Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Aslında tüm gün evden çıkılmasa bile 8bini tamamlamak kolay. Benim tek sıkıntım telefonumun şarjı çok çabuk bitiyor ( günde nerdeyse 4 kere şarj ediyorum ) o yüzden attığım çoğu adım gözükmüyor sistemde
telefonunun pilinde sorun var o zaman canım. günde 4 kere şarj normal değil çünkü.
4 yemek kaşığı balı görünce menü sandım daha ne saldırican diyecektim tarif miş 😬
yüreğine iniyordu di mi :p:p:p
Sorma yaaa, ben artık alamam da zaten uçmuş gitmiş fiyatlar

Bende almadım 250 liraydi 330 olmus 😔😔
ben de tam zamanında almışım kızlar. şu anda bile benim aldığımdan 100 TL daha fazla. sinir bozucu 😔

Ayarları bozuktur canım benimki adım attığım an sayıyor

Bi de sanırım, adım olarak sabit bir ölçü alıyor mesela 50 cm . Çünkü ben koridorda denedim işte mesela 350 adım attım o 280 saydı. Bacak kısa ben daha küçük adımlıyorum demekki
Mutfakta yemek yaparken mesela minik adımlar oluyor hep. Ya da toz alırken dolap silerken vs her küçük adımı saymıyor.

Iste o adimlar bile gelmiyor ki 0 adim diyorlar :)
Bilekligim yokken giydiğim kıyafetlere yazın dışarıda yürürken telefon koymak için özel cep diktirdim .. burası gibi mecburiyette yoktu .. istemekle alakalı birşey🤷
telefonunun pilinde sorun var o zaman canım. günde 4 kere şarj normal değil çünkü.

yüreğine iniyordu di mi :p:p:p

ben de tam zamanında almışım kızlar. şu anda bile benim aldığımdan 100 TL daha fazla. sinir bozucu 😔
Hemde nasıl yoldan döndüm 🤣🤣

Bilekligim yokken giydiğim kıyafetlere yazın dışarıda yürürken telefon koymak için özel cep diktirdim .. burası gibi mecburiyette yoktu .. istemekle alakalı birşey🤷

Hemde nasıl yoldan döndüm 🤣🤣
Vauvv azminize maşallah 🧿

Menümü yazayım
12.00 1 yumurta 3 zeytin 1 havuç tere marul 1 nescafe 2 kare bitter
16.00 1 muz 5 badem
18.30 2 köfte 5-6 dilim fırın patates köz patlican salatası 2 yk sarımsaklı yoğurt 1 kepçe mercimek çorbası
2 litre su
Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia Kahve __Kokusu Kahve __Kokusu

Eklentiler

• 20211222_210241.jpg
    20211222_210241.jpg
    49,4 KB · Görüntüleme: 20
X