Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok iyi yapmışsın abla hafta sonu yoğundu gelemedim abla şükür diyelim yoluna girdi sayılır bugünüme şükür

Yapacağız burada karne neden olmasın. Hem çiçekli kelebekli. Mezuniyet derecesi bile olacak. Mesela spor yapan düzenli menü paylaşan aktif üyeler mezun olunca takdirname alacak.
Ay hadi İnşallah valla gözüm açık gidecek karnesiz 2013 ten beri yarismalardayim bir kere nasip olmadı mezuniyet

Ah abla 5 saat teneffüssüz maskeyle sınıftayim. Hergun okulda pozitif ogrenci çıkıyo. Okul dışında iç içeler zaten. Daraldık iyice
teneffüs niye yapmıyorsun ponim bahçede bir köşe de aç maskeyi oksijen al , sabah az da olsa ya bal ye ya da ballı su iç o kadar uzun süre maskeyle rahat nefes alamayınca başın ağrır şimdi senin sabah yenen bal baş ağrısını önemli ölçüde engelliyor gülüm allah yar yardımcın olsun , tüm gün maskeyle kalabalıkta herkesin de yardımcısı olsun

Çok iyi yapmışsın abla hafta sonu yoğundu gelemedim abla şükür diyelim yoluna girdi sayılır bugünüme şükür
bu günümüze şükür ,sağlığımız yerin de ya her şey gelip geçiyor yoğruluyoruz kıvam alıyoruz işte gülüm , çocuklar nasıl okula başladılar değil mi

Bu kilonun sebebi ne abls çünkü uzun süre açlıkla vucud güzel yağ yakıyor
sanırım troid bezinin olmaması 6 senede ancak 111 kilodan 80 li kiloya indim gerçi daha önce de indim 2 sene önce sonra 17 gün de 5 kilo almıştım, bir kaç kg da üstüne eklenmişti. ilaç v.s. lerle bir de sürekli vitamin mineral ve kan düşüyor onlar için takviye almayı bırakınca duruyor kilo sabitte , C vit. karamürver ekstrası, omaga3 , D vit. kolejen , lif takviyesi hepsi hazır kullanmaya başlarım bu aralar sevmesem de arada pekmez de yutarım kan değerleri için o zaman kilo da kıpırdama olur inşallah

Aynı mesajı birebir buraya da yazmak farz oldu.

vay arkadaş!

dur bari bir not daha ekleyeyim. @Emnis kaptanım da okusun.
demek ki siz yorulmadınız yarışmadan.. Vallahi kolay gelsin. Azminiz için tebrikler.
püsküütüm bir tenemmm biz de kilolar bitmedikçe az yorulsak da geri kalkar yola devam ederiizzz kiiii

Döveriz

Biliyorsunuz takim yok artik kilo vermek isteyen ve kilo korumak isteyenler olacaktır
Böyle birsey dusunuyorum ,önerisi olan var mi
Akil akıldan üstündür akliniza gelirse soyleyin düşünelim birlikte

yildizlar takimi

Yildizlar takimindan mezun olanlar icin karne hazırlanacaktır gibi...

️free liste

Darısı benim kilolara
Boylarımız aynı sayılır ben de seni takip ediyorum senin kilona yaklaşıp birebir kapışmayı planlıyorum haince planlarım var
Hahah guldum valla mesajina
Ben 78le basladim
Tam 63,5 oldum tatile gittik
E 1 ay Turkiyede yedim ictim gezdim
69la dondum
Simdi yeniden basladim 1 eylulde
6 bucuk kilom kaldi

Kapisalim senle beybisi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…