Popüler Konu LenaG ile MasterFit

tabata plank falan :KK14: hepsini ilk defa duydum attığınız videoları izlerken yoruldum kapattım. yapabilenleri kutluyorum
@DeryaOnDiet pastelfit pastelfit @Bal0ncuk :super:
😂😂😂Ben de videolardan veya burdan öğrendim hep. Başta yapamıyosun , düzenli yapınca vücut güçleniyor. Yapabildikçe kendine güven geliyor daha iyisini yapıyorsun😍
pastelfit pastelfit bebem göz hakkı, pastayı göremeyicik mi :KK51::KK51::KK51:
Anam babam:KK48: ben yaptım diye demiyorum,ömrümde daha çirkin bi pasta görmedim:işsiz:

Bu haksızlığa bende üzülüyorum bir kişi yuruyemedim diyor sebebsizce diğeri hasta hasta tamamlıyor adimlarini hiç adil olmuyor 🤷

Zipzip- Zipzip-
katı kural getirilse kaptanım mesala yurumeyen mazeretsiz ....diskalifiye olsa çokmu katı olur 😂
Zaten adimlar bugun sondu. Ben daha birşey demeyecegim. Zaten jubilemi tamamlayip mezun olacagim ☺️

Valla çok konuşuyor bu hanımlar 😂😂

Ama ne yalan söyleyeyim geçmiş bir iki sayfa olunca kimse konuşmuyor mu diye de üzülüyorum 🙈
Evet bazen musaitken bakıyorum az yazılmış ona da canım sıkılıyor 😅
Sohbete dal canim bazen gecmis cok oluyor okurken cok vakit alıyor
Gecmis olsun :KK43:

Her zaman geçmiş yapmaya çalışma canım arada dal sohbete ortasından 🤭geçmiş olsun
Teşekkür ederim kızlar. Gecmis yapmayınca icim rahat etmiyor malesef. Öncesini bilmeden birine birsey yazarım falan diye düşünüyorum.
Canim ama bu sistemle hic adim atmayanlar bile adim atiyor
Cogu kisiye adim attirdik burda
Eskiden Kimse spor yapmıyordu
Evet zorunlu olmasa ben hiç atmazdım mesela.. kısa bir süredir burdayım ama çok çok zorlandigim günler oldu. Endoskopiden geldikten sonra bile tamamladım. Yine de bazen insanlık hali tamamlayamayanlar olur diye düşünüyorum

Ben diyorum ki hani iptal etmiyelim ama cezasizda kalmasın caydırıcı bir ceza verilsinki bir daha yapmaması için kişilerin 😅
Evet zorlayın beni😂
Zaten adimlar bugun sondu. Ben daha birşey demeyecegim. Zaten jubilemi tamamlayip mezun olacagim ☺️
Aaa ben çok alıştım adımlara. Zaten beni birşeylerin zorlaması gerek, yoksa yan gelir yatarım😁

X