bir şeyler bulmuşsunuz

NBir çok ilaç bulunamyor maalsef.

Geçmiş olsun canım ilaclar iyi gelir insallah
Kaptanım bu hafta beni listeden çıkar boşuna zahmet etme sirazem kaydı benim bu hafta
Tamam canim yarin liste yaparken cikartirim
Afiyet olsun canim

Artik ne seker ne karbonhidrat yokk zaten hem diyabetim var hem de una intoleransim. Bu ikisini iki gundur yemiyirum ne jarnim acikiyir ne enerjim bitiyir

ya işte o şeker ihtiyacı şeymiş vücut hemen enerjiye çevireceği bir şeyler arıyor o da şeker
ama şeker de kan şekerini yükseltip hızlı tüketip hızlı acıktırıyor.
o düngü işin içinden çıkılmaz bir döngü olmaya başlıyor.
Mesela en çok kiloyu işte 4-5 gibi yediğim 3-4 bisküviden aldım.
o 3-4 4-5 oluyor. sonra eve geldiğinde inanılmaz acıkmışsın falan bir daha ye...
Diyabet tip 1 mi?

kalkayım da adımları tamamlayim daha yemek yapcam
Uuuu ne yapcan balım

Kaptancım eline sağlık

Çok teşekkür ederim canım
Kızı götürdüm canım hastane ana baba günü gibi özel değil sanki devlet doktor öğle arasında bile hasta kabul ediyor üst solunum yolu enfeksiyonu dedi doktor
Canım çok geçmiş olsun inşallah etki eder ilaçlar

Hedefim bu haftalik 73u gormek ve 9 ocakta kar tatiline gidiyotuz. Ondan ince 71 olmak istiyorum
Ooo canım hadi gayrett

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…