Popüler Konu LenaG ile MasterFit

25 Aralık Menüsü
Sabah 11.00 Bir haş.yumurta, peynir, zeytin, domates, maydanoz, salatalık, iki ceviz , bir avakado ( limon, zeytinyağı)

13.00 Sade Türk kahvesi

15.00 Tarçınlı elma
16.50 Brokoli salatası, haşlanmış tavuk, yoğurt
İki litre su, bitki çayı , detoks suyu iki bardak su

Spor 50 mekik
Eki Görüntüle 2976346
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
Sen buralarda naapıyon hala 😂afiyet olsun başım😍
Bugunku menum
08:00- yagda 2 yumurta, 2 dilim ekmek, 10 zeytin, 1 avuc ceri donates
Ara: 2 fincan sutlu kahve, 2 tane yulafli sekersiz kurabiye(kuzlara yaptim ben de yedim ☹️

14:00- 1 kase sebzeli corba, 150 gr kadar haslanmis kirmizi et, 4 yk makarna haslama

Ara: 2 yulafli sekersiz kurabiye, ayran
17:00- 1 kase peynirli salata

Su: 3 lt
Spor: 10 000 adim
Ic bacak hareketleri 10 dk
pastelfit pastelfit Zipzip- Zipzip-
Afiyet olsun canım. Menünün biraz dikkate ihtiyacı var. Mesela yağda yumurta yediğinde zeytin yememelisin yağı azaltmak adına. Adımların şahane tebrik ederim 🥰
Çarşı Pazar adımı canım , üstüne misafir 20 bini buldu 😅
😳😳😳Erimişsin sen resmen😍😍😍
Geçmiş olsun canım 😔

Afiyet olsun kaptanim ♥️

Afiyet olsun kaptanim 💙

♥️💙💚💜

Afiyet olsun canim ikiside hasta Allah kolaylik versin 😔

Afiyet olsun canim ❤

Afiyet olsun canim ❤

Aleyküm selam canim ❤

Afiyet olsun kaptanim ❤

Afiyet olsun canim kurabiye 2 ara ogunde yemissin birini yemesen daha güzel olurmus🤗

Günaydın kaptanim ❤

Günaydın canim ❤

Günaydın kaptanim ❤

♥️♥️♥️♥️♥️
Günaydın hayatım😍😍😍
Eeee benimkilerden ses seda yok
:işsiz::işsiz:
pastelfit pastelfit zırh , kalkan giyip şimdi hoplaya zıplaya gelir. Allah'ım inşallah şişliği geçmemiştir. :sus:
😂😂😂Herkese hayır duası bize beddua gerçekten iğrenç bi hayat😁😁😁
Teşekkür ederim bitanem 🤗burda 3 gorumcem 1 eltim var
Eskiden daha cok gider gelirdik
Simdi cocuklar evlenince, herkesin kendi telaşı kendine yetiyor, önceki kadar görüşmüyoruz :)

Sagolasin cnm 💓
Kuzu sayılır, 4 yaşında oldu 😁
Yaaa tam kuzuymuş 🥰🥰🥰
Harikasın canım tebrikler 🥰🥰🥰
Iyi pazarlar abla 🥰🥰
😍😍😍Hepimize inşallah
Iyi pazarlar canim ☕
😍😍😍Hepimize inşallah

Sen buralarda naapıyon hala 😂afiyet olsun başım😍

Afiyet olsun canım. Menünün biraz dikkate ihtiyacı var. Mesela yağda yumurta yediğinde zeytin yememelisin yağı azaltmak adına. Adımların şahane tebrik ederim 🥰

😳😳😳Erimişsin sen resmen😍😍😍

Günaydın hayatım😍😍😍

😂😂😂Herkese hayır duası bize beddua gerçekten iğrenç bi hayat😁😁😁

Yaaa tam kuzuymuş 🥰🥰🥰

Harikasın canım tebrikler 🥰🥰🥰

😍😍😍Hepimize inşallah

😍😍😍Hepimize inşallah
Bu hafta böyle üzgünüm. :63::63:
Tartıya yansıyacak her şey önemli benim için. :işsiz:
Bak söz konusu sağlıksa orası ayrı 🙄

Uykusuz bir anne sabahından herkese günaydın
Hayatım günaydın. Annelik böyle maalesef. Uykusuz çocuk hep uykusuz olur söyliyim. Alışman gerek. Uyuyan da hep uyur , çocukların hepsi aynı 😍😍😍
Bu hafta böyle üzgünüm. :63::63:
Tartıya yansıyacak her şey önemli benim için. :işsiz:
Bak söz konusu sağlıksa orası ayrı 🙄
Tamam tamam affettim. 8.30 dan beri koşturuyorum. Hadi bi yorgunluk kahvesi içek:kahve:

Hayatım günaydın. Annelik böyle maalesef. Uykusuz çocuk hep uykusuz olur söyliyim. Alışman gerek. Uyuyan da hep uyur , çocukların hepsi aynı 😍😍😍

Tamam tamam affettim. 8.30 dan beri koşturuyorum. Hadi bi yorgunluk kahvesi içek:kahve:
İcelim tatlım hatta şu an içiyorum. :KK60:Kahvem bir yudum kaldı ama detoks suyumla sana eşlik ederim. :kahve:

saat 10 ama adımım 460 oldu
dün keşke saatimi taksaydım ama eşimin hediyesi saati taktım
1,5 saat çocuk sallamak puan kazandırmıyor mu yaa? dün o kadar oturmadım o kadar inip çıktım ki kalçam ve bacaklarımın arkası squat yapmış gibi ağrıyor 😰
Tatlim adımı ihmal etme. Çocuğu sallarken ayak bileğine taksaydin belki işe yarardı :işsiz:

💙🧿İyi pazarlar mavi çegirgeler🧿💙
Güzel bir haftasonu daha bitiyor. Zorlu bir 5 gün var önümüzde. Tikli kurt Elhan Elhan ve kırmızı başlıklı kızları pusuda. Hadi suyumuzu içip sporumuzu yapalım. Eksiklerimiz kaçamaklarımız olduysa da onları unutup önümüze bakalım. Ben yarın ki tartı için tüm gücümle çalışıyorum. Sizler de lütfen grup için biraz kendinizi zorlayın. İnanın yaza fit olmak için herşeye değer.
VEEE ŞUNU UNUTMAYIN ÜZENİ ÜZECEĞİİİİZ👇👇👇
Login • Instagram

Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
aypare ackerman aypare ackerman
DeryaOnDiet DeryaOnDiet
K KarlarKralicesi
dolunaydagel dolunaydagel
@masal_19
Zipzip- Zipzip-

💙🧿İyi pazarlar mavi çegirgeler🧿💙
Güzel bir haftasonu daha bitiyor. Zorlu bir 5 gün var önümüzde. Tikli kurt Elhan Elhan ve kırmızı başlıklı kızları pusuda. Hadi suyumuzu içip sporumuzu yapalım. Eksiklerimiz kaçamaklarımız olduysa da onları unutup önümüze bakalım. Ben yarın ki tartı için tüm gücümle çalışıyorum. Sizler de lütfen grup için biraz kendinizi zorlayın. İnanın yaza fit olmak için herşeye değer.
VEEE ŞUNU UNUTMAYIN ÜZENİ ÜZECEĞİİİİZ👇👇👇
Login • Instagram

Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu
aypare ackerman aypare ackerman
DeryaOnDiet DeryaOnDiet
K KarlarKralicesi
dolunaydagel dolunaydagel
@masal_19
Zipzip- Zipzip-
Yarinki tartı için tüm hazırlıklar itinayla yapılıyor. Ne kadar çaba o kadar eksi :KK49::KK49::KK49:
Belki bilmek istersin dedim. :süslü:

X