Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yaaa ne güzel akrabalar arkadaşlarla aktif bi hayatın var ablacım maşallah
Teşekkür ederim bitanem burda 3 gorumcem 1 eltim var
Eskiden daha cok gider gelirdik
Simdi cocuklar evlenince, herkesin kendi telaşı kendine yetiyor, önceki kadar görüşmüyoruz :)
Evet canım baya hafif tutman gerekecek. Doğum günü kutlu olsun tatlı kuzunun, umarım kuzu olacak kadar küçüktür
Sagolasin cnm
Kuzu sayılır, 4 yaşında oldu

Gunaydinn tatlim
Evdekiler kalktimi,
Siz kahvaltiyi erkenmi yapiyorsunuz
7.30 -8 gibi uyanıyorlar abla bende alistim ama bu aralar soğuktan yataktan cikasim gelmiyor :))
Kahvaltıya bir sekilde yetisiyorum ama kahvalti yapmazsam baska seylere saldiriyorum daha cok abur cubur yiyorum :))

7.30 -8 gibi uyanıyorlar abla bende alistim ama bu aralar soğuktan yataktan cikasim gelmiyor :))
Kahvaltıya bir sekilde yetisiyorum ama kahvalti yapmazsam baska seylere saldiriyorum daha cok abur cubur yiyorum :))
Iyi erkenciymis sizinkiler
Acikinca tabiki yemek lazim
Benim sabahlari olan iştahsizligim aksamlari olsa, dal gibi olurdum heralde şu anda cok sevdigim biseyi bile yiyemiyecek haldeyim

Iyi erkenciymis sizinkiler
Acikinca tabiki yemek lazim
Benim sabahlari olan iştahsizligim aksamlari olsa, dal gibi olurdum heralde şu anda cok sevdigim biseyi bile yiyemiyecek haldeyim
Alistilar abla yaa son 2 yıldır erkenden kalkıyorlar
Gecen sene if tarzı besleniyordum sabah yemiyordum ama simdi o tarz devam edemiyorum

saat 10 ama adımım 460 oldu
dün keşke saatimi taksaydım ama eşimin hediyesi saati taktım
1,5 saat çocuk sallamak puan kazandırmıyor mu yaa? dün o kadar oturmadım o kadar inip çıktım ki kalçam ve bacaklarımın arkası squat yapmış gibi ağrıyor

Eklentiler

• 8A3C58D2-B578-4B31-BFA0-2CA4000DB9B4.jpeg
    49 KB · Görüntüleme: 24
Sağol canım ilaçları kullanırken süt yoğurt peynir tuketmeyecekmisim
Cok geçmis olsun canım.

Teşekkürler kızlar ❤

Saati aliskanlik haline getir canim
Daha erken aksama cok rahat 8.000 olur

Oyle kaptancim cok oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…