Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yarinki tartı için tüm hazırlıklar itinayla yapılıyor. Ne kadar çaba o kadar eksi :KK49::KK49::KK49:
Belki bilmek istersin dedim. :süslü:
Hayatım sen yine gidip liposakşın yaptırmışındır. Hangi insan evladı iki güne bir 1.100 gr verir biri desin bana. Nerde adalet, nerde bu devlet, nerde bu milleeet:mad:

Hayatım sen yine gidip liposakşın yaptırmışındır. Hangi insan evladı iki güne bir 1.100 gr verir biri desin bana. Nerde adalet, nerde bu devlet, nerde bu milleeet:mad:
Yok her hafta o kadar veremem :KK48:
Yalnız vücudum biraz küçüldü sankim :süslü:Liponun adını telaffuz edemeyen ben yolunu da bilmem bebegim ya :confused:
Mesajım bayağı telaşlandırmıs seni bakıyorum da...bayağı saydirmişsin bana :KK20: güvenilir tescilli tikim var ...devleti , milleti karıştırma şimdi. :KK62:

Geçmiş olsun canım. Neredeyse herkesin cocugu hasta . Bu aralar mikrop çok maalesef...canım Allah şifa versin. Tez zamanda atlatmanizi dilerim. :dua:
Çok teşekkür ederim bekliyordum zaten sağlık ocağına gelen hastalar hep aynı sikayetler ve haftalarca da sürüyor

Yok her hafta o kadar veremem :KK48:
Yalnız vücudum biraz küçüldü sankim :süslü:Liponun adını telaffuz edemeyen ben yolunu da bilmem bebegim ya :confused:
Mesajım bayağı telaşlandırmıs seni bakıyorum da...bayağı saydirmişsin bana :KK20: güvenilir tescilli tikim var ...devleti , milleti karıştırma şimdi. :KK62:
Hayatım ben de sabırla vücudunun dirence geçmesini bekliyorum:işsiz:

Gec kaldim ama dun aksamdan beri ev deli tekkesi gibi :mad: biraz once pamuk gibi hamurumun uzerine bir surahi suyu bosaltti kucuk kaşla goz arasinda. Kurtarabilirsem kurtaracagim ama pek sanmiyorum:işsiz: topladim biraktim cakiyi uyuttum hamur duruyor ben kkda :KK53:

Menu
Sabah
2 dlm wasa
1.5 yumurtayla yumurta salatasi
1 kk peynir
Domates

Ara
Kahve
1 kuru trabzon hurmasi

Aksam
2 dlm firinda karnabahar( 6yk takabul eder sekilde)
Salata
1 kepce domates corbasi

Su: 1.5 lt adim: Screenshot_20211226-125215_Mi Fit.jpg Screenshot_20211226-125215_Mi Fit.jpg

Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip- Elhan Elhan

Günaydn herkese ♥️♥️♥️♥️

Yarn pür dikkat tüm yazılanları okurm iş yerinde.. Hafta sonları bebekten fırsat olmuor..

Dün menüm
Yulaflı yumurta
Yeşil çay

Öğlen
1 küçük çikolata :KK70:

Akşam
Yarm tabak barbunya yemeği
Turşu

2936 adm 1.5 lt su

Zipzip- Zipzip- kaptanm benm tartı uçuşlarda nasıl kilo bildirimi yapavam bilmikrm :KK43:
Yarn pil alıp pilini değişmeyi düşünüorm :KK43:

💙🧿İyi pazarlar mavi çegirgeler🧿💙
Güzel bir haftasonu daha bitiyor. Zorlu bir 5 gün var önümüzde. Tikli kurt Elhan Elhan ve kırmızı başlıklı kızları pusuda. Hadi suyumuzu içip sporumuzu yapalım. Eksiklerimiz kaçamaklarımız olduysa da onları unutup önümüze bakalım. Ben yarın ki tartı için tüm gücümle çalışıyorum. Sizler de lütfen grup için biraz kendinizi zorlayın. İnanın yaza fit olmak için herşeye değer.
VEEE ŞUNU UNUTMAYIN ÜZENİ ÜZECEĞİİİİZ👇👇👇
Login • Instagram

@Kahve __Kokusu
aypare ackerman aypare ackerman
@DeryaOnDiet
K KarlarKralicesi
@dolunaydagel
@masal_19
Zipzip- Zipzip-
elimden geleni yapıyorum yapacagim😘😘🥲🥰

Gec kaldim ama dun aksamdan beri ev deli tekkesi gibi :mad: biraz once pamuk gibi hamurumun uzerine bir surahi suyu bosaltti kucuk kaşla goz arasinda. Kurtarabilirsem kurtaracagim ama pek sanmiyorum:işsiz: topladim biraktim cakiyi uyuttum hamur duruyor ben kkda :KK53:

Menu
Sabah
2 dlm wasa
1.5 yumurtayla yumurta salatasi
1 kk peynir
Domates

Ara
Kahve
1 kuru trabzon hurmasi

Aksam
2 dlm firinda karnabahar( 6yk takabul eder sekilde)
Salata
1 kepce domates corbasi

Su: 1.5 lt adim:Eki Görüntüle 2976447 Eki Görüntüle 2976447

Cordelia Cordelia Zipzip- Zipzip- Elhan Elhan
Afiyet olsun canim ❤

İyiyim kaptanım hafta sonu yoğun geçiyor birazcık 😬
Iyi ol canim merak ettim gelmeyince 🥰
Günaydn herkese ♥️♥️♥️♥️

Yarn pür dikkat tüm yazılanları okurm iş yerinde.. Hafta sonları bebekten fırsat olmuor..

Dün menüm
Yulaflı yumurta
Yeşil çay

Öğlen
1 küçük çikolata :KK70:

Akşam
Yarm tabak barbunya yemeği
Turşu

2936 adm 1.5 lt su

Zipzip- Zipzip- kaptanm benm tartı uçuşlarda nasıl kilo bildirimi yapavam bilmikrm :KK43:
Yarn pil alıp pilini değişmeyi düşünüorm :KK43:
Afiyet olsun canim
Tartini sabitle birde uzerinde 5 lt lik su varsa onu tart dogru tartıyor mu

X