Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Köy okulunda misin canım ne iyi düşünmussun çocuklar ne sevinmistir🤗

Nasıl oldun canım

Hoşgeldin 🤗

Allah zihin açıklığı versin 😘

Çok geçmiş olsun canım 😔

Merbaha hoşgeldin ☺️

Bı koca kase yedim şimdi🤭a101 de indirime girmiş 10 TL üstüne

Hoşbuldum 🥰

Fırsatçılık canım başka birşey değil iste

O kısma bakmadım bile sürekli zamn geliyor yağlara

Allah sonumuzu hayretsij

Aç kapa daha çok yakarsınız aslında canım düşük ayarda yaksaniz sürekli ev soğuyor tekrar ısıtıyor buda daha fazla doğalgaz yakınına sebep oluyor
Hala heryerim agriyor 😷

Burda zamanım hep geçmiş okumakla geçiyor 🤦‍♀️ tam bitti geldim derken bir şey çıkıyor yazamıyorum doğru düzgün. 6079 adımdayim bugün reglin ilk günü agri kesici ile duruyorum. Adımlarımı tamamlayim menumle birlikte yazarım inşallah
Valla çok konuşuyor bu hanımlar 😂😂

Ama ne yalan söyleyeyim geçmiş bir iki sayfa olunca kimse konuşmuyor mu diye de üzülüyorum 🙈

Burda zamanım hep geçmiş okumakla geçiyor 🤦‍♀️ tam bitti geldim derken bir şey çıkıyor yazamıyorum doğru düzgün. 6079 adımdayim bugün reglin ilk günü agri kesici ile duruyorum. Adımlarımı tamamlayim menumle birlikte yazarım inşallah
Sohbete dal canim bazen gecmis cok oluyor okurken cok vakit alıyor
Gecmis olsun :KK43:

Ne diyebilirim bilmiyorum. Kizmak degil, uyariyoruz. kendim için degil sadece bunu bilin. Amacımız kg vermek, verdirmek. Takımlar bunun için kuruldu. Sadece diger arkadaslara haksizlik oluyor üzgünüm
Bu haksızlığa bende üzülüyorum bir kişi yuruyemedim diyor sebebsizce diğeri hasta hasta tamamlıyor adimlarini hiç adil olmuyor 🤷

Zipzip- Zipzip-
katı kural getirilse kaptanım mesala yurumeyen mazeretsiz ....diskalifiye olsa çokmu katı olur 😂

Canim eşim üç kuruş ucuz olsun diye medikalden almadı yoldaymis geliyor atelim....zorlamazsam sıkıntı yok beni elleme ben seni rahatsız etmem modunda takılıyor parmağım.
Teşekkür ederim bitanem ilgin için :KK60:
Geçmiş olsun abla🥰
Öyle mi dersin ama Adım atamıyorum hiç ya havalar çok soğuk çıkamıyorum hiç
Bizde evde atıyoruz canım kimi yerinde sayarak tamamliyor kimi Leslie yapıyor kimi odalarda deli dana gibi dolanıyor 🤭
branşın neydi canım?
Fen canım
Hala heryerim agriyor 😷
Kıyamam ya çabuk geçer inşallah 😔

Bu haksızlığa bende üzülüyorum bir kişi yuruyemedim diyor sebebsizce diğeri hasta hasta tamamlıyor adimlarini hiç adil olmuyor 🤷

Zipzip- Zipzip-
katı kural getirilse kaptanım mesala yurumeyen mazeretsiz ....diskalifiye olsa çokmu katı olur 😂
Yaa canim adimin cok etkisi yok bosuna uzmeyin kendinizi
Hepimiz kendimiz icin adim atiyoruz
Yuzde 1 lik avantaj sadece 0.01 lik katkı sagliyor
Menulere odaklanin bence siz
Kaçamak olmasin

Her zaman geçmiş yapmaya çalışma canım arada dal sohbete ortasından 🤭geçmiş olsun

X