Popüler Konu LenaG ile MasterFit

elimden geleni yapıyorum yapacagim😘😘🥲🥰
Kolay gelsin canım😍😍😍
Ben gidip bir 20000 adım atayım :ıslık::ıslık::ıslık::ıslık:
Alıştı ayaklarım yerinde duramıyor
:süslü::süslü::süslü:
At hayatım :işsiz:
@Bal0ncuk aypare ackerman aypare ackerman Diyet Salata Diyet Salata 60kiloyum 60kiloyum pastelfit pastelfit @Korkuluanne fesang fesang
Zipzip- Zipzip- Elhan Elhan @EppekArasi @Migim

İyi pazarlar canlarim. ♥️♥️♥️
50 mekik çekiyoruz. Size güveniyorum. 🏋️‍♀️🏋️‍♀️💪💪🏋️‍♀️🏋️‍♀️💪💪

Sağlık sorunu olanlar mesajımı dikkate almasın lutfen. 🤗

Bugün bu videoyu seçtim. ♥️

Çok yorucu siz yapmayın. 😜

Haydiii kırmızı takım spora başlıyoruz:spor::spor:.

Görmedim canım :KK59:
😍😍😍selam selam 😘yumurta peynirli güzl kahvaltı yaptık ailecek, şimdi kahvenin yanına biraz ceviz yerim saat 6-7 gibi de balıklı salata olabilir kaptancım ve az çorba :KK66:

😍😍😍 bilmukabele

Canım daha iyi olmana ve negatif çıkmasına çok sevindim 😍 gel ben de sarılayım sanaaa :KK74:

Çok iyi yaaaa 😂😂😂

Asma asma biz bizeyiz 😂😂😂

Aynen canımmm dünkü gibii yapıcam inşallah :KK66:

😂😂😂:super:
Teşekkür ederim canım :confused:

Sen buralarda naapıyon hala 😂afiyet olsun başım😍

Afiyet olsun canım. Menünün biraz dikkate ihtiyacı var. Mesela yağda yumurta yediğinde zeytin yememelisin yağı azaltmak adına. Adımların şahane tebrik ederim 🥰

😳😳😳Erimişsin sen resmen😍😍😍

Günaydın hayatım😍😍😍

😂😂😂Herkese hayır duası bize beddua gerçekten iğrenç bi hayat😁😁😁

Yaaa tam kuzuymuş 🥰🥰🥰

Harikasın canım tebrikler 🥰🥰🥰

😍😍😍Hepimize inşallah

😍😍😍Hepimize inşallah
Haklisin kaptancim. Cok guzel listelerle geliyirum . Unu ve sekeri cikartiyirum hayatimdab. Bende zaten tip 2 diyabet var, seker bas agrisi yaoiyordu heo. Un desen unun hicbir turu yaramiyor bana, bildigin sisiriyor zaten test yaptirmistim unun her cesidine karai intoleransim var yulafa bile. Ama yine de yiyirdum. Cildim cok kotu olmaya baskadi insallah boyle beslenmeyle cilt guzelligime de kavusacagim. Bosuna dememisler en guzel beslenme sekli, kendini iyi hissettigin beskenme seklidir 😇

Peki elektirik tüketimi nasıl kendini hissetiriyor mu yoksa farkedilmeyecek kadar az mı
yok canım elektrik tüketimi sorun olmadı hiç. fark yok. zaten büyük firmalar ürünlerinde bunu da düşünüp tasarlıyorlar. tavsiye ederim.

60kiloyum 60kiloyum canımcım nasıl oldun moralsizdin biraz
saol tatlım 😘 köpekleri görmeyince ve seslerini duymayınca iyi oluyorum :-) dün dışarı çıktık. ortada yoktular çok şükür. eve dönerken de yoktular 🙏 moralim biraz daha iyiydi. azcık dolaşmak da iyi geldi. bugün biraz keyfimce evde takılacağım. düşünmemeye ve hatta pozitif düşünmeye çalışıyorum. daha iyi olurum inşallah.
sen nasılsın? ağrıların nasıl oldu, test sonucunu yazdın mı görmedim ben?

saol tatlım 😘 köpekleri görmeyince ve seslerini duymayınca iyi oluyorum :-) dün dışarı çıktık. ortada yoktular çok şükür. eve dönerken de yoktular 🙏 moralim biraz daha iyiydi. azcık dolaşmak da iyi geldi. bugün biraz keyfimce evde takılacağım. düşünmemeye ve hatta pozitif düşünmeye çalışıyorum. daha iyi olurum inşallah.
sen nasılsın? ağrıların nasıl oldu, test sonucunu yazdın mı görmedim ben?
Daha iyi olmana sevindim, umarım köpekler için bir çözüm bulunur. Benim küçüklüğümden kalan korkum var seni çok iyi anlıyorum. Ohhh bol bol keyif yap kuzucum.

Benim testim negatif çıktı canım ağrılarım bugün daha az ama yarın için rapor almaya çalışacağım yine de. Okula gidecek kadar iyi hissetmiyorum

Kolay gelsin canım😍😍😍

At hayatım :işsiz:

Görmedim canım :KK59:

Teşekkür ederim canım :confused:
IMG-20211226-WA0006.jpg
Artık Allah ne verdiyse :sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon:

💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙
MAVİ TAKIM 😍😍😍😍😍😍😞🥰
HADİ SPORA GEÇELİM. GEÇ OLMADAN EN AZINDAN ADIMLARIMIZI TAMAMLAYALIM. TAKIM RUHUYLA HAREKET EDELİM FAKAT KENDİMİZ İÇİN YAPALIM.
SPORDAN SONRA GÖRÜŞMEK ÜZERE 🥰
💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙🧿💙
Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
aypare ackerman aypare ackerman
DeryaOnDiet DeryaOnDiet
@Korkuluanne
dolunaydagel dolunaydagel
menekse_kokusu menekse_kokusu
Zipzip- Zipzip-

Kaptanım bana etiketlerin gelmiyor gelmemesi sorun degil de diger kizlar görmüyor olabilir mi
Etiketi gelmeyen varsa soylesin kizlar
Etiket bildirimi gelmiyor bana da

😍😍😍selam selam 😘yumurta peynirli güzl kahvaltı yaptık ailecek, şimdi kahvenin yanına biraz ceviz yerim saat 6-7 gibi de balıklı salata olabilir kaptancım ve az çorba :KK66:

😍😍😍 bilmukabele

Canım daha iyi olmana ve negatif çıkmasına çok sevindim 😍 gel ben de sarılayım sanaaa :KK74:

Çok iyi yaaaa 😂😂😂

Asma asma biz bizeyiz 😂😂😂

Aynen canımmm dünkü gibii yapıcam inşallah :KK66:

😂😂😂:super:
O iş sende tatlım :rapci:
Kırmızı başlıklı kızlarım oturmuyor inşallah :spor::spor:
Su için su bol bol hem de :eğlence::eğlence:
Cekirgelere aman yok :KK11:
Yarinki etabı atlattık mi kolaylasacak yolumuz hadi cengaverler tüm yağ hücrelerine ölüüüüüümmmm:sopa::sopa:
Hadi göreyim duble bardaklari :KK73::KK73::KK73::KK73:
Ohhh yarasın ortam alev aleeev
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪

Yaradana gurbannn 😎

O iş sende tatlım :rapci:
Kırmızı başlıklı kızlarım oturmuyor inşallah :spor::spor:
Su için su bol bol hem de :eğlence::eğlence:
Cekirgelere aman yok :KK11:
Yarinki etabı atlattık mi kolaylasacak yolumuz hadi cengaverler tüm yağ hücrelerine ölüüüüüümmmm:sopa::sopa:
Hadi göreyim duble bardaklari :KK73::KK73::KK73::KK73:
Ohhh yarasın ortam alev aleeev
🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥
💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪
Kırmızı başlıklı çok iyi değil mi yaaa 😂
Sen de tescilli kurt 😍😂😂😂😂
Tamamdıır 2 mil leslie yapayım da geleyimm :KK73:

X