Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tontiş seni sömürüyordu ben çok sevindim tayin işine
deme gülüm ya eşimle oğlum bana çok kızıyordu , son sene benimle görüşüp derdini anlatıp rahatlayamadığı için depresyona girdim gece kalkıp evin için de boş boş gezip ağlıyorum diyordu , kapıma gelip ağladı bir kaç kez sen bana karantina uyguluyorsun diyordu ben mesaj yazıp hal hatır sormadan kendi yazmıyordu , kendi yazarsa sündük hissedermiş ben farkın da olmadan ona günlük terapi yapıyormuşum , yapamayınca hep beni suçladı çok üzdü beni:))
oğluna dedim ucundan annen beni çok üzüyor kuzum bak diye onlara gittim oğlunun yanında da bir şeyler diyince oğlu teyzem senin sevgilin mi yaaa sevgililer bile böyle davranmaz dedi:))
benim sıpa daha taşınmadan beni sürekli tembihledi bak gittiğimiz yerde de böyle yapma insanlarla resmi ol her gün birileri gelip derdini anlatıp rahatlayıp gitmesin v.s. diye kafamı ütüledi sıpa:)))

Sende tetikleyen bisey mi var canim
Nefes alamiyodum ben, mesela namaz kilarken icime bisey geliyordu kalkıyorum selam vermeden,yada banyoda nefes alamayip sabunlu sabunlu çıkmak gibi üzüntü den kaynakli dedi doktor

Panik atak krizi daha geçirdim canım iki gün önce arttı bu aralar randevu aldım yine kalp doktoru na gdcm yine psikiyatri
geçmiş olsun inşallah kısa sürede de geçmiş olur , istersen amatis taşının direk canına değeceği bir takı al küpe kolye bileklik fark etmez her gün sonun da ya toprağa göm bir kaç saat yada akan suyun altına tutu 2-3 dk allahın izniyle çok faydasını göreceksin , ben önce taşa v.s. inanmıyordum annem panik atak dönemlerin de bana yardıma geldiği zaman almıştı zorla taktırıp her gün suya tutuyordu , rengi değişiyordu zaten sigara sarımtıraklığına dönüyordu bazı yerleri allah bin şükür cidden iyi geldi senelerdir biri adımı seslense oğlum anne dese kapı çaldı diye nabız 150 lere çıkıp nefesim kesilmiyor bitti gitti:)

Peki Xiaomi den farki var telefonum samsung degil bağlanırken sorun olurmu acaba fiyati Xiaomi 5 ile ayni sanirim hangisini tercih etsem acaba
Xiaomi al o zaman. Samsung' galaksi fit 2 kesinlikle spor yapıp ciddi yürüyüş yapmadan adım saymıyor. Ev işlerinde adım olmuyor olsa da çok az. Hwai kullanıyor kardeşim sürekli adım sayıyor. Her hareket adım oluyor. Xiaomi yi bilmiyorum canım. Ama telefonun markası ile saatin markası farklı olunca sorun olmuyor.

Ay oğlan hakli ablacim. Psikoloğumda bana verdi ayarı sen insanlarin çöp kovası degilsin sana gelip içini boşaltmarına izin vermiceksin diye

Nefes alamiyodum ben, mesela namaz kilarken icime bisey geliyordu kalkıyorum selam vermeden,yada banyoda nefes alamayip sabunlu sabunlu çıkmak gibi üzüntü den kaynakli dedi doktor
Ay kıyamam ya. Kardesim atlattı ordan biliyorum cidden zor bi hastalik. Biz şifayı izmir 9 eylül üni hast. bulduk. 6 ay ilac tedavisinden sonra 10 yil gecti tetiklemedi bir daha. Kardesimde herseyi kafaya takar korkuyoruz

Ay kıyamam ya. Kardesim atlattı ordan biliyorum cidden zor bi hastalik. Biz şifayı izmir 9 eylül üni hast. bulduk. 6 ay ilac tedavisinden sonra 10 yil gecti tetiklemedi bir daha. Kardesimde herseyi kafaya takar korkuyoruz
Doktorda 6ay kullancaz daha sonra bakicaz duruma göre dedi,ama buay iyiyim biraz

Teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…