Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Benim cok ihtiyacim var motive edici bu tur mesajlara. Sagol canim.
Hepimize motivasyon iyi gelir bu süreçte, o zaman sana daha çok motivasyon yapalım
Yalnız ne güzel eğleniyolar insanın canı çekiyo
Yaa ne üşüdümbende demir eksikliği var, adet yoğunlaşınca üşüme geldi. Hapımı içip yattım geçti sonra.
Hayatım nerdesin kendime başka kahve bulmuşum cordelia söyledi. Düzeltemedim de neyse artık. 3 kestane 1 dilim ekmekama öğle öğünün olmadığı için bihter ve kestane sana öğle öğünü olmuş. Afiyet olsun
Geçen hafta güvendim takıma fos çıktı bu hafta sessiz sessiz şirinler takılırım, hiç sataşma bana

Olsun canım eden kendine etti. Tabi burda niye varız onu da bi oturup düşünmek lazım.
Günaydın mutlu hafta sonları
Günaydın
Pilatesime sataşma canım zaten çok zordu bacaklarım acıyo
Hayatım geçen ay demirime baktırdım unuttun mu? Hiç yokilaç kullanıyorum
Afiyet olsun canım
Teşekkür ederim canım

Canım benim bahsettiğim kişi eşim.

Kesinlikle ters bir durum canım. Ya gece tartildiginda yanlış tartti kilon 63' lüydü.... bilemedim inan ki...
Evde beş kiloluk bir şey varsa tart...
Annnenlerde tartı varsa tartil yalnız tok karnına veya üzerinde giysi olmasın

O ihtimali hissettim ben de
Üstü kapalı söyledim.
Napalim bu etkisiz elemanları bilmiyorum.
Ben susmayı tercih ettim. Öyle doluyum ki. Konuşsam sanki daha çok takacağım. Halının altına süpürüyorum.
Neyse biz diyetimize bakalım. Hayatımı bir şeyler için üzülerek geçirmek istemiyorum. Ben ne yaparsam yapayım olan oluyor.
O yüzden mutlu olmayi seçiyorum.
Bugünü güzel ve enerjik geçirmek için her şeyi yapacağım.
Oyieyse azcik dansla başlayalim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…